Įkraunama...
Įkraunama...

Gyvenimo šukės (Paramparca)

QUOTE(Simbulis @ 2015 09 19, 19:13)
Tai kad tu jau matei visas serijas kiek yra, jis nebaigtas jei tai turi omeny, nes sia savaite tik prasidejo 2 sezonas ir baigsis jei kas nesikeis birzeli  ateinanciu metu g.gif  O sprogmenis padejo kaip supratau Charunas tas naujas veikejas is Dilaros praeities. Nors su juo ten dar niekas neaiskiu nei kas nei kaip, bet jis uz kazka nekencia Dzichano, ruses speja, kad jis bus nuo Charuno Dilara nuviliojes  biggrin.gif Na palauksim pamatysim

Kaip gaila siandien Giulseren buvo, nupirko ta suknele Hazal is paskutiniu pinigu, o ana sitaip pasielge  verysad.gif

Uz kokias nuodemes Erkanui tenka tokiek "tevai" - Melike, ir dabar Rahmis  lotuliukas.gif

Va ka radau

Spoileris is ateities, kas nenorit matyt neziurekit !!!! Man Dzichanas koks baisus, labau jau smarkiai nufotosfopintas  doh.gif

http://vk.com/photo-78750608_381940651

ai sita maciau...baisuokliai
Atsakyti
Ta ir sakau, smarkiai nufotoshopinti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Simbulis @ 2015 09 19, 17:13)


Uz kokias nuodemes Erkanui tenka tokiek "tevai" - Melike, ir dabar Rahmis  lotuliukas.gif

Va ka radau

Spoileris is ateities, kas nenorit matyt neziurekit !!!! Man Dzichanas koks baisus, labau jau smarkiai nufotosfopintas  doh.gif

http://vk.com/photo-78750608_381940651

Gal cia uz tas nuodemes, kuriu pridare Beganciam laike Erkano personazas biggrin.gif Pats nekoks tevas buvo ax.gif

O su sita fotke, tai negasdink lotuliukas.gif OMG kazkas stipriai persistenge biggrin.gif
Atsakyti
del tevu ir as pagalvojau,kad uz Ali vaidmeni atsieme pats ten pagerintas tetukas buvo
Atsakyti
QUOTE(noir1 @ 2015 09 19, 15:41)
sveikos,kreipiuosi tas kurios jau paziurejo visa seriala,ziureiau ir as jei rasciau kur ax.gif nesvarbu,kad turkisai  ne bum bum blush2.gif  paziurejau 32 serija ir  kilo daug neaiskumu nes ten turku kalba.
kas padejo tuos sprogmenis....
labai rupi nes nerandu kur  ziureti,o labai knieti
aciu 4u.gif [COLOR=yellow]




Cia yra rusiskai:
http://kinozal.tv/de....php?id=1297592
Atsakyti
Vakar negalejau atitraukti akiu nuo Giulseren. Nu kokios akys doh.gif 1cm plocio apvedziojimas aplink akis unsure.gif Jau ryte atsikele tokiom juodom akim ir jos tokios juodos, kad vis man tik jos ir matesi. Nenormaliai. Gal be ju ji visai kitaip atrodytu.
Atsakyti
QUOTE(vemvet @ 2015 09 20, 11:14)
Vakar negalejau atitraukti akiu nuo Giulseren. Nu kokios akys  doh.gif 1cm plocio apvedziojimas aplink akis unsure.gif Jau ryte atsikele tokiom juodom akim ir jos tokios juodos, kad vis man tik jos ir matesi. Nenormaliai. Gal be ju ji visai kitaip atrodytu.

aš irgi atkreipiu dėmesį į akis ,kažkaip netinka jai taip ,bet plaukai viską atperka wub.gif šiaip labai ji man graži ,nepalyginsi su kitom šiame seriale,
Atsakyti
sveikos as nesupratau vakarykstej serijoj tevui skambino kad ta mergaite pateko i avarija ir paskambino Dzichanui tai jis tevas?nieko nebesuprantu
Atsakyti
QUOTE(sigulka @ 2015 09 20, 13:44)
sveikos as nesupratau vakarykstej serijoj tevui skambino kad ta mergaite pateko i avarija ir paskambino Dzichanui tai jis tevas?nieko nebesuprantu

tai taip ,jis tėvas
Atsakyti
Vakar pažiūrėjau 34 seriją. Geras. Diliara vis baiminosi, kad Giulseren nori jos vilą užgrobti, tai dabar turi didesnį "džiaugsmą" . lotuliukas.gif
Atsakyti
As ziuriu per LNK tik, kazkaip truputi istempta ta vieta kur visos seimos galvoja, kad jie meiluziai, negi negali visi susirinkti ir viska normaliai issiaiskinti, kviecia televizija, aiskinti santykius, kai tarpusavyje nieko nesusigaudo. Ir Hazal oi kokia atgrasi, brr... maza norisi papurtyti truputi, o Gulseren galetu taip ir nenuolaidziauti jai, aisku dukra, myli ir t.t. lai nori tegul buna jei priima, stenkis taip santykius palaikyti, paskui, gal pati susiprotes kiek. O kad, tetulei nepasiseke su advokatu tai , kazkaip net apsidziaugiau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(olimpika @ 2015 10 05, 12:35)
As ziuriu per LNK tik, kazkaip truputi istempta ta vieta kur visos seimos galvoja, kad jie meiluziai, negi negali visi susirinkti ir viska normaliai issiaiskinti, kviecia televizija, aiskinti santykius, kai tarpusavyje nieko nesusigaudo. Ir Hazal oi kokia atgrasi, brr... maza norisi papurtyti truputi, o  Gulseren galetu taip ir nenuolaidziauti jai, aisku dukra, myli ir t.t. lai nori tegul buna jei priima, stenkis taip santykius palaikyti, paskui, gal pati susiprotes kiek. O kad, tetulei nepasiseke su advokatu tai , kazkaip net apsidziaugiau  thumbup.gif

Na as tai negaliu i Hazal ziuret, mane iskart nervas ima. Nejaugi vaiko niekas negali i vieta pastatyt. doh.gif Tai, kas toliau bus doh.gif Jau seniai mane personazas taip nervino, kaip Hazal ir Keriman. schmoll.gif
Atsakyti