Įkraunama...
Įkraunama...

Paypal-9

QUOTE(svajone* @ 2017 04 18, 11:17)
Taip taip,jis tipo pervestu pinigus paypal,tada atsiustu koki pervezimo imones atstova,kad supakuotu ir atgabentu baldus jam.
Kazkaip pasibijojau,kad reikia ir e.pasto ir telefono,kad tipo nepakeistu ko paypale ,nu bet supratau,kad vis tik esu tundra siame reikale  biggrin.gif  Aciu uz atsakyma  4u.gif


Nebutinai tavo atveju, bet as norejau pakomentuot visokius pirkejus is uzsienio. Reiketu itin atsargiai, ypac kai pirkejas nedaug klausia, nesidomi daiktu svoriu, dydziu ir verziasi pats pasiimt daikta (atsiust kurjeri). O ypac kai daiktas nera isskirtinis ar lengvai kitur randamas. Daug apgavysciu tokiu budu buna kai pvz per skelbima susiranda LT parduodama daikta ir nori ji i uzsieni gaut, tada pasiulo apmoket pirkini per paypal, bet perveda daugiau pinigu nei reikia, o tada papraso pardavejo skirtuma pervest atgal arba "kurjeriui". Dar variantas kai "perveda" pinigus is netikros Paypal saskaitos.

Nezinau tavo atvejo ir nekomentuoju konkreciai, bet 3000EUR man pasirode nedidele suma, o tai labai primine viena nesena atveji. Teko padet merginai atpazint tokius sukcius, nes per skelbimus susirado jos parduodama dvirati ir "apmokejo" netikra paypal saskaita ir paprase skirtuma pervest kurjeriui.
Atsakyti

Dar reikia nepamirsti ir to, kad pirkejas po to gali atidaryti dispua, kad prekes negavo, nes iteikdama prekes jo atsiustam pervezejui, jus elementariai neturesite siuntos registracijos nr, o tai reiskia, neturesite irodymo, kad preke jam issiuntet. 

Kai yra paemimas is namu imti apmokejima paypalu yra labai nesaugu. 

Atsakyti
QUOTE(svajone* @ 2017 04 18, 08:01)
Merginos turiu klausima. Parduodu baldus,kuriuos nori pirkti zmogus gyvenantis uzsienyje. Pervedima nori daryti Paypal(kam visiskai pritariu),vat tik nezinau kokius duomenis reikia jam duoti,jis paprase telefono,e.pasto prie kuriu risasi paypal,bet man kazkaip keistai skamba. Gal mano klausimas juokingas,bet paypal naudoju ,kai pati perku,atgal pinigai ikrenta,tik jei buna grazinimas,tad niekam nieko siust nereikia,o cia kazkas naujo man blush2.gif

Aš irgi nežinau, ar čia galioja jūsų atveju, bet prisiminiau savo atvejį. Vos tik įkėliau pirmąjį skelbimą į gana populiarių mūsų skelbimų portalą, pirmas laiškas atėjo iš užsienio pirkėjo. Na stilius maždaug toks "man patiko jūsų prekė, susisiekit su manimi tokiu ir tokiu el. paštu, aš jums pervesiu pinigus PAYPAL". Pasigooglinau pagal besiteiravusio asmens el. paštą, radau kažkokiam slovėnų portale, kad apgavikai.
Greičiausiai jie ten programėlės įsimetę, gaudo naujokus smile.gif
Daugiau dar paskaitinėkit http://www.15min.lt/...igus-221-359535 ir pasitikrinkit pirkėjo kontaktus.
Atsakyti
QUOTE(Vi_ktorija @ 2017 04 18, 20:10)
Kitais metais turėsite pildyti VMI deklaraciją ir deklaruoti gautas pajamas. Taip pat nuo 500 (3000-2500) eur reikės sumokėti 15 proc. Gyventojų pajamų mokestį (jeigu neturėsite per metus dar ir kitų pardavimo pajamų).
Nes Gyventojų pajamų mokesčio įstatymo 17 str. 27 p. nustatyta, kad
neapmokestinamosios pajamos yra ne individualios veiklos turto pardavimo ar kitokio perleidimo nuosavybėn pajamų, gautų pardavus ar kitaip perleidus nuosavybėn šios dalies 28, 30, 53 ir 54 punktuose nenurodytą turtą, išskyrus netauriųjų metalų laužą, ir to turto įsigijimo kainos ir kitų šio Įstatymo 19 straipsnyje nurodytų su šio turto pardavimu ar kitokiu perleidimu nuosavybėn susijusių išlaidų skirtumas, neviršijantis 2 500 eurų per mokestinį laikotarpį.
vadinasi viskas, kas per metus viršija 2500 eur, apmokestinama 15 proc. GPM.


Hmm, bet apmokestinamas gi skirtumas viršijantis 2500 eurų tarp parduodamo turto įsigyjimo kainos ir gautų pajamų jį pardavus.
Tai jei baldus įsigijo už >3000 eurų, o parduoda už 3000 GPM nemokamas. Nemokamas net ir tuo atveju, jei įsigijo už 600 eurų ir daugiau per mokestinį laikotarpį negavo pajamų. Nebent baldų įsigyjimo kainos nėra kuo pagrįsti, bet tai pirkimo kvitas, banko pavedimas ar sutartis turėtų būti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Carlin: 19 balandžio 2017 - 12:44
QUOTE(Limcamca @ 2017 04 18, 23:32)
<p>Dar reikia nepamirsti ir to, kad pirkejas po to gali atidaryti dispua, kad prekes negavo, nes iteikdama prekes jo atsiustam pervezejui, jus elementariai neturesite siuntos registracijos nr, o tai reiskia, neturesite irodymo, kad preke jam issiuntet. </p><p>Kai yra paemimas is namu imti apmokejima paypalu yra labai nesaugu. </p>


drinks_cheers.gif
Man paciai nutiko panasi situacija, visai neseniai rasiau cia ir klausiau patarimo. Sumokejo per Paypal, issiunciau registruota siunta, turejau ir ceki is siuntos nr, bet pirkeja atidare byla, kad atseit gavo ne ta preke. Ir irodyt nieko nepavyko, kiek skambinau ir rasiau Paypalui. Supratau, jog Paypalas praktiskai visada issprendzia byla to naudai, kas ja atidare. Tad Jusu vietoje tikrai nepardavineciau, be to ir suma nemaza unsure.gif
Atsakyti
Gal ka zinuo kur pakeisti adresa, dekui
We're sorry, PayPal doesn't allow residents of United States to ship purchases to Lithuania.
Atsakyti

Ten kur addresses isiveskit delivery/shipping adresa. Juos kelis galit tureti. 

Atsakyti
QUOTE(analat @ 2017 05 03, 19:55)
Gal ka zinuo kur pakeisti adresa, dekui
We're sorry, PayPal doesn't allow residents of United States to ship purchases to Lithuania.



QUOTE(Limcamca @ 2017 05 03, 20:00)
<p>Ten kur addresses isiveskit delivery/shipping adresa. Juos kelis galit tureti. </p>


Siuo atveju nepades, nes pagrindinis paypal adresas, t.y. paypal registruotas, JAV ir kai kurios parduotuves neleidzia siust i kita sali. Pacioj JAV gali bet koki adresa ivest ir priims, o uzsienio ne. Man paciai taip yra buve, nes irgi JAV registruotas adresas.
Atsakyti
QUOTE(Ms.Blonde @ 2017 05 03, 19:14)
Siuo atveju nepades, nes pagrindinis paypal adresas, t.y. paypal registruotas, JAV ir kai kurios parduotuves neleidzia siust i kita sali. Pacioj JAV gali bet koki adresa ivest ir priims, o uzsienio ne. Man paciai taip yra buve, nes irgi JAV registruotas adresas.

Dekui!!
Atsakyti

Cia ne paypal ir JAV tai koreguoja. 

Cia koreguoja pacios parduotuves, kurios siuncia prekes, tik i paypal registruota adresa. 

Ir tame paciame ebay, gali nutikti taip, kad tam tikros salies ribose, pardavejas atsisakys siusti i shipping adresa, sius tik i confirmed, registruota paypalo adresa. 

Atsakyti
QUOTE(Vi_ktorija @ 2017 04 19, 10:07)
Aš irgi nežinau, ar čia galioja jūsų atveju, bet prisiminiau savo atvejį. Vos tik įkėliau pirmąjį skelbimą į gana populiarių mūsų skelbimų portalą, pirmas laiškas atėjo iš užsienio pirkėjo. Na stilius maždaug toks "man patiko jūsų prekė, susisiekit su manimi tokiu ir tokiu el. paštu, aš jums pervesiu pinigus PAYPAL". Pasigooglinau pagal besiteiravusio asmens el. paštą, radau kažkokiam slovėnų portale, kad apgavikai.
Greičiausiai jie ten programėlės įsimetę, gaudo naujokus smile.gif
Daugiau dar paskaitinėkit http://www.15min.lt/...igus-221-359535 ir pasitikrinkit pirkėjo kontaktus.


geras smile.gif as lygiai tokia pat zinute esu gavus del mano parduodamo kompo skelbiu.lt.

Parase SMS anglu kalba: mazdaug, susisiekit su manim tokiu ir tokiu emailu.

Iskart itariau, kad sukciai, dabar zinosiu kaip butent jie tikisi apgaut biggrin.gif gun_smilie.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lisik: 04 gegužės 2017 - 12:13
Gal pagelbėsite 4u.gif
Seniai seniai turėjau tokį dalyką kaip SEB Virtuon kortelę, su ja turėjau ir paypalą. Kortelė, aišku, seniai nebegalioja, bet vėl prisireikė paypalo. Ar galima kortelę pasikeisti? Ar tinka paprasta debetinė Mastercard, kurią dabar visi bankai dalina? Ar reikia kreditinės? smile.gif
Atsakyti