Įkraunama...
Įkraunama...

> Didingas amžius (Muhteşem Yüzyıl), Nuo rugsėjo 7

Man tai keista, kad šah sultan niekada nebuvo susitikus su Hiurem , tai taip gaunasi, kad kokius 16-17 metų nebuvo atvaziavus? Kazkaip nelogiska, negi seima visai nebendravo?
Atsakyti
Viskas daugmaž normaliai. Tais laikais dukras ištekindavo ir išsiųsdavo į vyro rūmus, kurie galėjo būti už 1000km, juk ta imperija milžiniška buvo, o vienintelis susisiekimas karietos, tai ir nesimatydavo ilgai. O ir šiaip, kai išvažiuodavo ištekėdavusios nelabai jos ten ir lankydavosi nebent laiškais susirašinėdavo, o Hatidžė, kai buvo vizirio žmona ir gyveno prie pat, tai ir tas bendravimas artimesnis buvo.
Atsakyti
Bet sake kad ji buvo valides laidotuvese, reiskia buvo susitikusios. Ir kai su hiurem vaikais ji susitiko ir saje kokie isauge tai toks vaizdas buvo kad ji juos macius buvo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nefertitė7 @ 2014 06 24, 19:13)
Man tai keista, kad šah sultan niekada nebuvo susitikus su Hiurem , tai taip gaunasi, kad kokius 16-17 metų nebuvo atvaziavus? Kazkaip nelogiska, negi seima visai nebendravo?


Aš tai išvis pirmą kart girdžiu apie šią Šah sultan..o ją ankstesnėse serijose minėjo??

Kažkada lyg ir užfiksavau, kad Valide turėjo 3 dukras ir (gali ir klystu) 3 sūnus, bet iš sūnų išgyveno tik Suleimanas....
Atsakyti
4 dukros, veliau dar kita sesute atsibels i rumus ginti savo gimines nuo Hiurem lotuliukas.gif

as ir nepamenu kad butu rode Sach sultan, net ir per laidotuves schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mickute7: 25 birželio 2014 - 09:54
O man ta Šach Sultan labai graži smile.gif
Atsakyti
Tai jos ir nerode, tik hatidze sake kad paskutini karta matesi per valides laidotuves, tai atseit buvo.
Atsakyti
QUOTE(Soled @ 2014 06 23, 14:59)
O man nekiek netrukdo žiūrėti, nors ir nepatinka pagrindinė veikėja tongue.gif Nuostabi muzika, drabužiai, tradicijos, viskas taip nekasdieniška, autentiška, tikra rytietiška pasaka wub.gif O Hiurem šiaip ar taip laukia liūdnas likimas, vaikus praras, o į sostą sėdęs visai imperijai gėdą padarė ir įsirašė į istoriją kaip labiausiai netikęs valdovas, taigi... smile.gif

Labadiena. Nu o kodel liudnas Hiurem likimas? Tai juk visi mire, anksciau ar veliau. Butu mirusi su gedinga mirtimi, tai gal butu likimas, o dabar , nematau to liudno likimo. O jau Mahidevran koks likimas tada...? Hiurem norejo buti su Suleimanu tai taip ir buvo ir liko.
Atsakyti
Jos du vaikai, Mehmetas ir Džiganhiras, už ją ankščiau mirė. Čia jums ne liūdnas likimas? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Isyankar @ 2014 06 26, 12:47)
Jos du vaikai, Mehmetas ir Džiganhiras, už ją ankščiau mirė. Čia jums ne liūdnas likimas? blink.gif

liudnu LIKIMU to tikrai nepavadinciu schmoll.gif nelaime, beda, tragedija, bet ne LIKIMAS. Juolab, kad didziules jos meiles vaikams tai nepastebejau. LIKIMAS jos netgi labai geras, visad buvo sultono numyletine, su visom konkurentem susitvarkydavo, jos vaikas uzeme sosta ir tai ji tapo sultono motina ir su juo valde sali. Ir gyveno labai ilgai. O lyginant su savo konkutentem, ji gyveno netgi puikiai.
Atsakyti
QUOTE(Terroriste @ 2014 06 26, 14:16)
ji tapo sultono motina ir su juo valde sali. Ir gyveno labai ilgai.

iš kur čia tokia dezinformacija?
Atsakyti
QUOTE(Terroriste @ 2014 06 26, 13:16)
ji tapo sultono motina ir su juo valde sali. Ir gyveno labai ilgai.

Gal cia apie nauja busima turku seriala, kur ta pati aktore vaidins? Nes Hiurem numire, nesulaukus, kol jos vaikas taps sultonu , ir ji nespejo tapti Valide ...
Atsakyti