Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę - 33, rugsėjis

QUOTE(Šokoladė @ 2016 09 20, 09:54)
man nei vienos, nei vienu nepirkčiau 4u.gif

O kokias pirktumet? Gal esat jau issirinkusi? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2016 09 20, 08:58)
Čia klausimas man?

Taip, Baldu Amatas FB neradau is kokio jie miesto smile.gif
Jusu baldai is gryno medzio, ne plokstes? Sala laaabai grazi, toks didingas baldas. Ka laikot joje? Ar irankiai ar bakaleja (sausi maisto produktai)? Ir kokia furnitura rinkotes? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ra2ga @ 2016 09 20, 10:41)
Taip, Baldu Amatas FB neradau is kokio jie miesto smile.gif
Jusu baldai is gryno medzio, ne plokstes? Sala laaabai grazi, toks didingas baldas. Ka laikot joje? Ar irankiai ar bakaleja (sausi maisto produktai)? Ir kokia furnitura rinkotes?  4u.gif

Ačiū 4u.gif .
Vilniečiai jie. Jie dirba tik su Blum furnitūra, tad rinktis nė nereikėjo smile.gif . Fasadai juodalksnio masyvo. Saloje įrankių, puodų/keptuvių, bakalėjos, prieskonių, aliejų/actų, receptų knygų/užrašų.
Papildyta:
QUOTE(vilke74 @ 2016 09 20, 09:54)

na skaiciavo kad butu 70 ar net 80 cm praejimas.

Mažai. Tarp salos ir kito stalviršio tiek yra mažai.
Dabar nelabai turiu kada įdėmiau pastudijuoti, bet tarpas turi būti minimum 1m.
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2016 09 20, 09:54)

Mažai. Tarp salos ir kito stalviršio tiek yra mažai.
Dabar nelabai turiu kada įdėmiau pastudijuoti, bet tarpas turi būti minimum 1m.


drinks_cheers.gif

Super jūsų virtuvė Juodai wub.gif, man kaip tokios tamsesnės patinka 👍
Atsakyti
QUOTE(*magnifique* @ 2016 09 20, 08:48)
Indaplove orkaites desineje smile.gif


Tada ramiai iš naujo pamėginčiau prisiminti, kas lėmė tokį sprendimą, su būtent tokiu išplanavimu, ko pasekoje reikia derinti nesuderinamus dalykus 4u.gif Gal galima ką nors apkaltinti? lotuliukas.gif
nei ten nei ten nėra gerai ar patogu.
Atsakyti
Labai noriu patarimo, bet neturiu gero brezinio, tad tikiuosi suprasit is aprasymo - virtuves baldai numatyti:
1. palei siena, kurios igis 4.60 m . Esme tame, tad labai noriu ieinamo sandeliuko, kuris turi būti plocio minimum 1.2m . Lieka 3.4 m palei siena - taciau dar bus imontuojamas saldytuvas (0.6 m), kriaukle (0.55 m), kaitlente 0.6 m ir pakelta orkaite 0.6 m. , kas uzima beveik 2.4 m. Reiskia lieka laisvo stalvirsio darbui tik 1 m. palei siena. O dar ir arbatinuka reiks pastatyti ir dar koki buitini prietaisa.
2. Bus nedidele sala, kazkur 0.6 plocio ir 1 m. ilgio - kuri irgi tarnaus kaip darbinis pavirsius. Saloje nenoriu montuoti nei kriaukles nei virykles, kadangi virtuve su svetaine kartu 33 kvadratai, tad nedidele erdve.

Mane labiausiai neraminantis klausimas - ar uztenka darbui ir butiniausiam prietaisams to metro stalvirsio palei siena ir salos. Baldu dizainere primygtinai siulo atsisakyti sandeliuko (beje kitur jis neisipaiso) ir daryti palei visa siena virtuves baldus be sandeliuko. Bet sandeliuko as labai labai , nu labai noriu. Kaip ir pakeltos orkaites.

patarkit

va visgi kazkokia vaizdine info turi - svetaines su virtuve, tik stalas su sala bus ne tokie kokie cia pavaizduoti
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyn: 20 rugsėjo 2016 - 13:04
Lyg, pas mus buvo lygiai tas pats ir aš nutariau atsisakyti sandėliuko, nors ir sala mūsų bus didesnė 1,10x2,00,. Sandėliukas tikrai labai patogu, bet jei jau reikia rinktis, tai renkuosi erdvesne vittuve
Atsakyti
QUOTE(Lyn @ 2016 09 20, 13:57)
Labai  noriu  patarimo,


Man stalviršio užtektų, bet sala turėtų būti ne taip toli nutolus ir tiesiai prieš plautuvę ir kaitlentę. O sandėliukas yra gėris. Pati turiu panašaus dydžio.
Atsakyti
QUOTE(rosenda @ 2016 09 20, 14:07)
Lyg,  pas mus buvo lygiai tas pats ir aš nutariau atsisakyti sandėliuko, nors ir sala mūsų bus didesnė 1,10x2,00,. Sandėliukas tikrai labai patogu,  bet jei jau reikia rinktis,  tai renkuosi erdvesne vittuve



aha... bet as taip noriu to sandeliuko, nu nenormaliai kazkaip smile.gif jei as jo nepasidarysiu man bus tragedija verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(Y2K @ 2016 09 20, 14:08)
Man stalviršio užtektų, bet sala turėtų būti ne taip toli nutolus ir tiesiai prieš plautuvę ir kaitlentę. O sandėliukas yra gėris. Pati turiu panašaus dydžio.



taip sala dabar pavaizduota, kaip priglausta prie sienos ir priklijuota stalas. bet dabar sala bus pries kaitlente ir kriaukle apienama is visu pusiu, o tarp salos ir sienos - apvalus valgomojo stalas
Atsakyti
QUOTE(Lyn @ 2016 09 20, 13:57)

2. Bus  nedidele  sala, kazkur  0.6 plocio  ir  1  m.  ilgio

cia jau ne sala, o kazkokia konsole ar dar koks nesusipratimas.
Mano galva salos plotis mazu maziausiai turi but 90cm
Atsakyti
QUOTE(Lyn @ 2016 09 20, 14:11)
taip sala  dabar  pavaizduota,  kaip  priglausta   prie  sienos  ir   priklijuota stalas. bet dabar sala  bus   pries  kaitlente  ir  kriaukle  apienama  is visu  pusiu,  o  tarp salos  ir  sienos  -   apvalus  valgomojo  stalas


Ta prasme, stalas bus arčiau lango?
Dar svarstyčiau glausti salą prie sandėliuko ir koridoriaus spintos sienos, jei matmenys leidžia.

Ir sandėliuke svarbiausia visas 3 sienas išnaudoti, pasivaikščiojimams vietos ten nereikia.

Jo, sala siauroka, jei naudoti kaip pagrindinę darbo vietą. Be to prie 60 cm, daiktų laikymas joje įmanomas tik į vieną pusę, o patogu būtų ir į virtuvės pusę virtuviniams reikalams ir į svetainės pusę svetaininiams reikalams, pvz. knygoms
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Y2K: 20 rugsėjo 2016 - 13:22
QUOTE(mamaSandra @ 2016 09 20, 14:14)
cia jau ne sala, o kazkokia konsole ar dar koks nesusipratimas.
Mano galva salos plotis mazu maziausiai turi but 90cm



pasvarstysiu, manau plotis tikrai reguliuojamas. Tiesiog ilgis turetu būti apie metra, nes kitaip valgomojo stalas netilps. bet jusu argumentai ploti padidinti kaip jau ir itikino
Papildyta:
QUOTE(Y2K @ 2016 09 20, 14:14)
Ta prasme, stalas bus arčiau lango?
Dar svarstyčiau glausti salą prie sandėliuko ir koridoriaus spintos sienos, jei matmenys leidžia.



taip, stalas bus arciau lango.
va del salos priglaudimo nelabai suprantu- jei prie sandeliuko, tai toks ale bariukas butu tada ? o prie koridoriaus spintos - ta spinta paveiksliuke - svetaines ir jei darau sandeliuka, spintos nebus, nebent indauja kokia
Papildyta:
va mano drauges sandeliukas - tobulas mano akimis- ir as butent toki isivaizduoju. toks kaip ir mano brezinyje - kampe, toliau eina virtuves baldu siena

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyn: 20 rugsėjo 2016 - 13:26