Įkraunama...
Įkraunama...

Lieknėjam kas virš 100!

Aha, man ir idomu , kuri dabar lentute ikelines . Nuosta, o tu ar rastum minute ? 

Pas mane ir gan tvarkingas valgymas siandien. 

Vakare naminiai hamburgeriai- vaikams penktadienio proga ;)

Ka tik isbandziau vonia naujame bute. Silta, patogu- lux !

Kiek cia musu penktadieni susirinko ! Neisibegiokit !

Atsakyti

Šįryt 81 kg  :bigsmile:  :yahoo:  žiauriai nudžiugino, ypač, kad turėjau kantrybės ir nepasidaviau  :bigsmile:  Jolitamaria, mes tai viską metam į konteinerį, nes čia visi pratę naujus daiktus, rūbus, žailsus pirkti ir labai daug, naudotų niekam nereikia. Tik vienintelė vyro brolio žmona(nes ne anglė) paima kažką vaikams, nes turi jaunesnę mergytę ir dabar jau ir berniuką..

 

Sveikinu su geru minusu ! 

As pernai buvau pasiekus 77.7 trys 7-netukai. Tik isejau is sm, praradau kontrole  ir prisiauginau.

 

O kokios tautybes brolio zmona? 

 

Atsakyti

Labas rytas :4u: o jetau,antra naktis bemiege-dicke kosija,temperatura sokineja,dabar ir liulys pasileido :cry2:  visa laime mazius ramiai pramiegojo nakti.

O lentele pakolkas pas airise,as paskui turbut vel perimsiu :ax: 

Kas su pliusai merginos paskaiciuokit kalorijas bent keleta dienu,pazaiskit ir paskui matysit kas kiek ir ko galima valgyt ko ne :4u: 

Atsakyti

Sveikinu su geru minusu ! 

As pernai buvau pasiekus 77.7 trys 7-netukai. Tik isejau is sm, praradau kontrole  ir prisiauginau.

O kokios tautybes brolio zmona? 

Užtai aš iš čia gyvenime neišeisiu turbūt, net palaikant svorį  :D  

Brazilė ji :) 

 Nuosta, o tu ar rastum minute ? 

Minutę gal rasčiau, bet aš tik per telefoną prisijungus ir niekad to nedarius, tai nerisikuosiu. Nes kartais ir tas minutes suvalgo vaikai staigiai, neprognozuojama... va frolka perims atgal su laiku  :D 

Labas rytas :4u: o jetau,antra naktis bemiege-dicke kosija,temperatura sokineja,dabar ir liulys pasileido :cry2:  visa laime mazius ramiai pramiegojo nakti.

O lentele pakolkas pas airise,as paskui turbut vel perimsiu :ax:

Už tą naktį  :4u: 

Aš vakar su vyru susipykau ir praleidau iš pasiutimo vakarienę  tai dar labiau ant jo pykstu, kad man mitybos planą išmušė iš vėžių :oh:  užtai kokia išbadėjus atsikėliau, labiau nei po kokios iškrovos  :lol:  tai labas rytas ir skanių pusryčių  :bigsmile: 

Atsakyti

Už tą naktį  :4u:

Aš vakar su vyru susipykau ir praleidau iš pasiutimo vakarienę  tai dar labiau ant jo pykstu, kad man mitybos planą išmušė iš vėžių :oh:  užtai kokia išbadėjus atsikėliau, labiau nei po kokios iškrovos  :lol:  tai labas rytas ir skanių pusryčių  :bigsmile:

Matyt ir as is cia gyvenime neiseisiu,nes tik pasiimdavau atostogas ir opa pliusas :D 

Ak tie vyrai :) maniskis neperskaite mano minciu vakar ir nieko neparveze namo skanaus,nors gal ir gerai,nepradejau valgyt nesamoniu nuo penktadienio :D bandysiu arba siandien cheatday daryt arba ryt,gana visa savaitgali pravalgyt :)

Atsakyti

Matyt ir as is cia gyvenime neiseisiu,nes tik pasiimdavau atostogas ir opa pliusas :D

Ak tie vyrai :) maniskis neperskaite mano minciu vakar ir nieko neparveze namo skanaus,nors gal ir gerai,nepradejau valgyt nesamoniu nuo penktadienio :D bandysiu arba siandien cheatday daryt arba ryt,gana visa savaitgali pravalgyt :)

Vava, taip ir bus, kad pasiimsim atostogų ir vėl grįšim mest, nebus taip, kad numesim ir neataugs, nebent niekada neatsipalaiduotume visokiom nesąmonėm, bent aš tai tikrai žinau, kad bus etapų kai nutrūksiu nuo grandinės :lol: ... aš vakar žiūrinėjau rūbus online, bet paskui jungiau lauk, sakiau tik kai išlipsiu iš tos 8 zonos apsidovanosiu, gal gimtadieniui ką nusipirksiu, liko iki jo 4 sav., tai jau tikiuosi būti išlipus  :ax: 

Mano tai vyras kažko ant vaikų riaumojo, o aš už tai labai pykstu, aš tokia minkštaširdė... aij, susitaikėm svarbu  :D 

Man rytoj bus cheatadienis, niu bent jau taip tikiuos, kad šiandien atlaikysiu įtampą šeštadieninę :bigsmile: 

Atsakyti

Vava, taip ir bus, kad pasiimsim atostogų ir vėl grįšim mest, nebus taip, kad numesim ir neataugs, nebent niekada neatsipalaiduotume visokiom nesąmonėm, bent aš tai tikrai žinau, kad bus etapų kai nutrūksiu nuo grandinės :lol: ... aš vakar žiūrinėjau rūbus online, bet paskui jungiau lauk, sakiau tik kai išlipsiu iš tos 8 zonos apsidovanosiu, gal gimtadieniui ką nusipirksiu, liko iki jo 4 sav., tai jau tikiuosi būti išlipus  :ax:

Mano tai vyras kažko ant vaikų riaumojo, o aš už tai labai pykstu, aš tokia minkštaširdė... aij, susitaikėm svarbu  :D

Man rytoj bus cheatadienis, niu bent jau taip tikiuos, kad šiandien atlaikysiu įtampą šeštadieninę :bigsmile:

As irgi visad susipykstu su vyru jei jis ant dickes rekia,nes toks vaizdas,kad jis ne ka didesnis nei ji :D islipsi islipsi is tos 8 zonos ;) as dabar irgi nieko neperku,laukiu kada pasieksiu 70,na arba bent jau 73 :D laikyk fronta,pas mane namie nieko skanaus nera,tai suvalgiau kelias barankas dickes :)

Atsakyti

As irgi visad susipykstu su vyru jei jis ant dickes rekia,nes toks vaizdas,kad jis ne ka didesnis nei ji :D islipsi islipsi is tos 8 zonos ;) as dabar irgi nieko neperku,laukiu kada pasieksiu 70,na arba bent jau 73 :D laikyk fronta,pas mane namie nieko skanaus nera,tai suvalgiau kelias barankas dickes :)
Aš kilo.lt sau tikslą išsikėliau 75, bet jaučiu tiek ilgai neišlauksiu 😀 laikau frontą, šiandien teko dičkę į baletą su visa šaika vest, vėlavom,tai bėgte tooookį krosiuką prasibėgau, kad uch  :D
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nuosta: 21 sausio 2017 - 13:53

Netycia narsydama kanalus uztaikiau ant laidos "bringing sexy back" moteris svere 101 kg ir jai liepe treneris daryt pritupimus atsisedant ant 1000 teatro kedziu,kaip motyvacija uzdejo jos jaunystes nuotrauku slideshow kai ji buvo modelis ir turejo grazia figura,tai ji visa po prakaitu raudona bet iveike tuos 1000 pritupimu :) ir per 3 men nuo 101 pavare iki 75 ! Fantastika! Ir tai padare uzsispyrimo deka,maistas ir sportas,noras zaisti lakstyti ir vazineti dviraciais su savo 4 vaikais!ji net pries nusirengdama ir budama su maudomu prase kad vyras jos uzsimerktu ir neziuretu i ja ,nes jai taip lengviau...zodziu kg uzsiaugindama ji pasidare uzdara,maziau aktyvi,nebenoredavo eit i viesuma ir pan,o tereikejo rast dienoj ta pusvalandi ar valanda dar ir sportui ir galu gale sau!zodziu pas mane dar hormonai veikia ir matyt nemiga,tai ziuredama ta laida verkiau :D 

Pasiieskot reiks kada youtubei gal rasiu dar daliu

Atsakyti

Eina sau, tikrai moterys gali daug dėl vaikų, o ypač turim stengtis dėl savęs. Aš ir tą svorį metu galvodama ir apie save, ir apie šeimą, nes aš tada laimingesnė, atsipalaidavus, neturiu sau jokių sąžinės priekaištų. Plius vaikams pavyzdį noriu rodyti,kad reikia save mylėti ir savim rūpintis :wub:  kažkada pardoj maisto apsipirkinėjau ir žiūrinėjau kokių sveikesnių sausų pusryčių vaikams retkarčiais, o prieš mane su vežimu įvairavo tokia kaip aš gal net keturios, platesnė už vežimą didžiausią ir vos pašlepsinti ir švyst švyst kokias šešias dėžes dideles šokoladinių pagalvėlių, paskui čipsų maišų multipakcų kasdienai tiesiog. Daug visko. Ir nė vienos daržovės ar vaisių ar ko nors sveikesnio, matėsi, kad tai tiesiog eilinis ir jai apsipirkimas savaitei..Kaip pagailo man tos merginos, kas ją gyvenime gal tik ir  tedžiugina.. kaip reikia savęs nemylėti. O tada ir užgęsta ugnelės visam kam. Tfu tfu tfu. O taip ir vaikai užuga tai bematydami. Prikemša šlamšto ir sėdi prie kompų ar tv. Liūdnuma visiška. Ech. Viskas tik mūsų pačių rankose. Ir gal durnai kam atrodo ko čia imam į galvą ir kovojam su tais kilogramais, bet geriau visad kažką geriau bandyt iš savęs spaust, nei va taip nusivažiuot. Mane vėlgi vis motyvuoja mano vyro brolio žmona, ji vis vienintelė pagiria, paskatina, tikra brazilė, pas juos baisinis kūno ir maisto kultas  :D  ji dabar irgi ketvirtą vaikutį neseniai pasigimdė, žiauriai daug priaugo pagal savo ūgį, bet galiu garantuot, kad vasarą varinės vėl raumenukus išryškinus, geležinė moteris ji  :bigsmile:  

Niu diena atlaikyta kaip šeštadieniui tai ok, bet ne idealiai  :D 

Atsakyti

Labas rytas :4u: greiciau tie vaikai pasveiktu,nes jauciuos kaip zombis :blink: 

Atsakyti

Labas rytas :4u: greiciau tie vaikai pasveiktu,nes jauciuos kaip zombis :blink:

Mano apsirgo mergaitės irgi, bet miegojo neblogai dar šiąnakt. O tau  :4u: 

Labas rytas. Cheatinu, pusryčiams 4 blynukai :D  gal ir toliau pavardint? Bandysiu tuos 5 kartus išlaikyt valgymą ir gert gert gert  nepamiršt!

Atsakyti