Įkraunama...
Įkraunama...

Miegamojo lova

Kas kur matėte panašią lova? Pasidalinkit info, ar bent kur ieškot kažko panašaus. Čia greit papaišiau maždaug, esmė yra tas lovos galas. Jis turėtų būti metalinis keturkampis ir toks visas išraižytas metalu (metalo ažūras). Nežinau ar aš kažkada kažkur mačiau ją, ar sapnavau, bet stovi pas mane galvoj ir viskas. Man reikia. doh.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Kliamka @ 2015 07 25, 18:58)
Kas kur matėte panašią lova? Pasidalinkit info, ar bent kur ieškot kažko panašaus. Čia greit papaišiau maždaug, esmė yra tas lovos galas. Jis turėtų būti metalinis keturkampis ir toks visas išraižytas metalu (metalo ažūras). Nežinau ar aš kažkada kažkur mačiau ją, ar sapnavau, bet stovi pas mane galvoj ir viskas. Man reikia.  doh.gif
user posted image


biggrin.gif
Netycia uzmaciau siandien skelbiu lt. mirksiukas.gif

http://www.skelbiu.l...a-15865195.html
Atsakyti
QUOTE(Taurida @ 2015 04 10, 07:24)
Lova, uzsisakem sita modeliuka, tik pieno baltumo spalvos 4u.gif

labai grazi lova net pati uzsimaniau o ciuzinys geras tas kur dovanu duoda? per kiek laiko po uzsakymo pristate?
Atsakyti
QUOTE(mamutekaipsaulute @ 2015 02 21, 12:31)

Issikeleme gyventi I kita buta laikinai, kol namie vyks svetaines, virtuves ir koridoriaus remontas. Sitam bute yra medine lova.
Ir ka - 2 sav medineje lovoje - 5 melynes ant koju....
Aciu Dievui ne vasara...

Nezinau, gal veliau priprantama saugotis  g.gif
Bet is pradziu... mano tokia patirtis.
Greiciau atgal I savo minksta lova  thumbup.gif


Mūsų miegamajame medinė lova labai aštriais kampais + mažai vietos praėjimui. Gyvename jau 8 metus, mėlynės ant mano kojų tiesiog nebeužgyja (gerai, kad vasarą nešiju tik kelnes ar ilgas sukneles). Atsitrenkiu bent 2 kartus per savaitę, tiesa, skausmą jau nustojau jausti - pripratau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nastya @ 2015 04 09, 03:46)
180x210 thumbup.gif Mano ir MB draugai vadina sexodromu  lotuliukas.gif



Musu dar didesne 2x210 nesigailim, labai didele, patogi ir gerai ziurisi thumbup.gif Rinkomes minksta, kad nebutu astriais kampais ir tamsiai rudos spalvos, super, visa kame 4u.gif
Atsakyti
Sveiki,

Kur pasiulytumete pirktis miegamojo lova, su eko oda ar kazkas panasaus, kad nebutu medine ar tai metaline smile.gif Vieta - Kaunas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(marina30 @ 2015 04 08, 17:01)
sveiki gal kas pirko lova nemuno balduose ar baldu parke?


Mes pirkom odini miegama kampa Baldu parke,tai po poros metu pradejo labai girgzdeti ties patalynes deze. Sofa is ten pat tai thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Avaliuko: 25 gruodžio 2015 - 14:02
QUOTE(rasiukas_rasiukas @ 2015 10 21, 15:27)
Mūsų miegamajame medinė lova labai aštriais kampais + mažai vietos praėjimui. Gyvename jau 8 metus, mėlynės ant mano kojų tiesiog nebeužgyja (gerai, kad vasarą nešiju tik kelnes ar ilgas sukneles). Atsitrenkiu bent 2 kartus per savaitę, tiesa, skausmą jau nustojau jausti - pripratau biggrin.gif

Paturejus minksta odine lova, manes niekas siame gyvenime nepriverstu daugiau pirkti medines lovos....
Mano melynes jau uzgijo seniai, nes miegam jau savo miegamajame su eko oda minkstoje lovoje. wub.gif
Atsakyti
Pas mane irgi visos kojos mėlynos nuo medinės lovos nuomojamam bute, bet įsirenginėju savąjį ir sudvejojau.. Renkuos tarp šios ir šitos . Grožis prieš patogumą.. Miegamasis bus labai mažytis, tik 3x3, tad medinė lova jame daug mažiau vietos "suvalgytų", atrodytų erdviau viskas. Kita vertus.. Lono lovoj ir patalynės dėžė, ir kojos liks nenudaužytos ir galvūgalis minkštas. Bet ji kaip gigantas tam kambarėlyje kažkodėl man atrodo sad.gif Gal Jūs ką patarsit? Gal kuri turit Lono lovą? Kaip kokybė? Patenkintos?
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Nusiziurejom ikejoj lova su stalciais, tik ten max ismatavimai 1,6 /2 . Gal kas esat kur mate didesne - 1,8/2 ar 2/2 ? Man tie statlciai apacioj taip patinka, bet niekur, isskyrus ikea as tokiu nerandu sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Banti @ 2015 12 29, 18:58)
Pas mane irgi visos kojos mėlynos nuo medinės lovos nuomojamam bute, bet įsirenginėju savąjį ir sudvejojau.. Renkuos tarp šios ir šitos . Grožis prieš patogumą.. Miegamasis bus labai mažytis, tik 3x3, tad medinė lova jame daug mažiau vietos "suvalgytų", atrodytų erdviau viskas. Kita vertus.. Lono lovoj ir patalynės dėžė, ir kojos liks nenudaužytos ir galvūgalis minkštas. Bet ji kaip gigantas tam kambarėlyje kažkodėl man atrodo sad.gif Gal Jūs ką patarsit? Gal kuri turit Lono lovą? Kaip kokybė? Patenkintos?


Mes daug metų turime medinę lovą ir niekaip nesuprantu, kur jūs tas kojas daužote smile.gif
Man ikea lova labiau patinka. Lono ko gero reikėtų daugiau erdvės. 3x3 kambaryje tik lova bus ar dar kokia spinta, komoda?
Dar kuo man nepatinka tokio tipo, kaip lono lovos - kad tą dėžę po jomis panaudoti, tai reikia talkos lovai pakelti smile.gif
Bet viskas labai individualu, priklauso nuo jūsų įpročių, pomėgių - jei mėgstate lovoje žiūrėti televizorių ar skaityti, tai lono lova patogiau.
Atsakyti
Mes ir nusipirkę turim lovą su eko oda, tai kolkas esu žiauriai patenkinta, kaip viena narė minėjo, nėra jokių "apsitrankymų" biggrin.gif o šiaip gal labiau dėl dizaino pirkomės, kažkaip arčiau dūšės.
Galvojom vaikams įtaisyti katinėlį, bet kažkaip pamaniau kad temsis jos jį kambarin, tai gerai pagalvojus, atsisakiau šios minties, vien pagalvojus, kad gali sugandi baldus gyvūnėlis, ypač su savo nagiukais ir dar LOVĄ doh.gif

norėjau pasidomėti, tos kurios pirkotės lovas eko odos - kaip su naktinėm spintelėm? ar turit - jei taip tai kokias? nes mačiau būna ir trauktos kaip eko odos tokios, tai gal kas kokių atsiliepimų apie jas turėtų?
Atsakyti