Įkraunama...
Įkraunama...

Gyvenimo šukės (Paramparca)

QUOTE(olimpika @ 2015 10 05, 12:35)
As ziuriu per LNK tik, kazkaip truputi istempta ta vieta kur visos seimos galvoja, kad jie meiluziai, negi negali visi susirinkti ir viska normaliai issiaiskinti, kviecia televizija, aiskinti santykius, kai tarpusavyje nieko nesusigaudo. Ir Hazal oi kokia atgrasi, brr... maza norisi papurtyti truputi, o  Gulseren galetu taip ir nenuolaidziauti jai, aisku dukra, myli ir t.t. lai nori tegul buna jei priima, stenkis taip santykius palaikyti, paskui, gal pati susiprotes kiek. O kad, tetulei nepasiseke su advokatu tai , kazkaip net apsidziaugiau  thumbup.gif


Pirma mintis isvis buvo, kad jei Dzihanui patinka Giulseren, o jai jis, tai ima ir draugauja. Meile ne ant kiekvieno kampo aplanko. O dabar besitampant gavosi meiluziai.

Kazkas negerai su Hazal auklekjimu. Kad ir neturtingai gyvena, bet sitaip elgtis su aptarnaujanciu personalu, kitais zmonemis doh.gif

Kelis kartus Giulseren buvo baisesne nei baisi blush2.gif Kai ejo pietu prajeusia savaite. Tokie maisai po akim, isburkus kazkokia. Nesuprantu, j tikrai tokia ar tik filme?
Siaip dar pasakysiu, kad labai man nesimpatiskai atrodo tokia veido forma kaip Giulseren. Nes kad ir kokia kuda moteris, tai apvalus veidas stambina.
Atsakyti
QUOTE(vemvet @ 2015 10 05, 12:51)

Kelis kartus Giulseren buvo baisesne nei baisi  blush2.gif Kai ejo pietu prajeusia savaite. Tokie maisai po akim, isburkus kazkokia. Nesuprantu, j tikrai tokia ar tik filme?
Siaip dar pasakysiu, kad labai man nesimpatiskai atrodo tokia veido forma kaip Giulseren. Nes kad ir kokia kuda moteris, tai apvalus veidas stambina.

Na siaip jos nuotraukose tiek tu maiseliu nesimato. Bet jie yra. Ir nuotraukose is kasdienybes, tai ji man tik kartais nieko atrodo blush2.gif Bet gal siaip zmogus nefotogeniskas. Bet jau MB matesi jos paakiai. O cia kazkaip grimeriu man darbas nepatinka, ne pagrazina zmones, o dar pabaisina. Tiek Gulseren tiek Kerima kartais taip baisiai nuspakliuoja, kad net baisu ziureti smile.gif O Gulseren, man dar plius labai netinkamai rengia. Pati aktore tokiu moterisku, israiskingu formu. Tai kazkaip ja taip aprengia ir dar pridazo, kad ji man labai " pigiai" atrodo. doh.gif
O siaip, kai siai aktorei parenka tinkama makiaza, rubus, paryskina jos lupas (kurios man labai grazios), filmuoja tinkamu kampu, tai ji grazi buna. Bet jeigu to nepadaro, tai, bent man, nekoks vaizdelis ax.gif
O del apvalios veido formos sutinku. Moterys su apvaliu veidu, tikrai stambesnes atrodo, nei su ovaliu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Raimusiuxxx @ 2015 10 05, 13:40)
Na as tai negaliu i Hazal ziuret, mane iskart nervas ima. Nejaugi vaiko niekas negali i vieta pastatyt. doh.gif Tai, kas toliau bus doh.gif Jau seniai mane  personazas taip nervino, kaip Hazal ir Keriman. schmoll.gif

Na jei dabar nervina, tai toliau neziurek, nes cia jos elgesys tik gelytes biggrin.gif

Del Giulseren, kaip daznai buna, veliau pagrazeja, tai ir ji eengsis siek tiek kitaip, plaukus sukuosis, nebelakstya palaidais... O Keriman kaip kazkas sake, kad 2 sezone jos nebus, tai ana vis dar cia laugh.gif
Atsakyti
per rusus perbėgau kiek yra...tai..tas mergaičių mėtymas iš vienų namų į kitus-siaubas.Bėgte perbėgau,bet ,man regis,jie sukasi tarsi voverė tuo pačiu ratu-tas pats per tą patį.Bet žiūrėsiu per LNK..Gal bus įdomiau rolleyes.gif
Atsakyti
Fu jau išsigandau, kad niekas nežiūri!
O man Giulseren labai graži moteris ir su tuo prastu makiažu ir be. Mane nervina, kad negali normaliai susėsti pakalbėti kaip elgtis su mergaitėm. Ir šiaip žinočiau kad kita mergaitė mano dukra tai diena iš dienos su ja bendraučiau, o čia ale dzin. Bent kol kas toks įspūdis susidarė.
Atsakyti
QUOTE(Agorėa @ 2015 10 06, 19:57)
Fu jau išsigandau, kad niekas nežiūri!
O man Giulseren labai graži moteris ir su tuo prastu makiažu ir be. Mane nervina, kad negali normaliai susėsti pakalbėti kaip elgtis su mergaitėm. Ir šiaip žinočiau kad kita mergaitė mano dukra tai diena iš dienos su ja bendraučiau, o čia ale dzin. Bent kol kas toks įspūdis susidarė.

Vat del mergaiciu man irgi toks ispudis susidare. Nes taip isivaizduoju, kad man gyvenime jeigu tokia situacija nutiktu, tai as isvis tik apie vaikus galvociau. Jokios man meiles seiles nerupetu. Atsirastu mano biologinis vaikas, kuris ne del mano kaltes buvo prarastas, man tik jis rupetu. Ir siaip abi mergytes stengciaus suvesti, kad bendrautu. O abi motinos tik kartoja, kad joms tik ju augintos dukros svarbiausios. As suprantu, kad per viena diena nepamilsi vaiko, kurio 15 metu net nezinojai. Bet suarteti vistiek turi buti noras. O toks jausmas, kad patiems vaikams tik ir norisi to bendravimo. Tevai kitais reikalais uzsieme smile.gif
Atsakyti
Na Hazal atrodo, kad to bendravimo reikia tik dėl pinigų nes jei išgirdo kaip mama sako Džansų, kad Hazal čia gyvens trumpai, bet nereaguoja niekaip, nori tik prieš draugus pasipuikuoti turtais. Aišku iš dalies galima suprasti kai žinai kaip galėjai gyventi, o kaip gyvenai. Džansų ir pati nori bendraut su tikraja motina, bet, kad Hazal bendrautų kaip ir nelabai nori. Nu taip kažkaip įdomiai susuktas serialas, bet žiūrėsiu, mėgstu turkiškus.
Atsakyti
Na ir tevelis-Rahmi ir toks pagerintas, stai i ka atsigime Hazal i seneli biggrin.gif
Atsakyti
žiūriu, jei neišeina pažiūrėt, atsisuku.
Man Gulseren graži, būna gražiau, būna blogiau atrodo, bet graži, norėčiau lūpom susimainyt smile.gif
Ir tas namas ant vandens, na man kažkas tokio. Vis pagalvoju, kokia ten dregmė turėtų būt biggrin.gif Ir toks didelis atrodo, o vaikų kambariai maži.
Tas senis mane labai erzina, intrigantas gun_bandana.gif
Atsakyti
Kas matėt visą serialą galit geltonai parašyt[COLOR=yellow]i už ką ten 37 serijoje visus suėmė? [COLOR=yellow]
Atsakyti
Negalejau siandien paziuret ir rytoj tikriausiai,gal kuri galit imest puslapi kur galeciau paziuret siu dienu serijas. ;-) ačiū labai.
Atsakyti
QUOTE(PILNATIS13 @ 2015 10 31, 21:07)
Negalejau siandien paziuret ir rytoj tikriausiai,gal kuri galit imest puslapi kur galeciau paziuret siu dienu serijas. ;-) ačiū labai.



http://lnkgo.alfa.lt...ukes/?letter=47

bet šiandienos serijos dar nėra. Aš pirmadienį žiūrėjau sekmadienio seriją, tai gal šiandieninę ryt jau galima bus matyti smile.gif
Atsakyti