Įkraunama...
Įkraunama...

The Vampire Diaries

Papasakokit trumpai, ka gero rode ax.gif Niekaip interneto neiveda mums normalaus, tai visiskai nuo visu serialu atitrukys, o smalsu be galo biggrin.gif
Atsakyti
O man patiko pirma serija ir visai netrūko ašarojančios Elenos, veiksmo užteko ir nėra utiu tiū thumbup.gif tikiuosi antra serija nenuvils
Atsakyti
Negi niekas nebežiuri?
Atsakyti
aš žiūriu bet kažkaip keista unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Elsker @ 2015 10 20, 14:48)
aš žiūriu bet kažkaip keista  unsure.gif

O man visai patinka mirksiukas.gif įdomu kas ten persekioja juos
Atsakyti
aš irgi žiūriu
ir man patinka
netrūksta Elenos

geriausiai kad Karolinos sužadėtinis ne Stefanas lotuliukas.gif mane buvo apgavę lotuliukas.gif
Atsakyti
As ir ziuriu si seriala, man jis sukelia nostalgija, nes ji pradejau ziureti dar studentavimo laikais, oi budavo kiek dziaugsmo su kambariokem , kai nauja serija iseidavo... 4u.gif dabar prisedu paziureti, kada yra laiko, jau nebera toks... Elenos ir as nepasigedau, netruksta visai, dabar idomu cia rodis tolimesni gyvenima ar tik kokius epizodus, nes butu idomiau, nei vieni kitus ten grobinetu ir pan. smile.gif
Atsakyti
Kol kas visai įdomiai veiksmas vyksta, toks lengvas chaosas
Atsakyti
kaip manot kas juos po trijų metų medžioja? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lėja... @ 2015 11 23, 09:56)
kaip manot kas juos po trijų metų medžioja?  g.gif

As kaip supratau, medziojamas tik Stefanas. Jei gerai supratau, lyg kazkokiu iksu jis pazymetas? O kas, tai man neaisku.
Atsakyti
QUOTE(Alekto @ 2015 11 23, 13:38)
As kaip supratau, medziojamas tik Stefanas. Jei gerai supratau, lyg kazkokiu iksu jis pazymetas? O kas, tai man neaisku.

supratau kad moteris kazkokia
Atsakyti
QUOTE(Lėja... @ 2015 11 23, 13:45)
supratau kad moteris kazkokia

Tai gal kokia Valeri (ar koks ten jis vardas, kur neva laukesi nuo Stefano)? Nes visi pabrezia, kad ji baisiai ziauri, bet pakolkas rodo ja kaip auka. Galbut pasirodys veliau visame grazume ji smile.gif
Atsakyti