Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę - 33, rugsėjis

QUOTE(Lyn @ 2016 09 20, 14:23)
pasvarstysiu,  manau  plotis  tikrai reguliuojamas.  Tiesiog  ilgis  turetu  būti  apie  metra,  nes  kitaip  valgomojo  stalas  netilps. bet  jusu  argumentai  ploti  padidinti  kaip  jau  ir  itikino
Papildyta:
taip, stalas  bus  arciau  lango.
va  del salos  priglaudimo  nelabai suprantu- jei  prie sandeliuko,  tai  toks  ale  bariukas  butu  tada ?  o  prie  koridoriaus  spintos  -  ta  spinta  paveiksliuke - svetaines  ir  jei  darau  sandeliuka,  spintos  nebus,  nebent  indauja  kokia
Papildyta:
va  mano drauges  sandeliukas  -  tobulas  mano  akimis-  ir  as  butent  toki  isivaizduoju.  toks  kaip ir  mano  brezinyje  -  kampe, toliau  eina  virtuves  baldu siena



Ai, tiesiog ne taip supratau planą. Maždaug pagal savo variantą siūliau. Įkeliu, jei rodys brezinys

Žinau, kad tarpas tarp eilių mažesnis, nei priklauso biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Y2K @ 2016 09 20, 14:33)
Ai, tiesiog ne taip supratau planą. Maždaug pagal savo variantą siūliau. Įkeliu, jei rodys brezinys

Žinau, kad tarpas tarp eilių mažesnis, nei priklauso biggrin.gif



aha, supratau, man patinka. irgi gera ideja- reikia apmastyti. tik cia kaip jau nebe sala gaunasi, o virtuves baldu tesinis. ir as nedaryciau ten nei kriaukles nei virykles, tai gal geriau sala is tiesu tada g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyn: 20 rugsėjo 2016 - 13:41
QUOTE(Lyn @ 2016 09 20, 14:36)
aha,  supratau,  man  patinka.    irgi  gera ideja-  reikia  apmastyti.    tik cia  kaip  jau  nebe sala  gaunasi, o  virtuves valdu  tesinis.  ir as  nedaryciau  ten  nei  kriaukles  nei  virykles,  tai gal geriau sala  is  tiesu  tada  g.gif


Iš dalies taip. Tą priglaudimą siūliau, kad liktų daugiau erdvės prie lango.

Ir dėl pločio liko komentaras kitam psl - siauroj saloj daiktų laikymas įmanomas tik į vieną pusę. Pas mane į svetainės pusę bus knygų lentynos ir pan. Vienžo iš svetainės aš tą reikalą traktuoju kaip komodą.
Atsakyti
QUOTE(Y2K @ 2016 09 20, 14:40)
Iš dalies taip. Tą priglaudimą siūliau, kad liktų daugiau erdvės prie lango.

Ir dėl pločio liko komentaras kitam psl - siauroj saloj daiktų laikymas įmanomas tik į vieną pusę. Pas mane į svetainės pusę bus knygų lentynos ir pan. Vienžo iš svetainės aš tą reikalą traktuoju kaip komodą.



taip, labai svarstau sita pasiulyma - nes vis galvojau ar vienoje linijoje sala ir virtuves stalas nebus labai jau sukista. anksciau galvojau kad ta ale sala tvirtint prie sienos kur langas, bet kazkaip man pasirode bardakas, o tvirtinant prie sandeliuko puses manau vientisesnis vaizdas butu.

o del salos, baldu projektuotoja ir numate, kad bus tik stalciai i virtuves baldu puse.Mes kalbejom, kad is kitos puses (svetaines) galetu būti ale lentynos, bet kazkaip del tvarkingesnio vaizdo ir kad neuzgriozdinti su didele sala, ji siule ja daryt siaura ir tik su stalciais
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyn: 20 rugsėjo 2016 - 13:49
QUOTE(Lyn @ 2016 09 20, 14:47)
o del salos,  baldu  projektuotoja  ir  numate, kad  bus  tik stalciai  i virtuves  baldu  puse.Mes  kalbejom, kad  is  kitos  puses (svetaines)  galetu  būti ale  lentynos,  bet  kazkaip del tvarkingesnio  vaizdo  ir  kad  neuzgriozdinti  su  didele  sala,  ji siule  ja  daryt  siaura  ir  tik su  stalciais


Skonio reikalas, aišku, bet man tai nėra nykesnio vaizdo kaip aklina salos siena. O jai dar laisvai stovinti vidury kambario...
Atsakyti
QUOTE(Y2K @ 2016 09 20, 14:52)
Skonio reikalas, aišku, bet man tai nėra nykesnio vaizdo kaip aklina salos siena. O jai dar laisvai stovinti vidury kambario...



na ji butu su filinginiais skydais ir gal kokiais papuosimais, ale graziom kojom ar pan. - kaip ir patys virtuves baldai. ale moderni klasika
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyn: 20 rugsėjo 2016 - 13:55
QUOTE(longger @ 2016 09 20, 11:53)
Tada ramiai iš naujo pamėginčiau prisiminti, kas lėmė tokį sprendimą, su būtent tokiu išplanavimu, ko pasekoje reikia derinti nesuderinamus dalykus  4u.gif Gal galima ką nors apkaltinti?  lotuliukas.gif
nei ten nei ten nėra gerai ar patogu.

Turbut daugiabucio projektuotojus, kurie parinko vieta rekuperatoriui -gartraukiui, kurios mes, deja keisti negalime. Taip ir gaunasi, nuo orkaites palikus vietos stalvirsiui kriaukle, prie kriaukles indaplove na o visa kita aplinkui statesi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyn @ 2016 09 20, 14:36)
aha,  supratau,  man  patinka.    irgi  gera ideja-  reikia  apmastyti.    tik cia  kaip  jau  nebe sala  gaunasi, o  virtuves baldu  tesinis.  ir as  nedaryciau  ten  nei  kriaukles  nei  virykles,  tai gal geriau sala  is  tiesu  tada  g.gif


O čia jau nuo išpildymo priklauso, spalva bus visiškai kita, nei eilės prie sienos. Ir kaip jau rašiau, letynos, durelės į kambario pusę. Planuoju rankenėles kokias įdomesnes. Kaitlentė kortas truputį maišo, bet reikia ją kažkur kišti.
Atsakyti
QUOTE(Y2K @ 2016 09 20, 16:20)
O čia jau nuo išpildymo priklauso, spalva bus visiškai kita, nei eilės prie sienos. Ir kaip jau rašiau, letynos, durelės į kambario pusę. Planuoju rankenėles kokias įdomesnes. Kaitlentė kortas truputį maišo, bet reikia ją kažkur kišti.

Mhm. As pradzioje norejau viska balta daryt, dabar mastau sienine baldu juosta pilksva daryt- o linija su sala ir stalu- balta
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyn: 20 rugsėjo 2016 - 15:31
QUOTE(Lyn @ 2016 09 20, 16:30)
Mhm. As pradzioje norejau viska  balta daryt, dabar mastau sienine  baldu juosta pilksva daryt- o linija su sala ir stalu- balta


Spalvos tai labai jau individualu, kuo toliau, tuo labiau įsitikinu, kad reikia daryti kaip pačiam gražu.

Dar tokia mintis dėl tų prietaisų ant stalviršio - gal išeitų "iškąsti" gabalą sandėliuko, t.y. suformuoti atvirą nišą virš stalviršio tiems prietaisams sudėti. Ir akių jie iš svetainės nebadytų.

Kažkaip taip, bet prietaisams http://www.houzz.com...n-san-francisco
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Y2K: 20 rugsėjo 2016 - 15:45
QUOTE(Y2K @ 2016 09 20, 16:37)
Spalvos tai labai jau individualu, kuo toliau, tuo labiau įsitikinu, kad reikia daryti kaip pačiam gražu.

Dar tokia mintis dėl tų prietaisų ant stalviršio - gal išeitų "iškąsti" gabalą sandėliuko, t.y. suformuoti atvirą nišą virš stalviršio tiems prietaisams sudėti. Ir akių jie iš svetainės nebadytų.

Kažkaip taip, bet prietaisams http://www.houzz.com...n-san-francisco

Na gal ir butu galima ka ismastyti, bet ar reikia - deliot i tokia nisa, tai beveik tas pats kas i spintele ar sandeliuka, o dar tokia atvira nisa inesa netvarkos. As bent megeja ir dabar taip darysiu, kai svetaine su virtuve kartu, virtuveje viska maksimaliai suslepti, nes atviros lentyneles man inesa chaosa ir netvarka
Atsakyti
QUOTE(Lyn @ 2016 09 20, 17:28)
Na gal ir butu galima ka ismastyti, bet ar reikia - deliot i tokia nisa, tai beveik tas pats kas i spintele ar sandeliuka, o dar tokia atvira nisa inesa netvarkos. As bent megeja ir dabar taip darysiu, kai svetaine su virtuve kartu, virtuveje viska maksimaliai suslepti, nes atviros lentyneles man inesa chaosa ir netvarka


Šiaip tai aišku geriau ir pigiau be tokių dalykų apsieiti.
Iš Jūsų pirmesnių žinučių taip supratau, kad kažkokius buitinius prietaisus planuojat ant stalvirčio laikyti. Tai čia būtų toks tarpinis variantas - lyg ir ant stalviršio, bet beveik nesimato iš svetainės.

Kokio aukščio paprastai būna įrankių stalčius? Kai fasadas 14 cm, 10 cm aukščio samtis tilps?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Y2K: 20 rugsėjo 2016 - 16:53