Įkraunama...
Įkraunama...

Bendraminčių bistro - 334

QUOTE(nuodingoji_gebene @ 2015 08 24, 14:31)
Viskas bus gerai, tau daugiau streso smile.gif nusiteik, kad viskas bus gerai ir tiek smile.gif ne pirma ir ne paskutine, kuriai reiks priprast darziuke smile.gif kada pradedat zygiuot i darziuka?

Siaip viskas gerai,linksi galva,kad bus smagu irt.t. Bet tik kalba pasisuka,kad as busiu namuose,tuoj ne ne ne. Nu gal kaip nors iki rugsejo susitarsim.
Aplekiau poniu laimes. Puse rubu is maximos,puse is laimes. Liko pedkelniu ir kojiniu nupirkt atsargahp.

Ar tik mes su Riaudona dietoj?
Atsakyti
sveikos 4u.gif 4u.gif

panasu, kad dviese laikotes smile.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif
Laikausi ir as tik ne nuo 10d,o nuo 17d be griechu.tie keli kg labai jauciasi,kad tik nesublusciau doh.gif
Atsakyti
Laikausi ir as tyliai jau antra savaite.Bijau isgasdint save ir dieta,tai tyliai ramiai,po sluota.
Atsakyti
QUOTE(Luety @ 2015 08 25, 17:43)
Laikausi ir as tyliai jau antra savaite.Bijau isgasdint save ir dieta,tai tyliai ramiai,po sluota.

biggrin.gif tai jau kaip ir nebetyliai lotuliukas.gif
oi ,aš kaupiuosi ,bet nesusikaupiu, man geriau 3 dietos iš karto,nes nuo vienos nepavalgau lotuliukas.gif
Jurgine,nešk tarką,na,turėčiau atliekamų tikrai važiuočiau pas Sigitą į Kretingą,gal sumotyvuotų kažkaip g.gif
Atsakyti
sveikos

man irgi vel jau reikia susiimti blush2.gif
Atsakyti
Kai tyliai atslenka rugsėjis, vaikai išeina į mokslus, mes vėl įsivažiuojam į ritmą... Kvepiantys geltonumu lapai kviečia būti geros nuotaikos ir jausti lengvumą galvose bei laisvėjančiose kelnėse.
Šį rudenį mes turim būti laisvos nuo maisto, laimingos nuo tirpstančių kilogramų ir ritmo. Ritmo, kurį suprantam tik mes ir svarstyklės.
Juk šiuos metus pradėdamos žadėjom, kad tai paskutinis kartas...
user posted image

Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Jurgine, gražiai pasakyta 4u.gif

Niu ka mano vaikis vel serga doh.gif davėmės per priimamuosius ir puse nakties bandėm tempa numušt doh.gif o numušdavom tik per 0,02 dali doh.gif ryt i darba turiu grizt....
Atsakyti
QUOTE(nuodingoji_gebene @ 2015 08 31, 08:15)
Sveikos 4u.gif 
Jurgine, gražiai pasakyta 4u.gif

Niu ka mano vaikis vel serga doh.gif  davėmės per priimamuosius ir puse nakties bandėm tempa numušt doh.gif o numušdavom tik per 0,02 dali doh.gif  ryt i darba turiu grizt....

nuo ko čia? neaišški temp priežastis, įtariu. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurginė @ 2015 08 31, 08:29)
nuo ko čia? neaišški temp priežastis, įtariu.  unsure.gif

Priimamajam kraujas virusa rode, gerkle raudona, bet speju ar nebus angina, ziuresim ka sian seimos daktare pasakys...
Atsakyti
sveikutes, bandau ir as nuo siandien riboti savo maista, reikia grizti i dieta, bet va misrainiu dar nepasidariau, mini remontas jau pagaliau pasibaige, padailinom du kambarius uz dvigubai brangiau negu tikejomes ir per dvigubai ilgiau doh.gif

ryt vienas i mokykla, kitas i darzeli geliu nes, kadangi taip karsta tai teks dar marskinius baltus trumpom rankovem pirkti doh.gif

4u.gif
Atsakyti
Su rugsejo 1d visas pedagoges,vaokucius ir ju mamytes 4u.gif

kaip naktele praleidot?aš fear.gif seniai taip trankes.
as nuo sendien vel laikytis pradedu,per iseigines apsirijau vel 80kg rodo doh.gif
Atsakyti