Įkraunama...
Įkraunama...

Gyvenimo bangos (MedCezir)

QUOTE(Agneškė @ 2015 01 14, 18:04)
Paziurejau kelias atsitiktines serijas, uzkabino filmas, stengsiuos ziuret tik per tv3 nors ir kaip nepatinka igarsintojai. O i prieki negaliu ziuret todel, kad reikia skaityt, vel ziuredama prarandu puse malonumo, bet jei rusiskai igarsintu manau tikrai paziureciau  biggrin.gif

Ir titrai labai prasti,man jie tolygu hieroglifam biggrin.gif as iki 30 serijos datraukiau,paskui meciau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lauravala @ 2015 01 14, 18:16)
Prasideda,butent apie MedCezir niekas apie ateiti nerase,nes niekas dar nezino,o dvieju visiskai vienodu filmu nebuna wink.gif

Neprasiseda, bet tiesiog, būtent, kad neaišku kaip bus turkiškoj versijoj nesinorėtų skaityt tokių svarbių detalių, kad ir apie tą originalią versiją, tad manau, nebūtų sunku paimt ir pageltonint, kas norės - perskaitys.
Atsakyti
Bet jau tas Jamanas wub.gif biggrin.gif
MmmmMmm blush2.gif

Simai vėl čia brudelį vaidina.. kekšytę tokią, įdomu ar šitam seriale ji mane vėl taip pat išproto varys doh.gif jau Kuzėjuje norisi įlįsti į TV ir išpešti ją už kudlų lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ievoole @ 2015 01 15, 15:17)
Bet jau tas Jamanas  wub.gif  biggrin.gif
MmmmMmm  blush2.gif

Simai vėl čia brudelį vaidina.. kekšytę tokią, įdomu ar šitam seriale ji mane vėl taip pat išproto varys doh.gif jau Kuzėjuje norisi įlįsti į TV ir išpešti ją už kudlų lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif wub.gif

Ne ,cia Eiliule, Simai priesingybe bus smile.gif
Atsakyti
lauravala, bet Jūsų parašas wub.gif toks žavingas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ievoole @ 2015 01 15, 22:18)
lauravala, bet Jūsų parašas wub.gif  toks žavingas  biggrin.gif

Labai biggrin.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(lauravala @ 2015 01 15, 22:53)
Labai  biggrin.gif  wub.gif

O as kai pamaciau jusu parasa pries koki menesi gal daugiau, net nebezinau, galvojau kas cia per zioplys lotuliukas.gif bet dabar savo zodzius ir mintis atsiimu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Agneškė @ 2015 01 15, 23:57)
O as kai pamaciau jusu parasa pries koki menesi gal daugiau, net nebezinau, galvojau kas cia per zioplys  lotuliukas.gif  bet dabar savo zodzius ir mintis atsiimu  thumbup.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Labas vakaras, jungiuosi prie jūsų smile.gif Žiūriu gerokai į priekį, todėl nesakysiu nei kuri serija, nei kas/kaip, geriau muzikos pasiklausom smile.gif
Atsakyti
Sveikos, as irgi i prieki pasiziurejau blush2.gif , bet ar yra kur nors rusiskai igarsinta (forume anksciau pateiktos nuorodos man neatidaro sad.gif )?
Atsakyti
Jungiuosi ir vel prie dar vieno turkisko serialo, kolkas tikrai patiko, butinai ziuresiu, tik viena didziule beda - moteriskas igarsinimas, nu tragediju tragedija doh.gif
Atsakyti
QUOTE(širlė @ 2015 01 17, 15:31)
Jungiuosi ir vel prie dar vieno turkisko serialo, kolkas tikrai patiko, butinai ziuresiu, tik viena didziule beda - moteriskas igarsinimas, nu tragediju tragedija doh.gif

Jau tas moteriškas balsas...Čia kažkokia negirdėta g.gif
Atsakyti