Įkraunama...
Įkraunama...

Bendraminčių bistro - 334

QUOTE(Jurginė @ 2015 08 06, 12:38)
nu, abu ant rankų ištampėm po Trakų pilį, o jei M1 netempiau, gaudžiau, kad sprando nenusisuktų laiptais  biggrin.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif isivaizduoju, N tai butu nugrioves ir pili biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, gryzau ir aš po pajūrio ir po vestuvių, gerai kad suknelės nepirkau per mažos, nes Nidoje privalgiau 2kg, bet tai vestuvėse gerai jaučiausi, nepaisant to kad ten tarp 30 mečių buvom patys vyriausi, bet tas mums nemaiše pasilinksminti iš peties, tiek prisisokom, kad naktį užmigti negalėjau nuo kojų skausmo. thumbup.gif. O jaunikio svogeris mane besokdindamas, kai pradėjo komplimentus zerti, tai žmona ji uz pakarpos ir susipakavo doh.gif . lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo braske01: 09 rugpjūčio 2015 - 12:54
Šiandien tai dar bloga po išgerto šampano kiekio, bet rytoj tikiuosi bus geriau ir galėsiu vel grįžti į dieta, nes noriu vel buti plona smile.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

na vasara ta jau taip greitai baigiasi, tuoj vaikai jau gris, vel mokyklos, darzeliai, ligos ir tt smile.gif o mes vasara remontuojames taip pusiau, jau keikiuosi juodai juodai, galvojau nors 2 kambarius atnaujinsiu, kad graziau gyventi butu ir greiciau, tipo sake po 2-3 sav padarys, o jau 2 menuo, maza to, kad pradejo ne birzeli o liepa tai dar galo nesimato, o vaikus jau pasiimu kita savaitgali, namie dulkiu milijonas nei kviepuot nei gyvent smile.gif

zodziu nzn ka daryt, reikia mesti svori, niekaip nesigauna, kolkas dar virtuves neturiu, skaiciau cia knygu daug per vasara apie sveika maista ir maitinima ir tt tai pasilaikau kelias dienas ir viskas sad.gif

karstis nesveikas karsta.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Viliana del remontu ir dulkiu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
as ir nuo sendien dietoj,4,5kg uzauginau verysad.gif geda ,kad nebesusiemu,tinginukas pradejo lankytis daznai,o anksciau laksciau kaip su motoriuku
Atsakyti
Na kur jus visos pasidejot?

Laba diena 4u.gif smile.gif

as vel auginu sparnus. labai gera jaustis gerai ir svori mesti biggrin.gif manau per toki trumpa laika pasiekiau maximalu rezultata koki tik galejau ir padariau viska, sazine rami, sianakt i kelione. rytoj vakare jau galesiu arba dziaugtis itilpus i sijona, arba vaziuot poryt ir nusipirtk kazka biggrin.gif

taigi numeciau 4 kilogramus, ir gaila kad nesimatavau centimetru, bet bent jau nuo pilvo tai tikrai virs 5 cm, kiek atsimenu biggrin.gif padejo masazas, lankas, dviratis ir vaiksciojimas. dabar labai tikiuosi po tu vestuviu vel nenutrukt, nes apart to kad labai patinka jaustis gerai, labai patinka man ir valgyt doh.gif

klausimas, ka pasiimti i klione. pietums rytoj zuvis - jau aisku keisiu mesa, bet vakarienei tai neismanau ka sukirst, galesiu kazkur nusipirkt baltos kavos vietoj kefyro, duonos irgi galiu isdet, bet del misraines tai bijau, nors ir saltkrepsy...
Atsakyti
o aš po pasiruošimo baliams ir po balių priaugus esu žiauriai. tad tūpiau nuo šiandien.

keisk į susmuštinį.
Atsakyti
QUOTE(Jurginė @ 2015 08 20, 14:22)
o aš po pasiruošimo baliams ir po balių priaugus esu žiauriai. tad tūpiau nuo šiandien.

keisk į susmuštinį.

as su tavim drinks_cheers.gif laikausi iki antradienio biggrin.gif paskui vel griztu ketvirtadieni, tikiuosi. toks azartas dabar apemes...

tik dilemoj esu...nezinau ar grizti cia atgal dar porai menesiu. E labai stresuoja, bijau vaikui liga ivaryt, B labai sunku be musu, nes rugseji ziauriai daug dabo buna, dirba po 16-18 valandu. jei manes nebus, garantuoju kad nebus ir pietu, ir vel sveikata suslubuos... doh.gif nors imk ir persiplesk. E sako viskas gerai, vaziuokit, as i mokykla cia eisiu, greitai laikas praeis. paskui mama pasakoja kaip verkia viena uzsidarius kambary.neisivaizduoju, taip sirdi drasko...Turiu kazka sugalvot, turiu kazka padaryt, kad nereiketu cia isviso daugiau vaziuot, arba atvaziuot visam laikui
Atsakyti
QUOTE(raudona7 @ 2015 08 20, 18:52)
as su tavim  drinks_cheers.gif laikausi iki antradienio biggrin.gif paskui vel griztu ketvirtadieni, tikiuosi. toks azartas dabar apemes...

tik dilemoj esu...nezinau ar grizti cia atgal dar porai menesiu. E labai stresuoja, bijau vaikui liga ivaryt, B labai sunku be musu, nes rugseji ziauriai daug dabo buna, dirba po 16-18 valandu. jei manes nebus, garantuoju kad nebus ir pietu, ir vel sveikata suslubuos... doh.gif nors imk ir persiplesk. E sako viskas gerai, vaziuokit, as i mokykla cia eisiu, greitai laikas praeis. paskui mama pasakoja kaip verkia viena uzsidarius kambary.neisivaizduoju, taip sirdi drasko...Turiu kazka sugalvot, turiu kazka padaryt, kad nereiketu cia isviso daugiau vaziuot, arba atvaziuot visam laikui

unsure.gif
Atsakyti
labas rytas. pakalbėsiu su savim. biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Aš bišk gyvs, dieta bus nuo rugsėjo, dabar be šansų.. paėjom 3 dienas į daržą ir ką vakar vyrs su 38,5 ir didžiausiu snargliu doh.gif molodec...

Raudona, manau atsakymas ir taip aiškus ką turi daryt, nebent nori paskui su vaiku tampytis per gydymo įstaigas.... vyras nenumirs, vaikas svarbiau, tuo labiau, kai ji jautresnė...

Jurgine, jau po krikšto?
Atsakyti
labas merginos smile.gif

aš irgi noriu,bet man tokia sunki ši dieta,monotoniška,kietėja viduriai sad.gif

QUOTE(raudona7 @ 2015 08 20, 17:52)
as su tavim  drinks_cheers.gif laikausi iki antradienio biggrin.gif paskui vel griztu ketvirtadieni, tikiuosi. toks azartas dabar apemes...

tik dilemoj esu...nezinau ar grizti cia atgal dar porai menesiu. E labai stresuoja, bijau vaikui liga ivaryt, B labai sunku be musu, nes rugseji ziauriai daug dabo buna, dirba po 16-18 valandu. jei manes nebus, garantuoju kad nebus ir pietu, ir vel sveikata suslubuos... doh.gif nors imk ir persiplesk. E sako viskas gerai, vaziuokit, as i mokykla cia eisiu, greitai laikas praeis. paskui mama pasakoja kaip verkia viena uzsidarius kambary.neisivaizduoju, taip sirdi drasko...Turiu kazka sugalvot, turiu kazka padaryt, kad nereiketu cia isviso daugiau vaziuot, arba atvaziuot visam laikui


matau Gebenė parašė mano mintis- vaikas svarbiau už vyrą ,o tokie emociniai dalykai nežinai kaip gali pakenkti mergytės nervinei sistemai,kokios baimės gali prasidėti ateityje.
Atsakyti