Įkraunama...
Įkraunama...

Langų rūbai - 12 tema

QUOTE(Pingvinukas @ 2014 10 29, 12:58)
Gal esate pirkusios medžiagas IBRAHIM parduotuvėje? http://www.uzuolaiduaura.lt/audiniai
Ar verta ten nuvažiuoti? Kokios kainos? Niekaip negaliu su savo chebryte susiderinti, vien medžiagos išrinkimas mane jau išvarys iš proto  blush2.gif

Visur verta nuvažiuoti 4u.gif ten tikrai yra nemažai medžiagų.
Atsakyti
QUOTE(virga @ 2014 10 28, 16:48)
Norejau kazko tokio prabangaus, kad tiktu prie baldu.  doh.gif Ziurinejau ju internetini puslapi cia ir va sitos man patiko. Bet, kadangi vyras buvo pries zaliuzes(mums nera nuo ko sleptis), tai apsistojau ant austrijieciu ir naktiniu uzuolaidu. Ju nenaudosim, jos prisiutos prie apdailos. Man l. padejo dizainere to salono. Labai kompetentinga mergina. Derinomes, taremes, patarinejo man. Rezultatu patenkinta. O, ir kas ateina visi giria. Nelabai cia kas tokias ir siuva manau. Ir dar kiek kainuotu tas malonumas NO.  g.gif
Beje, virtuve toj pacioj pusej turi langa ir be to atvira erdve. Tai virtuvej turiu austrijietes ir ta krasta/papuosima is naktiniu uzuolaidu medziagos.  biggrin.gif
P.s. Trecioj eilej, ketvirtas paveiksliukas tu uzuolaidu, kurios man patiko.  biggrin.gif

Paklausiau, nes man toks pasiuvimas kaip iš senesnių laikų atrodo, bet jei jums patinka ir esat kokybe patinkinta, tai skonis dalykas subjektyvus.
Atsakyti
Ar kas nors susidurete su sia imone http://roletai-zaliuzes.lt/kontaktai? Jie mums siulo roletus dvigubai pigiau nei Domus Lumina. Medziagos tos pacios. Dextera irgi aukstos kainos, o pasirinkimas nieko gero.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo geggle: 10 lapkričio 2014 - 13:13
Vėl klaustelsiu:

Ar medžiagos Senukuose kuom nors skiriasi nuo tų, kurias siūlo salonai ir pavienės siuvėjėlės?
Atsakyti
laba,

norejau paklausti, gal kuri matete, kur pigiau isigyti tokius fotelius? Jie dazniausiai parsidavineja arba po viena arba kartu su sofutem, o mums reikai tik 2 foteliu.

Is anksto dekoju 4u.gif
user posted image
Atsakyti

uzuolaidos
Ar siose uzuolaidose yra tie vamzdeliai? Labai nenoriu ju, bet man aiskina kad kitaip neimanoma. Yra daug pvz kad tikrai nesimato ar jie ten yra, o va lietuviskose nr. visur aki rezia.
Atsakyti
QUOTE(Rabambule @ 2014 11 11, 17:11)
uzuolaidos
Ar siose uzuolaidose yra tie  vamzdeliai? Labai nenoriu ju, bet man aiskina kad kitaip neimanoma. Yra daug pvz kad tikrai nesimato ar jie ten yra, o va lietuviskose nr. visur aki rezia.


Manau yra tik jos isiutos i pamusala,pati taip siuvau tai kai nusileidzia nesimato ju ,tik jei lauke sviesu tada persisviecia jos kazkiek ,bet mano audinys nestoras ,manau jei butu storesnis tikrai nesimatytu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rabambule @ 2014 11 11, 16:11)
uzuolaidos
Ar siose uzuolaidose yra tie  vamzdeliai? Labai nenoriu ju, bet man aiskina kad kitaip neimanoma. Yra daug pvz kad tikrai nesimato ar jie ten yra, o va lietuviskose nr. visur aki rezia.

Minkstose romanetese galima be lazdeliu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 11 lapkričio 2014 - 16:17
QUOTE(Neringaindr @ 2014 11 10, 16:36)
laba,

norejau paklausti, gal kuri matete, kur pigiau isigyti tokius fotelius? Jie dazniausiai parsidavineja arba po viena arba kartu su sofutem, o mums reikai tik 2 foteliu.

Is anksto dekoju  4u.gif
user posted image


devetibaldai.lt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 11 11, 16:16)
Minkstose romanetese galima be lazdeliu 4u.gif

Bet tada man aiskina kad klosciu nebus g.gif pati nieko nesuprantu, sako cia tik dekoratyvios uzuolaidos, jos nesitrauko..
Atsakyti
QUOTE(Rabambule @ 2014 11 11, 19:05)
Bet tada man aiskina kad klosciu nebus g.gif  pati nieko nesuprantu, sako cia tik dekoratyvios uzuolaidos, jos nesitrauko..

I virsu susikels. Man kaip tik siuna tokas, tai galesiu po 2 savaiciu daugiau pakomentuoti.
Nes cia lyg yra minkstu pvz:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 11 11, 18:51)
I virsu susikels. Man kaip tik siuna tokas, tai galesiu po 2 savaiciu daugiau pakomentuoti.
Nes cia lyg yra minkstu pvz:
user posted image

Va butent ko noriu, tai cia yra siaudeliai? Pas mane po savaites ateis su audiniais, tai noriu pasakyt ko noriu, nes pardaveja firmos mane durne palaike. As galiu sakyti kad cia romanete?
Atsakyti