Įkraunama...
Įkraunama...

Kösem

Mačiau ir aš! thumbup2.png yahoo.gif
Atsakyti
Perskaičiau kad Beren Saat nebevaidins antrame sezone, nes nenori vaidinti vyresnę. Vietoj jos bus Nurgul Yesilcay kur vaidono " Meilė ir bausmė" ir " Gyvenimo šukėse". Gaila dėl Beren puiki aktorė.
Atsakyti
Man irgi Beren patinka. Labai graži ir talentinga aktorė. Labai aristokratiška, jai puikiai tiko vaidinti Kiosem, bet aktorių pasikeitimas, manau, nėra blogai. Bus įdomu, kaip Nurgul vaizduos vyresnę valdovę.
Atsakyti
QUOTE(Indrijan @ 2016 08 14, 21:44)
Perskaičiau kad Beren Saat nebevaidins antrame sezone, nes nenori vaidinti vyresnę. Vietoj jos bus Nurgul Yesilcay kur vaidono " Meilė ir bausmė" ir " Gyvenimo šukėse". Gaila dėl Beren puiki aktorė.

Ištikrūjų labai galia, kad Beren nebevaidins. Bet tikiuosi lengvai priprasius prie naujos aktorės.
Atsakyti
et gaila ir man, man ji taip tiko ir patiko sad.png

O nuo kada tas naujas sezonas? laukiu nesulaukiu smile30x30.png
Atsakyti
QUOTE(Indrijan @ 2016 08 14, 20:44)
Perskaičiau kad Beren Saat nebevaidins antrame sezone, nes nenori vaidinti vyresnę.

jau cia kas aktorei didybes manija uzplauke doh.gif tai reikejo visai neapsiimt sio vaidmens, juk tikrai zinojo, kad jos vaidmuo ne vienam sezonui. Bet tikiuosi, kad graziai pakeis ir logiskai, ne kaip ta baltaplauke pakeite sita aktore, tipo buvo kazkokioj patalpoj, pasikalbejo su savim, eina eina ir... staiga jau kita aktore eina unsure.gif nesamone buvo.
Bet va kaip Hiurem pakeite i vyresne tai man patiko. Ir aktores labai gerai pakeistos, galima pamanyti, jog tikrai ta pati moteris tik vyresne. Graziau ziurejosi, nei, kad pvz. Mahidevran susendino.
Atsakyti
QUOTE(Terroriste @ 2016 08 26, 21:11)
jau cia kas aktorei didybes manija uzplauke  doh.gif tai reikejo visai neapsiimt sio vaidmens, juk tikrai zinojo, kad jos vaidmuo ne vienam sezonui. Bet tikiuosi, kad graziai pakeis ir logiskai, ne kaip ta baltaplauke pakeite sita aktore, tipo buvo kazkokioj patalpoj, pasikalbejo su savim, eina eina ir... staiga jau kita aktore eina unsure.gif nesamone buvo.
Bet va kaip Hiurem pakeite i vyresne tai man patiko. Ir aktores labai gerai pakeistos, galima pamanyti, jog tikrai ta pati moteris tik vyresne. Graziau ziurejosi, nei, kad pvz. Mahidevran susendino.

man Hiurem tai nauja nelabai patiko, na bet pakeite, sutinku, graziai. O Baltaplauke patapo i juota visai nelogiskai, man graike ir turejo buti sviesi, arba jau turejo is kart buti juoda... na bet bent sios kaip ir panasios kaikuo tai gal normaliau bus.
Atsakyti
Lietuviškas serialo aprašymas:

„Didingas Amžius: Kiosem” - tai 2011-aisiais išleisto brangiausio Turkijos istorijoje serialo „Didingas Amžius” tęsinys. Serialas filmuotas Graikijoje ir Turkijoje, ištraukos netgi buvo rodomos kasmet vykstančiame Tarptautiniame televizijos festivalyje Prancūzijoje, mėnesį prieš savo oficialią premjerą. Jis žiūrovus pribloškė savo dekoracijų įvairove, kostiumais ir neįtikėtinais vaizdais.

Serialas susuktas keturiuose tūkstančiuose kvadratinių metrų uždarų filmavimo aikštelių, penkiuose Osmanų imperijos rūmuose. Kiekvienoje serijoje dirbo šimto trisdešimties žmonių filmavimo komanda. Už dekoracijas atsakinga dvylikos žmonių komanda. Už kostiumus – dvidešimt penkių žmonių komanda.

Ruošdamiesi serialui, prodiuseriai išsikėlė tikslą: leidęsi į Osmanų laikus, stengėsi sukurti dinamišką, modernų ir prie televizoriaus ekranų šiuolaikinį žiūrovą prikaustysiantį filmą. Filmo kūrėjai domėjosi, kaip atrodė tikri šešioliktojo amžiaus kostiumai. Yra daug juos vaizduojančių miniatiūrų. Dailininkai apžiūrėjo Topkapio rūmuose eksponuojamus anų ir šių laikų kaftanus, turkiškus nacionalinius drabužius.

Serialo „Didingas Amžius: Jos Didenybė Kösem” siužetas vyksta 1603 metais, kai valdo Ahmed Khan, jauniausias sultonas Osmanų istorijoje. Vienintelė nepatyrusios sultono šviesa jo sudėtingoje situacijoje yra jo gyvenimo meilė Anastasija. Jis ją mylėjo nuo tada, kai pirmąkart pamatė jos portretą. Paveikslas buvo atneštas į rūmus kaip dovana nuo Ahmedo močiutės, norinčios laimėti savo jauno anūko širdį. Jis, pamatęs paveikslą, pareikalauja, kad mergaitė iš paveikslo būtų atvežta į jo rūmų haremą. Anastasija pradeda jausti jausmus jaunajam sultonui, įgyja Kiosem vardą ir iš vergės tampa pačia galingiausia moterimi Osmanų imperijoje.
Atsakyti
Paziurejau 1aja serija . Kosem bus ta sviesi? Veliau ja pakeis Beren Saat? Laukiau Beren ir po to galvoju kur cia ji bus g.gif
Atsakyti
Taip, Kiosem bus šviesi, o paskui ją pakeis Beren smile.gif
Atsakyti
O nuo kelintos serijos? Daug seriju teks laukt?
Atsakyti
Man rodos, 10toje serijoje pasirodė Beren.
Atsakyti