Įkraunama...
Įkraunama...

Kara Para Aşk

As vakar pirma serija ziurejau tai kol kas nieko labai negaliu ir pasakyti... Keista ziureti i Engina tokiam amplua, man jis vis dar Kerimas, bet priprasiu ir prie Omero... Kai pagalvoji, taigi ir Fatmagul serijos i savaite iseidavo viena karta, tai as ji visa gal per 2 savaites su trupuciu suziurejau, o cia laukiam po viena biggrin.gif norisi greiciau ir daugiau...

Tik nesizuri man Tuba, gal veliau priprasiu prie jos... Jau taip nenaturaliai verkia doh.gif

Uztat va kokia foto radau, cia is to ale sapno bigsmile.gif

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2014 06 13, 08:23)
Raimusiuxxx, sita foto matei? biggrin.gif
user posted image
O jis, pasirodo, Best model of the world buvo, kaip ir Kivanc. Kunas jo grazus, bet man galvos kitos noretusi  lotuliukas.gif

nepamenu, turbut biggrin.gif Man galva gali but ta, tik sukuosenos kitos noretusi biggrin.gif Jo, del modelio tai skaiciau biggrin.gif O kunas tai neblogas blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Simbulis @ 2014 06 13, 08:24)
As vakar pirma serija ziurejau tai kol kas nieko labai negaliu ir pasakyti... Keista ziureti i Engina tokiam amplua, man jis vis dar Kerimas, bet priprasiu ir prie Omero... Kai pagalvoji, taigi ir Fatmagul serijos i savaite iseidavo viena karta, tai as ji visa gal per 2 savaites su trupuciu suziurejau, o cia laukiam po viena  biggrin.gif  norisi greiciau ir daugiau...

Tik nesizuri man Tuba, gal veliau priprasiu prie jos... Jau taip nenaturaliai verkia  doh.gif

Uztat va kokia foto radau, cia is to ale sapno  bigsmile.gif

[img]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/t1.0-9

Priprasi, priprasi, jei as prie psycho Mustafos pripratau, tai prie Omero priprast juoku dainos biggrin.gif

Va man irgi Tuba kartais nelabai naturaliai verkia unsure.gif

Beje, tai buvo ne sapnas biggrin.gif

Gal kas nors mane gali pamokyti foto ikelt?? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raimusiuxxx: 13 birželio 2014 - 08:38
Tuba apskritai ne mano aktore blush2.gif Del grozio, tai taip, kartais ji labai efektingai atrodo, bet kartais ir labai nekaip. Bet vaidina ji, na, net nezinau kaip apibudinti, su Beren Saat, tarkim, nera net ko lyginti blush2.gif Cia mano nuomone. Dar sitam seriale visai nieko, nekliuna man ji ypatingai, bet Asi tai doh.gif Visa seriala viena israiska. Gali mane uzmetyt pomidorais, bet as dievazi nesuvokiu uz ka tas serialas taip isliaupsintas doh.gif

Del foto - nukopijuoji foto linka (butinai jpg formate), tada spaudi IMG, paste, ok ir viskas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2014 06 13, 09:45)
Tuba apskritai ne mano aktore  blush2.gif Del grozio, tai taip, kartais ji labai efektingai atrodo, bet kartais ir labai nekaip. Bet vaidina ji, na, net nezinau kaip apibudinti, su Beren Saat, tarkim, nera net ko lyginti  blush2.gif Cia mano nuomone.

Del grozio sutinku,bet apranga kartais tai nusisauk doh.gif doh.gif doh.gif ,ne mano supratimui tas ju "Hot Couture" lotuliukas.gif.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauravala: 13 birželio 2014 - 08:53
QUOTE(lauravala @ 2014 06 13, 08:50)
Del grozio sutinku,bet apranga kartais tai nusisauk  doh.gif  doh.gif  doh.gif ,ne mano supratimui tas ju "Hot Couture"  lotuliukas.gif.

Na, apranga, tai jau cia ne jos problema. Stilistai cia gi ir aprengia ir lizdus ant galvos padaro biggrin.gif Dzemre irgi su baisiom platejanciom kelnem vaiksciojo biggrin.gif O Kurto plaukai kaip suklijuoti doh.gif

Bet as apie pati aktores darba kalbu. Beren ivairiapusiskesne, naturalesne, emocijos itikinamesnes, ne tokia lele. Nors daugkam nepatinka jos eisena, as to net nepastebedavau. Ji tiesiog uzburia, itraukia. As tris jos vaidmenis esu macius, visi be galo skirtingi ir visi itikinantys.
Kazkaip prisiminiau Elif "soki" doh.gif biggrin.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Gal geriau butu nesokus. Ir Omeras nemates biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Milagra: 13 birželio 2014 - 08:59
QUOTE(Milagra @ 2014 06 13, 08:45)
Tuba apskritai ne mano aktore  blush2.gif Del grozio, tai taip, kartais ji labai efektingai atrodo, bet kartais ir labai nekaip. Bet vaidina ji, na, net nezinau kaip apibudinti, su Beren Saat, tarkim, nera net ko lyginti  blush2.gif
Del foto - nukopijuoji foto linka (butinai jpg formate), tada spaudi IMG, paste, ok ir viskas smile.gif

As Tubos niekur kitur nemacius, tai man cia ji patinka. Aisku, Beren, kaip aktore man geresne, bet Tubai labai dideliu priekaistu as neturiu biggrin.gif Del grozio tai man Tuba sitam seriale labai grazi ir dazniausiai jos stilius patinka, isskyrus, batus biggrin.gif Megstu as toki "kitoki" stiliu biggrin.gif Ir ta bizuterija man jos patinka ir Tatu labai faina(nors ir netikra) biggrin.gif Bet va Niuliufer stilius, tai man tragiskas g.gif Nuo pat galvos iki koju biggrin.gif
Aciu 4u.gif
Keli momentai is 12 serijos smile.gif
https://www.youtube....kNFoRFgWeQ#t=22
Papildyta:
QUOTE(Milagra @ 2014 06 13, 08:58)
Beren ivairiapusiskesne, naturalesne, emocijos itikinamesnes, ne tokia lele. Nors daugkam nepatinka jos eisena, as to net nepastebedavau. Ji tiesiog uzburia, itraukia. As tris jos vaidmenis esu macius, visi be galo skirtingi ir visi itikinantys.
Kazkaip prisiminiau Elif "soki"  doh.gif  biggrin.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Gal geriau butu nesokus. Ir Omeras nemates biggrin.gif

Va Beren man irgi naturalesne smile.gif Zinok, o as maniau, kad cia as viena tokia, kuriai Beren eisena nekliuva biggrin.gif Beje, Tubos, man irgi savotiska eisena smile.gif Del sokio, tai man net gaila buvo Tubos, kaip ant jos visur vare blush2.gif As kadangi nelabai megeja suolaikinio meno, tai tas sokis man.... tongue.gif Bet Omerui, matesi, kad patiko lotuliukas.gif Tik idomu ar sokis ar triko g.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 06 13, 10:00)
As Tubos niekur kitur nemacius, tai man cia ji patinka. Aisku, Beren, kaip aktore man geresne, bet Tubai labai dideliu priekaistu as neturiu biggrin.gif Del grozio tai man Tuba sitam seriale labai grazi ir dazniausiai jos stilius patinka, isskyrus, batus biggrin.gif Megstu as toki "kitoki" stiliu biggrin.gif Ir ta bizuterija man jos patinka ir Tatu labai faina(nors ir netikra) biggrin.gif Bet va Niuliufer stilius, tai man tragiskas g.gif Nuo pat galvos iki koju biggrin.gif
/watch?v=UkNFoRFgWeQ#t=22[/url]

Ir as nemaciau niekur tik KPA,bet pritariu Milagrai,jau anksciau minejau,kad tie zvilgsniai nelabai itikinami ir t.t.
Tokia Tatoo ir as turiu ax.gif
Del Niulifer drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

Ka tik paziurejau 13 serijos anonsa thumbup.gif wub.gif ,bus LABAI idomu cool.gif
Atsakyti
QUOTE(lauravala @ 2014 06 13, 09:06)
Tokia Tatoo ir as turiu  ax.gif


Ka tik paziurejau 13 serijos anonsa  thumbup.gif  wub.gif ,bus LABAI idomu  cool.gif

rimtai? kaip fainai smile.gif baltai uzpavydejau, o ji rimtai reiskia - begaline meile? smile.gif

Man vakar taip patiko tas anonsas, o va siandien galvoju, kad ten kur rodo, kaip Elif nueina ir Omeras lieka vienas, bus paskutinis kadras.... verysad.gif Kad ziurovai susinervine liktu iki rugsejo doh.gif
p.s. Mes cia KPA stiliu apvarom, isivaizduoju, kaip vargse Beren apvarys, kai pamatys ja su Fatmagulinem suknelem ir kerzais biggrin.gif Ypac, kas iskart i ja po Bither ziures smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raimusiuxxx: 13 birželio 2014 - 09:16
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 06 13, 10:13)
rimtai? kaip fainai smile.gif baltai uzpavydejau, o ji rimtai reiskia - begaline meile? smile.gif

Man vakar taip patiko tas anonsas, o va siandien galvoju, kad ten kur rodo, kaip Elif nueina ir Omeras lieka vienas, bus paskutinis kadras.... verysad.gif Kad ziurovai susinervine liktu iki rugsejo doh.gif

Pas mane parasyta,"Mylesiu kol gyva busiu" bet irgi Brailiu

As ziurejau per cia tai baigesi buciniu wub.gif http://1plus1tv.ru/s...kim-yazyke.html
Atsakyti
QUOTE(lauravala @ 2014 06 13, 09:16)
Pas mane parasyta,"Mylesiu kol gyva busiu" bet irgi Brailiu

As ziurejau per cia tai baigesi buciniu  wub.gif

Viskas uzsimaniau ir as tokios tatu biggrin.gif
Tai, jeigu sudeliota pagal eiga, tai liuks smile.gif Bet jie buna specialiai kitaip parodo, nei anonse ta eiga, kad tiketumemes vieno, o gautume kitka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 06 13, 09:13)
Man vakar taip patiko tas anonsas, o va siandien galvoju, kad ten kur rodo, kaip Elif nueina ir Omeras lieka vienas, bus paskutinis kadras.... verysad.gif Kad ziurovai susinervine liktu iki rugsejo doh.gif

Rusiu prisiskaitei? biggrin.gif

Tatoo labai faina. Ir Tubos stilius irgi man patinka cia, kaip jus saket, isskyrus batus. Bet pora kartu gal tiktai tie batai baisus buvo. Siaip normalus. Man ir mamele fainai aprengta. Ir Asly, tinka jai prie charakterio. Ir vyrukai ok. Net ir dede mesininkas. O Niliufer apranga irgi pagal vaidmeni - nesubrendus dar tokia, vista, saves iesko gi biggrin.gif

Reziume: man labiausiai kliuva Niliufer batai (ir Elif kartais) ir Omero sukuosena biggrin.gif Pvz Taneras su tuo rozines panteros outfitu man labai gerai atrode thumbup.gif thumbup.gif O Elif su odiniu sijonuku tuo mini tiesiog akyse stovi. Papuosalai labai grazus visada, ci ajau irgi pagal vaidmeni, bet ko negali gi tokiai super juvelyrei uzkabinti biggrin.gif Dar jai labai tinka visokie pynimai plauku, cia jau visuose serialuose jai is plauku pridaro visko, nes plaukai tai tikrai nuostabus wub.gif
O Asi taip ir pravaiksciojo su ta pacia sukuosena ir baisuoklisku sijonu cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2014 06 13, 10:19)
Viskas uzsimaniau ir as tokios tatu biggrin.gif

biggrin.gif As patenkinta.
Atsakyti