Įkraunama...
Įkraunama...

Paypal-9

QUOTE(Ms.Blonde @ 2017 02 03, 23:12)
Wow, cia tikrai gera naujiena. Keista, kad paypal pasirinkus LT terodo, kad US saskaita pridet galima tik.

Taip, tikrai keista. Ir tarp šalių, kurių sąskaitas galima pridėti, Lietuvos tame sąraše nėra. Bet yra Estija.
Atsakyti
Prireike man jusu pagalbos. Vakar bandziau apsipirkti bioprix.de parduotuvej atsiskaitydama paypalu. kai paypalu patvirtinau atsiskaitymo suma, mane grazino i prekiu krepseli ir parase, kad negaliu atsiskaityti pasirinktu budu. Krepselis neuzsidare ir pirkimo patvirtinimo aisku negavau. Tuo tarpu paypalas rezervavo suma mano saskaitoje, o siandien jau ir normaliai nurase. Kur tureciau kreiptis, ar i pypal ar i ta internetine parduotuve del pinigu grazinimo? Labai aciu atsakiusioms
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inga++: 24 vasario 2017 - 17:35
QUOTE(Inga++ @ 2017 02 24, 17:35)
Prireike man jusu pagalbos. Vakar bandziau apsipirkti bioprix.de parduotuvej atsiskaitydama paypalu. kai paypalu patvirtinau atsiskaitymo suma, mane grazino i prekiu krepseli ir parase, kad negaliu atsiskaityti pasirinktu budu. Krepselis neuzsidare ir pirkimo patvirtinimo aisku negavau. Tuo tarpu paypalas rezervavo suma mano saskaitoje, o siandien jau ir normaliai nurase. Kur tureciau kreiptis, ar i pypal ar i ta internetine parduotuve del pinigu grazinimo? Labai aciu atsakiusioms

As abiems rasyciau. Ne del grazinimo, o parduotuves klausciau, ar jie mato savo sistemoje uzsakyma, nes jei paypal rezervavo ir nurase, tai parduotuve turi matyt uzsakyma ir ji vykdyti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linamog: 25 vasario 2017 - 15:21
QUOTE(Inga++ @ 2017 02 24, 17:35)
Prireike man jusu pagalbos. Vakar bandziau apsipirkti bioprix.de parduotuvej atsiskaitydama paypalu. kai paypalu patvirtinau atsiskaitymo suma, mane grazino i prekiu krepseli ir parase, kad negaliu atsiskaityti pasirinktu budu. Krepselis neuzsidare ir pirkimo patvirtinimo aisku negavau. Tuo tarpu paypalas rezervavo suma mano saskaitoje, o siandien jau ir normaliai nurase. Kur tureciau kreiptis, ar i pypal ar i ta internetine parduotuve del pinigu grazinimo? Labai aciu atsakiusioms

Manau, kad jūs jau ten apsipirkote sėkmingai. Su PayPal jūs labiau apsaugota, tad nesijaudinkite, iškelsite bylą, jei ką.
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Jei preke perki is zmogaus,o ne is parduotuves,apmoki paypal ir prekes negauni,ar galima susigrazint pinigus?
Atsakyti

Sveikutes 4u.gif
Jei preke perki is zmogaus,o ne is parduotuves,apmoki paypal ir prekes negauni,ar galima susigrazint pinigus?

Tai taip. Jeigu is ebay, tiesiog disputa not received atidarykit. 

Atsakyti
Merginos, ar paypal'e atidarius disputą dėl 'item not received', po to galima perkvalifikuoti į 'item not as described'? Čia tuo atveju, jei vis tik susimiltų ir atsiųstų, bet būklė neatitiktų aprašymo. Pardavėjos elgesys po apmokėjimo visokių minčių kelia smile.gif
Ar yra tekę keisti disputo priežastį? 4u.gif
Atsakyti
Pasikeičiau debetinę kortelę, prieš tai naudojau Seb Mylimiausią, dabar turiu Seb Debit MasterCard. Abi gi tokios pačios rūšies kortelės - debit MasterCard. Bet PayPal antrąją kortelę atmeta, rašo, kad "This card is not accepted. Please use a different card.". Kodėl? Ar kam teko susidurti?
P.s. Viską išsprendžiau. Tereikėjo nueiti į internetinę bankininkystę ir aktyvuoti leidimą atsiskaitymams internetu. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rožės vardas: 02 balandžio 2017 - 17:24
kas galėtų patarti: įvykdžiau mokėjimą ir atrodo, kad sukčiams, kurie po to nuskaitinėja nuolat pinigus. Kaip sustabdyti, kad toliau nenurašinėtų? Atšaukti mokėjimo (completed) jau turbūt negalima?
Atsakyti
QUOTE(EDTA67 @ 2017 04 07, 23:30)
kas galėtų patarti: įvykdžiau mokėjimą ir atrodo, kad sukčiams, kurie po to nuskaitinėja nuolat pinigus. Kaip sustabdyti, kad toliau nenurašinėtų? Atšaukti mokėjimo (completed) jau turbūt negalima?

Turbūt kreiptis į PayPal kokią nors support team, pažiūrėkite prie kontaktų, arba policiją. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(EDTA67 @ 2017 04 07, 22:30)
kas galėtų patarti: įvykdžiau mokėjimą ir atrodo, kad sukčiams, kurie po to nuskaitinėja nuolat pinigus. Kaip sustabdyti, kad toliau nenurašinėtų? Atšaukti mokėjimo (completed) jau turbūt negalima?

Kreiptis į Policiją ir į Paypal.
Policijai pareiškimą (prisiregistrvusi per el. bankininkystę) galite pateikti internetu: https://www.epolicij...eport-anonymous
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vi_ktorija: 08 balandžio 2017 - 15:47
QUOTE(Vi_ktorija @ 2017 04 08, 15:41)
Kreiptis į Policiją ir į Paypal.
Policijai pareiškimą (prisiregistrvusi per el. bankininkystę) galite pateikti internetu: https://www.epolicij...eport-anonymous


Ačiū pasisakiusioms. Minėtu atveju pagrindo į policiją kreiptis kaip ir nelabai yra, sumokėta suma nedidelė. Bet kad ateityje nebūtų nurašoma, tikrai kažką galima padaryti ir pačiam. Aš kažkur anksčiau buvau radusi, ką daryti ir netgi viską pati sutvarkiusi (berods užblokavusi paslaugos tiekėją), nes sūnus buvo įdėjęs kažkur skelbimą ir nežinojo, kad skelbimas bus keliamas nuolat ir nurašinėjama taip pat nuolat. Bėda, kad neprisimenu ir neberandu ax.gif
Atsakyti