Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose

QUOTE(aistukas @ 2015 08 01, 17:25)
As dziovinu, o ka? smile.gif

Isduokite kaip tai darote - man praeitais metais nepavyko. .
Atsakyti
Kad jokios paslapties irnera. Tiesiog pamerkiu ir viskas, po kokiu triju savaiciu ziuriu, kad jau sudziuvusios. biggrin.gif Gal tik geriau skinti tokias ne visai sviezias, tik issiskleidusias.
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2015 08 01, 10:50)
Ne! jaunėji...  biggrin.gif


dėkui, Vida smile.gif

matomai per daug daiktais apsikroviau.
Kad ir kaip būtų - klasika, provansas reikalauja minkštumo, brandos, subtilumo, susilaikymo.
O aš dabar noriu iššūkių, noriu išgrynintos baltos ir ko nors tokio, kad verstų iš koto.
Kadangi tai antras šeimos namas ir ne nuolat gyvenamas - vyras davė absoliučią laisvę, galiu daryt ką noriu, žiūrėsiu kas gausis.

Nekalbu apie kičą, tai turi būti subtilu, bet pamačius aahh


Papildyta:
QUOTE(neinzy @ 2015 08 01, 17:10)
i

p.s.
gal kas galite pasiulyti klaipedoje koki meistra kuris galetu pertraukti kedes uz normalia kaina?o dar geriau butu, kad pasiutu nuvelkamus- plaunamus uzvalkalus? kedes pacios paprasciausios, nieko sudetingo:



pabandykit Baldu Gija
Jų internetinė svetainė ne kokia, bet dirba kokybiškai
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2015 08 01, 23:33)
O aš dabar noriu iššūkių, noriu išgrynintos baltos ir ko nors tokio, kad verstų iš koto.

bus daug naturalios sviesos viduje? Jei taip, tada galimybes neribotos .
O kad zmogus ir jo norai keiciasi - gerai - ramybe pranasauja nuosmuki... ax.gif


p.s. dziaugiuosi, kad tu vel su mumis 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2015 08 02, 10:08)
bus daug naturalios sviesos viduje? Jei taip, tada galimybes neribotos .
O kad zmogus ir jo norai keiciasi - gerai - ramybe pranasauja nuosmuki...  ax.gif
p.s. dziaugiuosi, kad tu vel su mumis  4u.gif .


dėkui, pati jaučiuos taip, jog vėl norisi kurti. Anksčiau kažkiek statybų temose teko pabuvot, bet dabar jau čia pat vidaus sprendimai prasidės.

Galiu pasakyti tiek, kad šįkart namas atitinka pagrindinius mano reikalavimus:
Vieno aukšto
aukštos lubos
dideli, mediniai langai (ne visi iki žemės), tačiau tie kurie neturi išėjimo laukan - nuo žemės pakelti tik 50cm. ant kurių norėčiau įrengti amerikietiško tipo sėdimąsias vietas;
sendintų plytų fasadas
balinti balkiai viduje
atviros didelės erdvės
nuostabus vaizdas už lango, kur auga šimtamečiai ąžuolai, liepos
ir galiausiai - didelis langas vonios kambaryje smile.gif dėl kurio kilo daugiausia diskusijų su architektu ir staybininku biggrin.gif vyrukai niekaip negalėjo suprast, kad lygiai su vonios aukščiu bus metro pločio langas, per kurį galėsiu žiūrėt gulėdama vonioje. Tačiau darau kaip noriu, ten mano galimybės tikrai neribotos, vienkiemis, langas į upės pusę, iš kurios minimali tikimybė užklyst svetimam, o jei ir ateis kas nors tai tegu jis jaučiasia nepatogiai įsibrovęs į mano erdvę biggrin.gif


dėl vidaus įrengimo būtinai ateisiu su Jumis pasitarti, bet kol kas mano vizijoje baltos sienos, natūralios medžiagos ir minimum daiktų.



Atsakyti
QUOTE(aistukas @ 2015 08 01, 20:54)
Kad jokios  paslapties irnera. Tiesiog pamerkiu ir viskas, po kokiu triju savaiciu ziuriu, kad jau sudziuvusios. biggrin.gif  Gal tik geriau skinti tokias ne visai sviezias, tik issiskleidusias.

Idomiai jus bigsmile.gif o as visada dziaunu , isbandysiu gal graziau isdziusta
Atsakyti
QUOTE(AJIRA @ 2015 08 04, 13:45)
Idomiai jus bigsmile.gif o as visada dziaunu , isbandysiu gal graziau isdziusta

Pradejau galvoti, kad gal jas reikia skinti jau rudeniop. Visada taip ir darydavau ir man labai graziai va taip vazoje ir sudziudavo. Jos gi ir ant krumu sudziusta, tik, kad spalva pakeicia. O siemet jau pora kartu skyniau ir man suvyto g.gif mastau, gal kad per "sviezios" buvo. Bandysiu kaip paprastai, jau rugpjucio gale paskinti. Gal kazkas dar dziovinat? Pasidalinkit pastebejimais. 4u.gif
Atsakyti
Rodausi savo naujausią baldą, ilgai ieškojau, kol pavyko rasti išvaizdos, kokybės ir kainos darną biggrin.gif
My Webpage
Atsakyti
QUOTE(aistukas @ 2015 08 05, 10:57)
Pradejau galvoti, kad gal jas reikia skinti jau rudeniop. Visada taip ir darydavau ir man labai graziai va taip vazoje ir sudziudavo. Jos gi ir ant krumu sudziusta, tik, kad spalva pakeicia. O siemet jau pora kartu skyniau ir man suvyto g.gif mastau, gal kad per "sviezios" buvo. Bandysiu kaip paprastai, jau rugpjucio gale paskinti. Gal kazkas dar dziovinat? Pasidalinkit pastebejimais. 4u.gif

kokias tu dziovini - sluoteline, didzialape ar sviesiaja?
Reikia, kad kotelis ir ziedynas butu jau subrendes, o ne minkstas, pilnai issiskleides ir igaves tikraja ziedu spalva.
Paprastai merkiama i vaza, pripilta 10cm vandens. Kai vanduo issenka, hortenzijos vazoje pradeda dziuti.

Profesionalesnis budas yra dziovinti su glicerinu - ziedynai buna minkstesni, naturalesnes spalvos.
Sumaisyti du trecdalius vandens su trecdaliu glicerino (2:1) , supilti i vaza, pamerkti hortenzijas.
Vandeni ziedynai isgarins, o glicerinas lieka augalo lastelese, del to ziedynai islieka minkstesni.




Atsakyti
As dziovinu Annabelle arba GRandiflora. Ir savaime taip ir darydavau, kad skindavau jau gerai subrendusias, merkdavau i nedaug vandenuko, o va del glicerino, aciu, dabar zinosiu, kaip jas suminkstinti. biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Carpe diem @ 2015 08 05, 20:38)
Rodausi savo naujausią baldą, ilgai ieškojau, kol pavyko rasti išvaizdos, kokybės ir kainos darną biggrin.gif
My Webpage


Grazus baldas ir su dvasia. Man labai patinka namai su muzika. Patinka ir po miesta vaikstant isgirsti kazkur grojant-taip ir nunesa kaip ant sparnu.:-)

Paziurejau ir daugiau namu albuma, sakykit, o kur pirkot plyteles tas , kur po krosnele stovi? Ko gero jau buvo rasyta, bet tada nebuvo aktualu, tai neuzfiksavau. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aistukas @ 2015 08 06, 09:51)
o kur pirkot plyteles tas , kur po krosnele stovi?

Čia Vives plytelės, pirktos Domus Galerijoj Eldoris parduotuvėje.
Atsakyti
QUOTE(Carpe diem @ 2015 08 05, 21:38)
Rodausi savo naujausią baldą, ilgai ieškojau, kol pavyko rasti išvaizdos, kokybės ir kainos darną biggrin.gif
My Webpage

labai labai thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(vida777 @ 2015 08 06, 09:23)
kokias tu dziovini - sluoteline, didzialape ar sviesiaja?
Reikia, kad  kotelis ir ziedynas butu jau subrendes, o ne minkstas, pilnai issiskleides ir igaves tikraja ziedu spalva.
Paprastai merkiama i vaza, pripilta 10cm vandens. Kai vanduo issenka, hortenzijos vazoje pradeda dziuti.

Profesionalesnis budas yra dziovinti su glicerinu - ziedynai buna minkstesni, naturalesnes spalvos.
Sumaisyti du trecdalius vandens su trecdaliu glicerino (2:1) , supilti i vaza, pamerkti hortenzijas.
Vandeni ziedynai isgarins, o glicerinas lieka augalo lastelese, del to ziedynai islieka minkstesni.

butent apie dziovima glicerine ieskojau info, dekui 4u.gif labai norejau isireminti palmes lapa isdziovinta glicerine wub.gif
Atsakyti