Įkraunama...
Įkraunama...

Game of Thrones

Man tai gaila Hodor, toks didelis katinas, niekam nieko blogo nera padares, o tokia mirtis ji istiko verysad.gif dėl to tik Bran kaltas...

As dar prie naujos poreles griztu, taip juokinga i juos ziurėti laugh.gif

user posted image
Atsakyti
tikiuos kad ta nauja porele spes meile pasidziaugt ir nenukilins greit kurio nors vieno
man tos moteriskes vaidyba neitiketina biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Simbulis @ 2016 05 24, 19:02)
dėl to tik Bran kaltas...


taip buvo lemta, juk ir tas diedas medyje taip sakė.
Atsakyti
QUOTE(Lėja... @ 2016 05 24, 19:38)
tikiuos kad ta nauja porele spes meile pasidziaugt ir nenukilins greit kurio nors vieno

Na galetu palikti dar siame sezone abu hihihi.gif, tiek visokio negatyvo pilna siame sezone, kiekvienoje serijoje vis kas nors mirsta...

Vienos serijos uzteko, kad laukinis tokiu zvilgsniu ziuretu sleep.gif

user posted image user posted image
Atsakyti
Love is in the air, nereikia zodziu lotuliukas.gif

Anksciau galvojau, kad linkstama prie Brienne ir Jamie, man jie atrode susizaveje vienas kitu. Bet ka kurejai sumaste dabar, tai dar geriau biggrin.gif
Atsakyti
ui, dar skaičiau versiją, kad Branas grįš labai toli į praeitį, įsikūnys į kokį nors anų laikų herojų ir lieps statyti sieną nuo šitų Walkerių.

Ir dar radau, kad jaunąjį Nedą Starką rodys šeštoj ir dešimtoj serijoj. Tai Johno tapatybė, matyt, paskutinėj serijoj tik paaiškės. Jeigu pasiseks smile.gif
Atsakyti
o to starku dedes ir neparode ane?? kur dingo uz sienos? g.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2016 05 24, 20:51)

Ir dar radau, kad jaunąjį Nedą Starką rodys šeštoj ir dešimtoj serijoj. Tai Johno tapatybė, matyt, paskutinėj serijoj tik paaiškės. Jeigu pasiseks smile.gif

Tai cia matyt bus sezono finalas bigsmile.gif
Idomu butu pamatyti visa priesistore, kaip Rhaegaras "pagrobe" Lyana, kaip Robertas ji nuzude ir pan. Na butu viskas idomu nuo Harenghalo ivykiu...


Papildyta:
QUOTE(Lėja... @ 2016 05 24, 21:10)
o to starku dedes ir neparode ane?? kur dingo uz sienos?  g.gif

Ne, Bejen Stark nerode. Bet kadangi jis skaitosi dinges uz sienos, tai at gyvas ar mires ant klaustuko kabo.
Atsakyti
jis gali but su laukiniais?
bet laukiniai gi perejo cia g.gif
Atsakyti
prajuokino http://www.delfi.lt/...i.d?id=71357508 biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Simbulis @ 2016 05 24, 21:13)
 

Ne, Bejen Stark nerode. Bet kadangi jis skaitosi dinges uz sienos, tai at gyvas ar mires ant klaustuko kabo.


šitas veikėjas išvis tik ore sklandantis. Nuo pirmo sezono vis jį pamini, bet nieko konkretaus taip niekad ir neiškilo. Kaži, iškels jį išvis į dienos šviesą kada nors? g.gif
Atsakyti
Skaiciau fanu speliones, kad Sansa gali buti nescia unsure.gif

Ir bajeriukai smile.gif
user posted imageuser posted image

Bet mane tai sunervino sita kelione laiku biggrin.gif Suprantu , kai stebi tai , kas vyksta praeityje ,bet ,kad Vilis tokiu tapo del kazkokiu ivykiu , kurie bus po daugybes metu su zmonemis , kurie dar net negime.. Man per daug biggrin.gif
Atsakyti