Įkraunama...
Įkraunama...

Spintos su stumdomomis durimis V tema

QUOTE(B'ena @ 2017 01 08, 18:20)
Lyginau ir miegamajam brangiausias Ikea variantas gaunasi dvigubai pigiau, nei pagal uzsakyma gaminamas ekonominis variantas  unsure.gif  Tik imant Ikea, man liks 30 cm tarpas iki lubu, bet uzdengsim ji ir tiek ziniu. Prieskambaryje liks 36 cm nisa, bet ten planuoju daryti kabykla sveciu rubams ir bus liuks  ax.gif
Beje Ikea spintu kokybe labai giria, daug geru atsiliepimu pas vokiecius, tipo net keleta kartu isrinkus ir pervezus, viskas puikiai atrodo ir veikia.

Aciu, kainas Ikea pasiziurejau, bet zalio supratimo neturiu apie gamintoju kainas. Aciu
Atsakyti
QUOTE(ievakata @ 2017 01 08, 19:59)
Aciu, kainas Ikea pasiziurejau, bet zalio supratimo neturiu apie gamintoju kainas. Aciu

kainos is fantastikos srities blink.gif Man uz 4 metru spinta su stumdomomis durimis, visur stalciai apacioje ir kabinimas per viduri bei antrasoliais uzsiprase vieni 3000, o kiti 2800 euru. Uz 2,36 m prieskambario spinta veidrodinemis durimis 1800 euru ir 1900 blink.gif Viskas be jokiu mandru begeliu ar fasadu, ekonimiskai ir paprastai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ievakata @ 2017 01 08, 16:08)
O kazin kaip Ikea spintos? Yra ir stumdomom durim. Gal kas kainas lyginot? Gal apsimoka kazka kombinuoti? Pvz vidu imti Ikea, arba drabuzinej kur naudoti?


Ikejos man patinka, kad galima vidų pagal save susirinkti. Mes patys jau 4 metai pax sistemą turim. Bet dėl kainos - ne pigiausias variantas.

https://www.baldumag...spinta-dmt-1448
Iš čia neseniai lovą pirkom, bet ir spintų neblogų yra - tikrai pigiau. Tiek, kad mum dar nereikia.
Atsakyti
Pirkom Pax spintą, gavosi apie 300 eur pigiau nei pasiūlė "garažinis baldininkas" smile.gif Mums irgi liko atrpas virš durų, na... bet jei reikės uždėsim dėžes tas kur Ikea turi smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Lailatina @ 2017 01 19, 22:09)
Ikejos man patinka, kad galima vidų pagal save susirinkti. Mes patys jau 4 metai pax sistemą turim.  Bet dėl kainos - ne pigiausias variantas.

https://www.baldumag...spinta-dmt-1448
Iš čia neseniai lovą pirkom, bet ir spintų neblogų yra - tikrai pigiau. Tiek, kad mum dar nereikia.


O yra kur nors "baldumagijos" ekspozicija ? Ar tik internetu galima pirkti?
Atsakyti
QUOTE(B'ena @ 2017 01 08, 21:00)
kainos is fantastikos srities  blink.gif  Man uz 4 metru spinta su stumdomomis durimis, visur stalciai apacioje ir kabinimas per viduri bei antrasoliais uzsiprase vieni 3000, o kiti 2800 euru. Uz 2,36 m prieskambario spinta veidrodinemis durimis 1800 euru  ir 1900 blink.gif  Viskas be jokiu mandru begeliu ar fasadu, ekonimiskai ir paprastai  unsure.gif

kainos tikrai is fantastikos serijos, as gaminausi 2.5 m priskambario spinta vasara 1000 eur (veidrodiniai fasadai), o miegame 1.6 spinta (su varstomom durim) uz 600 eur smile.gif ir nereikia nieko lubu dangstyt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulesvaikas10: 20 sausio 2017 - 21:36
Mielosios, jei rašote kad pavyko pasigaminti kokybiškus baldus už normalią kainą, nepatingėkit parašyti kur tuos baldus gaminotės 4u.gif Tai būtų tikrai vertinga informacija.
Atsakyti
QUOTE(saulesvaikas10 @ 2017 01 20, 21:35)
kainos tikrai is fantastikos serijos, as gaminausi 2.5 m priskambario spinta vasara 1000 eur (veidrodiniai fasadai), o miegame 1.6 spinta (su varstomom durim) uz 600 eur  smile.gif ir nereikia nieko lubu dangstyt.

Kainos tikrai soktelejo i virsu kone dvigubai, pries pusantru metu Daimiroje gaminomes drabuzine ir prie to pacio paprasiau, kad " primestu" kiek prieskambary spinta kainuotu, kadangi vietos ten be galo mazai ( 30 cm gylis, tik tik telpa vyro batai) "primete" ~ 350 eur. 2016 m rugseji atvykus matuotis kaina iskilo iki 600, ( kainos kilo- toks ju pasakymas) o galutinai suderinus viska kaina isejo 650.
Atsakyti
QUOTE(saulesvaikas10 @ 2017 01 20, 21:35)
kainos tikrai is fantastikos serijos, as gaminausi 2.5 m priskambario spinta vasara 1000 eur (veidrodiniai fasadai), o miegame 1.6 spinta (su varstomom durim) uz 600 eur  smile.gif ir nereikia nieko lubu dangstyt.

Pamelavau, koridoriaus spinta kainavo 850 eur.
Papildyta:
QUOTE(ritinelis1 @ 2017 01 21, 11:39)
Kainos tikrai soktelejo i virsu kone dvigubai, pries pusantru metu Daimiroje gaminomes drabuzine ir prie to pacio paprasiau, kad " primestu" kiek prieskambary spinta kainuotu, kadangi vietos ten be galo mazai ( 30 cm gylis, tik tik telpa vyro batai) "primete" ~ 350 eur. 2016 m rugseji atvykus matuotis kaina iskilo iki 600, ( kainos kilo- toks ju pasakymas) o galutinai suderinus viska kaina isejo 650.

Na per puse metu gal ir pakilo bet tikrai ne tris kartus smile.gif
O jei kam reikia baldininko kontaktu, galiu atsiust az 4u.gif miestas Vilnius.
Atsakyti
QUOTE(saulesvaikas10 @ 2017 01 21, 11:50)
Pamelavau, koridoriaus spinta kainavo 850 eur.
Papildyta:

Na per puse metu gal ir pakilo bet tikrai ne tris kartus  smile.gif
O jei kam reikia baldininko kontaktu, galiu atsiust az  4u.gif miestas Vilnius.

Ne per puse metu, drabuzine gaminomes 2015 vasara, o prieskambari 2016 rudeni smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ritinelis1 @ 2017 01 21, 11:55)
Ne per puse metu, drabuzine gaminomes 2015 vasara, o prieskambari 2016 rudeni smile.gif

na mano atveju, as gaminausi 2016 vasara tai abejoju kad siuo metu mano spinta pas ji kainuoja 4k euro biggrin.gif siaip is tikruju kaina daznai priklauso ne nuo dydzio o nuo to ka i ja dedi. Pvz mano maza spintute kainavo praktiskai tiek kiek didele smile.gif sake buna taip kad skaiciuoja bendra plokstes kaina nes tu atraizu niekur nepanaudos smile.gif
Ir pvz kam 4metru prieskambario spintoj 4 stalciu blokai? Pas mane vienas blokas ir siaip is esmes man jo per daug, neturiu ten ka laikyt biggrin.gif tada dviguba antrisole, vienas blokas yra visokiom lyginimo lentom o kitas kabinti drabuziam. O virs stalciu lentynos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulesvaikas10: 21 sausio 2017 - 12:41
QUOTE(saulesvaikas10 @ 2017 01 21, 12:38)
na mano atveju, as gaminausi 2016 vasara tai abejoju kad siuo metu mano spinta pas ji kainuoja 4k euro  biggrin.gif siaip is tikruju kaina daznai priklauso ne nuo dydzio o nuo to ka i ja dedi. Pvz mano maza spintute kainavo praktiskai tiek kiek didele  smile.gif sake buna taip kad skaiciuoja bendra plokstes kaina nes tu atraizu niekur nepanaudos  smile.gif
Ir pvz kam 4metru prieskambario spintoj 4 stalciu blokai? Pas mane vienas blokas ir siaip is esmes man jo per daug, neturiu ten ka laikyt  biggrin.gif tada dviguba antrisole, vienas blokas yra visokiom lyginimo lentom o kitas kabinti drabuziam. O virs stalciu lentynos.

Jei apie mano spinta kalba, tai 4 metrai ne prieskambaryje, o miegamajame ir lentynu atsikandau ilgam, jei kada nors prisireiks, tai galesiu virs stalciu jas pasidaryti. Prieskambaryje bus 7 stalciai kiekvienam seimos nariui ir augintiniams bei vienas bendroms smutkems, taip pat 2 gilus dideli stalciai rankinems. Gaila, kad vyras nepasiraso pats spintas sukonstruoti, nes susitaupo labai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(B'ena @ 2017 01 21, 15:59)
Jei apie mano spinta kalba, tai 4 metrai ne prieskambaryje, o miegamajame ir lentynu atsikandau ilgam, jei kada nors prisireiks, tai galesiu virs stalciu jas pasidaryti. Prieskambaryje bus 7 stalciai kiekvienam seimos nariui ir augintiniams bei vienas bendroms smutkems, taip pat 2 gilus dideli stalciai rankinems. Gaila, kad vyras nepasiraso pats spintas sukonstruoti, nes susitaupo labai  ax.gif

tai pas jus ka stalciai iki lubu bus? nelabai isivaizduoju kaip juos pasieksite biggrin.gif net pasiemus kedute atidaryti stalciu nelabai yra galimybes smile.gif pas mane miegame 5stalciai, (tai cia apatiniams, kojinems ir t.t.), o koridoriuj- 3 ir po apacia dar lentynele batams. Tai tos lentyneles yra labiau isnaudotos, nei tie stalciai. Galu gale ta pati antrisole, reikia paskaiciuoti kad ten kazko labai neikisi jei durys stumdosi nes paprasciausiai netelpa per ta viena skyle ikisti biggrin.gif todel gerai kad pasidariau viena bloka isvis be lentynu, bet as neturiu sandeliuko, tureciau sandeliuka, vel kitaip butu smile.gif
Ir i tas pacias lentynas batu dezes surikiavai o tai kam tie stalciai tokiam reikalui? Dbr atsidarai ir matai kur kokia pora o kol per stalcius perreisi, vienas dalykas ir vietos gi juose maziau. smile.gif stalciuose laikau pirstines, salikus, batu priemones, raktus ir daugiau tuscia biggrin.gif o rankines susiglamzo stalciuose.
Ir siaip mano kaina jau su surinkimu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulesvaikas10: 21 sausio 2017 - 16:17