Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 18

QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 11 23, 22:26)
Priklauso nuo dydzio, plokstes... Ir kas darys. Parasykite daugiau info.

200*296 L forma, stalviršiai laminuota MDP, o ir visa virtuvė greičiausia iš LMDP, ar MDF (įdomu koks gaunasi kainų skirtumas). Kas darys dar nežinau, nes tik rytoj skambinėsiu visiems miesto baldžiams biggrin.gif

QUOTE(Justesea @ 2014 11 23, 23:17)
Man pasirodo, kad elementarios virtuvės metro kaina apie 1000 Lt. Na bent baldžiams parašinėjus toks įspūdis susidarė smile.gif

na va, man tai buvo įdomu drinks_cheers.gif o koks jūsų virtuvės planas? Kokios plokštės, stalčiai, lankstai?
Maždaug įsivaizdavau, kad apie 8000 atsieis.
Atsakyti
QUOTE(Justesea @ 2014 11 24, 00:17)
Man pasirodo, kad elementarios virtuvės metro kaina apie 1000 Lt. Na bent baldžiams parašinėjus toks įspūdis susidarė smile.gif

Kartu su viršutinėmis spintelėmis, ar jos papildomai metrų pripliusuoja?
Atsakyti
panašu kad su MB susitart dėl durelių pakeitimų nepavyks schmoll.gif paskaitinėjus senas temas užsimaniau ir aš stalčiaus šiūklšlinei ax.gif Visas daržoves mėgstu kriauklėj lupti (su bulvėm durnesnis variantas blush2.gif ) tai patogiau tik stalčių atidaryti negu dureles pravėrus tą kibirą ištraukti po to vėl padėti atgal g.gif Labai tikiuosi kad meistras dar nepradėjo mūsų virtuvės gaminti nes po kriaukle turėjo būti paprasta spintelė. O kokio pločio tą stalčių daryti? Po kriaukle visada laikydavau kibirą su bulvėm kad nereiktų į ūkinį lakstyti (neturim rūsio). Kaip čia dabar padaryti? Pusė spintelės (vienos durelės) - stalčius o kita pusė standartinės g.gif
Atsakyti
QUOTE(tursi @ 2014 11 23, 23:58)
200*296 L forma, stalviršiai laminuota MDP, o ir visa virtuvė greičiausia iš LMDP, ar MDF (įdomu
na va, man tai buvo įdomu drinks_cheers.gif o koks jūsų virtuvės planas? Kokios plokštės, stalčiai, lankstai?
Maždaug įsivaizdavau, kad apie 8000 atsieis.


QUOTE(coco5 @ 2014 11 24, 08:40)
Kartu su viršutinėmis spintelėmis, ar jos papildomai metrų pripliusuoja?


Atsakau kartu – mūsų virtuvėlė nedidelė, apie 3 metrus, su vienu stalčiu bloku, stalčium po kriaukle, orakitė, indaplovė, šaldytvuas įmontuojamas, o viršuj tiesiog spintelės iki lubų. Tai va už tokią kelios firmos apie 3000 paskaičiavo. Kiek suprantu, tos įmonės dirba su kokybiškom plokštėm ir furnitūra, tai labai tikiuosi, kad ši kaina su kokybiškom medžiagom paskaičiuota smile.gif Tiksliau žinosiu per kelias artimiausias savaites, nes jau reikės konkrečiai baldžius išsirinkt.

QUOTE(saridon'e @ 2014 11 24, 11:56)
O kokio pločio tą stalčių daryti? Po kriaukle visada laikydavau kibirą su bulvėm kad nereiktų į ūkinį lakstyti (neturim rūsio). Kaip čia dabar padaryti? Pusė spintelės (vienos durelės) - stalčius o kita pusė standartinės  g.gif


Aš darysiu maždaug 60-70 cm pločio, kriauklė bus to bloko šone, kad liktų virš stalčiaus stalviršio toms lupenoms, kurias paskui nubrauksiu į šiukšliadėžę biggrin.gif Tai į tokį stalčių laisvai ir kibiras tilptų ir dar patogiau būtų bulves išimt tiesiog stalčių atitraukus smile.gif Aš visą stalčių užpildysiu rūšiavimo dėžėm.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Justesea: 24 lapkričio 2014 - 12:18
QUOTE(irisas @ 2014 11 23, 18:47)
Viskas gerai su jais, darėm mes ir draugai.Ir jeigu paskaitytumėt truputį daugiau temų, tai ne vieną atsiliepimą apie šią įmonę rastumėt.


Ir mes siuo metu daromes blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Eve-line @ 2014 11 22, 01:55)
pas mane puse virtuves blizgi balta - nesigailiu tikrai. blizgi gerai valosi, jei ka.


Nuraminot, o siaip su kuo ji valoma? blush2.gif

Laba diena 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Voryte @ 2014 11 24, 00:09)
as ir galvojau gal prie lango kaitlente kelt, bet pabijojau, kad be rysio atrodys  schmoll.gif ir koki tada gartrauki virs jos deti

Na pas mus siauras langas, tai iprastas gartraukis. Jei didelis girdejau deda pritaikytus salai. Idomu yra dar kokiu minusu apart keblus lango uzdengimas (uzuolaidos ir pan) g.gif
Atsakyti
QUOTE(cashmira @ 2014 11 23, 19:30)
Juodai  4u.gif
  Jeigu gerai atsimenu, pas jus saldytuvas yra be saldymo kameros. Gal galit isduoti kokios firmos pasirinkote ir ar juo esate patenkinta  mirksiukas.gif

Taip, pas mane be kameros. Šaldymo dėžę atskirai turime garaže. Toje vietoje, kur įprastai būna šaldymo kameros šaldytuve, pas mane nulinės zonos stalčiai, vienas iš jų skirtas daržovėms. Taip esu patenkinta. Deja, tokių įmontuojamų pasirinkimas ne toks ir didelis, nors gal šaldytuvų temoje Jums pateiktų daugiau variantų. Mes rinkomės iš dviejų variantų - Electrolux IK3035Z ir Liebcher IKB3510. Pasirinkom Liebherr.

Dėl virtuvės baldų kainos. Man grubiai skaičiuojant išėjo 2000Lt/bėginis metras. Masyvo fasadai, dvi aukštos spintos (šaldytuvo ir orkaitės), ~3m pakabinamų spintelių su dūminiu stiklu, 2,3m sala. Be stalviršio ir be gartraukio konstrukcijos. Bet čia kaina iš mažesnių - tiesiog pasisekė taip.
Baldų su MDF fasadais kaina nelabai skyrėsi nuo baldų masyvo fasadais, kiek lyginau preliminarius pasiūlymus, dėl to rinkausi masyvą. Palyginimui su plokštiniais fasadais galiu pasakyti taip: mano virtuvei pasiūlymas buvo gal už 8 tūkst. Lt, kai tuo tarpu masyvas ir MDF grubiai apie 14 tūkst. Todėl galvočiau, kad 6,5m bėginiais metrais skaičiuojant, vituvei reikia planuotis apie 10 tūkst. Lt biudžetą, jei masyvas tai kokia 15 tūkst. Lt. Jei atliks, tai tik smagiau bus bigsmile.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodai: 25 lapkričio 2014 - 09:41
QUOTE(ajja @ 2014 11 23, 19:17)
Sveikos, gal žinote kame blogis yra kaitlentė prieš langą? Kad žiūriu niekas taip nedaro. Pas mus ilgas siauras langas tarp spintelių ir idealiausia kaitlente su kriaukle ten.

Gal jokio blogio ir nėra, tačiau mūsų langas yra prie įėjimo į namus, tai man kažkaip nelabai kaip atrodytų puodai/keptuvės lange. Geriau ten kokį kvietkelį pasidedu. Jokia užuolaida to lango nedengiu.


Papildyta:
QUOTE(Voryte @ 2014 11 24, 00:09)
as ir galvojau gal prie lango kaitlente kelt, bet pabijojau, kad be rysio atrodys  schmoll.gif ir koki tada gartrauki virs jos deti

Yra gartraukių ištraukiamų iš stalviršio 4u.gif. Jei langas žemas, toks kaip pas mane, tai tinka ir įprastas gartraukis smile.gif .
Atsakyti
Sveikos, mergaitės, pagaliau meistras pabraižė planiuką, įmesiu jūsų teismui. Man tik įdomiai čia kaitlentė įmontuota, centras gaunasi per stalčių vidurį, tas pats ir su plautuve g.gif Dargi pamiršo, kad prašiau dešinėje kabančias spinteles perskirti horizontaliai, ir viršutines padaryti su stikliniais langeliais doh.gif Kainą parašė 9400, čia būtų dažytas uosio masyvas be jokios furnitūros ( viena sienos kraštinė pas mus 2.80, kita, kur langas- 2.90. Kaip jums kaina? Aš tai visai nesiorientuoju tuose reikaluose, tad prašau pagalbos, ačiū smile.gif 4u.gif


user posted image

Nežinau, ar išeis įmesti paveikslėlį, labai seniai tą buvau dariusi blush2.gif
Ir kaip jūs manot, man atrodo, kad po orkaite geriau būtų stalčiai, o gal geriau būtų, kad ji išvis žemesnė būtų, neužstotų man iš dešinės vitrinos lango šviesos, nes ji prasideda kaip tik už orkaitės g.gif Meistras sako, kad geriau, kai yra simetrija, spintelės, stalčiai viename lygyje, bet gal nebūtinai, visai man nereikia tos didelės spintos po orkaite.
Toliau į kairę nuo orkaitės būtų ūkinė spintelė po kriaukle(o gal stalčiai ?), ją kažkodėl man patraukė perdaug į kairę, o turėtų dešiniau būti, nes kriauklė tinka 60 cm spintelei. Toliau į kairę stovės indaplovė ir tie kampiniai stalčiai. Nežinau, planavau, kad turėtų būti stalčiai šalia indaplovės indams krauti, ale gavosi tik kampiniai išvažiuojantys, kurie žiauriai kainuoja doh.gif Bet turbūt nepatogu bus nešioti į tolimesnius, kaip manot?
Lauksiu kritikos 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Baltupyte: 25 lapkričio 2014 - 10:07
QUOTE(Baltupyte @ 2014 11 25, 10:48)


Nu man taip padaryta orkaitė primena Antano baldus doh.gif ... Atrodo, kaip neužbaigtas reikalas kažkaip unsure.gif . O kur šaldytuvas?
Visai neseniai buvo įkeltas virtuvės planas su kaitlente įmontuota ant "kanto". Man irgi keistai taip pasirodė, bet turbūt galima, bent pagal matmenis matyt išeina taip padaryt. Aš kažin ar tap daryčiau g.gif ... nepatogiai man atrodo, kai stalčiai ties kaitlentės viduriu atsidaro. Reiktų ilgai pratintis, kojas vis balnočiaus doh.gif . Plautuvė tai gerai padėta - ten padėklas užeina ant spintelių sudūrimo. Aš padėklo nedaryčiau - tik stalviršį užima ir šveitimo padaugėja. O kaip čia kampinė spintelė išspręsta? Dabar panašu, kad kampas neišnaudotas. Aš daryčiau kaitlentės sienoje vienodo pločio stalčius, o plautuvės sienoje I tipo kampinę spintelę ir visa kita, kaip dabar yra - po plautuve stalčius aukštu fasadu, paskui indaplovė. Po orkaite daryčiau stalčius.
Bendrą išdėstymą sunku vertinti nematant patalpos plano.
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2014 11 25, 09:59)
Nu man taip padaryta orkaitė primena Antano baldus doh.gif ... Atrodo, kaip neužbaigtas reikalas kažkaip unsure.gif . O kur šaldytuvas?
Visai neseniai buvo įkeltas virtuvės planas su kaitlente įmontuota ant "kanto". Man irgi keistai taip pasirodė, bet turbūt galima, bent pagal matmenis matyt išeina taip padaryt. Aš kažin ar tap daryčiau g.gif ... nepatogiai man atrodo, kai stalčiai ties kaitlentės viduriu atsidaro. Reiktų ilgai pratintis, kojas vis balnočiaus doh.gif . Plautuvė tai gerai padėta - ten padėklas užeina ant spintelių sudūrimo. Aš padėklo nedaryčiau - tik stalviršį užima ir šveitimo padaugėja. O kaip čia kampinė spintelė išspręsta? Dabar panašu, kad kampas neišnaudotas. Aš daryčiau kaitlentės sienoje vienodo pločio stalčius, o plautuvės sienoje I tipo kampinę spintelę ir visa kita, kaip dabar yra - po plautuve stalčius aukštu fasadu, paskui indaplovė. Po orkaite daryčiau stalčius.
Bendrą išdėstymą sunku vertinti nematant patalpos plano.


Plano dabar neįdėsiu, pasiklydau kompiuterio platybėse doh.gif Šaldytuvas stovės kairėje pusėje, beveik priešais orkaitę, kriauklę, kokie du žingsniai g.gif , pas mus toks nestandartinis išplanavimas, virtuvė atvira su valgomuoju, jis prasideda į dešinę nuo orkaitės, o jei stovi veidu į kaitlentę, tai į kairę prasideda holas, toliau tambūras, žodžiu viskas kiaurai persimato, niekur nepasislėpsi biggrin.gif
Dėl kabančių kampinių spintelių tai supratau, kad jos netinka,nebus patogu, nes labai mažai ten vietos, geriau kokią lentynėlę kada pasikabinsiu g.gif
Kriauklę jau turiu, tad padėklo neišvengsiu, be to kažkaip jo pasigedau, matyt man jo reikia rolleyes.gif
O apie kokius stalčius kaitlentės sienoje kalbat, apačioje? Aš ir galvoju, kad tie stalčiai po kaitlente nepatogu bus, bet jei daryti tris blokus stalčių, ne du, tai jie labai siauri gausis, puodams vis tiek reiktų plataus, nežinau, ką ir sugalvoti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltupyte @ 2014 11 25, 11:24)
Dėl kabančių kampinių spintelių tai supratau, kad jos netinka,nebus patogu

Ne, aš kalbėjau apie kampinę spintelę apačioje.
QUOTE(Baltupyte @ 2014 11 25, 11:24)
O apie kokius stalčius kaitlentės sienoje kalbat, apačioje? Aš ir galvoju, kad tie stalčiai po kaitlente nepatogu bus, bet jei daryti tris blokus stalčių, ne du, tai jie labai siauri gausis, puodams vis tiek reiktų plataus, nežinau, ką ir sugalvoti  doh.gif

Turėjau omenyje apatines spinteles kaitkentės sienoje. Tei, jei neklystu gaunas apie 2,3m ilgis? Tai va, daryčiau tris stalčių blokus po maždaug 766mm, o užsukus prie lango sienos I tipo kampinė spintelė ir visa kita, kaip dabar parodyta, tik po orkaite stalčiai, ir virš orkaitės man kažką padaryti prašosi. Pas mane dabar puodai puikiausiai telpa į 600mm pločio stalčius. Anksčiau juos laikydavau I tipo kapinėje spintelėje su 450mm durelėmis, su puskarusele.
Kokio pločio tie didieji stalčių blokai dabar?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodai: 25 lapkričio 2014 - 10:40