Įkraunama...
Įkraunama...

Vilniaus priemiesčiai, kuris geriausias?

Sveiki, neapsisprendžiu ties kuriuo Vilniaus priemiesčiu apsistoti, taigi būtų labai smagu sulaukti atsiliepimų iš ten gyvenančiųjų. Domina susisiekimo sąlygos, kamščiai, infrastruktūra, gyventojų kontingentas, bei kiti džiaugsmai ir bėdos.
Domina absoliučiai viskas kas yra maždaug iki 20 km spinduliu aplink Vilnių.

Labai lauksiu bet kokių nuomonių.
Atsakyti
QUOTE(arilina @ 2016 06 17, 12:45)
Sveiki, neapsisprendžiu ties kuriuo Vilniaus priemiesčiu apsistoti, taigi būtų labai smagu sulaukti atsiliepimų iš ten gyvenančiųjų. Domina susisiekimo sąlygos, kamščiai, infrastruktūra, gyventojų kontingentas, bei kiti džiaugsmai ir bėdos.
Domina absoliučiai viskas kas yra maždaug iki 20 km spinduliu aplink Vilnių.

Labai lauksiu bet kokių nuomonių.


Pavilnys yra Vilniaus miesto mikrorajonas, o ne priemiestis! 7 km nuo centro (Katedros), kursuoja miesto autobusai. Žalia, ramu. Tai vienas seniausiu Vilniaus mikrorajonų, pasidomėkite labiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Singrid: 05 liepos 2016 - 14:40
QUOTE(Singrid @ 2016 07 05, 14:38)
Pavilnys yra Vilniaus miesto mikrorajonas, o ne priemiestis! 7 km nuo centro (Katedros), kursuoja miesto autobusai. Žalia, ramu. Tai vienas seniausiu Vilniaus mikrorajonų, pasidomėkite labiau.


atsiprasau, kad ne taip issireiskiau smile.gif nesu vilniete, nezinau tiksliu zonu ir suskirstymu. Labai aciu uz Pavilnio apibudinima. Galima placiau? smile.gif
Atsakyti
Balsiai irgi rajonas su viešojo transporto privalumais smile.gif
Atsakyti
jei jau taip rinktis plačiai - tai pirmiausia reikia paqalvoti kur dirbsite, kad nereiktų važinėti į kitą miesto qalą
Atsakyti
QUOTE(Loram @ 2016 07 11, 19:46)
jei jau taip rinktis plačiai - tai pirmiausia reikia paqalvoti kur dirbsite, kad nereiktų važinėti į kitą miesto qalą

Prie darbo 100 proc. rištis irgi nereiktų.. nebent sava įmonė.. bet šiaip.. šiandien gali ten dirbt, rytoj jau kitur mirksiukas.gif
mes rinkdamiesi didžiausią dėmesį skyrėm susisiekimui 4u.gif
Šiaip siūlyčiau nuvykti į kiekvieną ir pasivaikščioti.. 4u.gif
Tarkim man balsiai ne schmoll.gif nes tiesiog labai nemėgstu to kelio link žaliųjų ežerų schmoll.gif doh.gif
Atsakyti
Tarandė yra baisus skruzdėlynas nenorėčiau ten gyventi. Ten dabar dirba mano kirpėja - atvažiavau autobusu, nes žinojau, kad su parkavimu bus problemų - kol radau namą su navigaciją klaidžiojau gal 15 minučių, vėliau nuėjusi į stotelę pamačiau, kad autobuso teks laukti 45 minutes. Gerai, kad kažkokia moteris patarė eiti iki autobusų žiedo, nes nuo ten dažniau važiuoja. Mano galva gal ir bus gerai po 10 metų, dabar neverta. Žinoma, priklauso nuo pinigų, bet aš rinkčiausi mažesnį būstą arčiau centro. Nevilniečiai kartais gali ir nesuprasti kiek laiko atima važinėjimas ir kad tai gana nemažos papildomos išlaidos (automobilio stovėjimas, taxi, maistas ir pan.)
Atsakyti
saulyteee o kas blogai su tuo keliu link zaliuju ezeru? Tikrai butu idomi nuomone.
Beje kaip ten su kamsciais?
Ptashka minejot apie viesaji transporta ten, ar ten tikrai jo pakanka? Gal zinot kiek mazdaug trunka nukakti iki miesto piko ir ne piko metu?

Del darbo tai as irgi kazkaip nesijaudimu, tikrai dabar retas dirba visa gyvenima vienoje vietoje. O vat gyvenamaja vieta noriu issirinkti atsakingai...

Beje o ka galetumet apie nusikalstamumo lygi pasakyt tuose mikrorajonuose?

Pavilnys, mano manymu tikrai strategiskai patogus, tik beda, kad ten dar daug kur nera miesto vandentiekio ir kanalizacijos. Ar labai vargstama su vietine kanalizacija? Kazkaip tas mane baido, o gal visai be reikalo as cia atmetu tokius variantus?

Del Tarandes as kaip tik galvojau, kad susisiekimas viesuoju labai patogus, arti miestas. Nu va, kaip gerai pasirinkti nuomoniu. Aciu!
Atsakyti
QUOTE(arilina @ 2016 07 12, 10:17)
saulyteee o kas blogai su tuo keliu link zaliuju ezeru? Tikrai butu idomi nuomone.
Beje kaip ten su kamsciais?
Ptashka minejot apie viesaji transporta ten, ar ten tikrai jo pakanka? Gal zinot kiek mazdaug trunka nukakti iki miesto piko ir ne piko metu?

Del darbo tai as irgi kazkaip nesijaudimu, tikrai dabar retas dirba visa gyvenima vienoje vietoje. O vat gyvenamaja vieta noriu issirinkti atsakingai...

Beje o ka galetumet apie nusikalstamumo lygi pasakyt tuose mikrorajonuose?

Pavilnys, mano manymu tikrai strategiskai patogus, tik beda, kad ten dar daug kur nera miesto vandentiekio ir kanalizacijos. Ar labai vargstama su vietine kanalizacija? Kazkaip tas mane baido, o gal visai be reikalo as cia atmetu tokius variantus?

Del Tarandes as kaip tik galvojau, kad susisiekimas viesuoju labai patogus, arti miestas. Nu va, kaip gerai pasirinkti nuomoniu. Aciu!

Geriausiai patiems nuvažiuoti/pravažiuoti ir pajausti - ar norisi ten grįžti ar ne 4u.gif
man tas kelias siauras, vingiuotas, kalnuotas, gan greit juo visi važiuoja, o žiemą ir slidu (aišku kol pabarsto). Dėl kelininkų lėto darbo esam turėję ten įvykį (prieš mus mašiną sumetė..ir mes tapom to įvykio dalimi doh.gif ). Tieisiog tas įvykis dar paaištrino, kad man jis labai ne doh.gif ar buvot ten?
kas dėl vietinės, jokios bėdos. Svarbu išsisiurbti laiku, nelaukiant kai jau pro viršų bėga mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyteee @ 2016 07 12, 09:40)
Geriausiai patiems nuvažiuoti/pravažiuoti ir pajausti - ar norisi ten grįžti ar ne 4u.gif 
man tas kelias siauras, vingiuotas, kalnuotas, gan greit juo visi važiuoja, o žiemą ir slidu (aišku kol pabarsto). Dėl kelininkų lėto darbo esam turėję ten įvykį (prieš mus mašiną sumetė..ir mes tapom to įvykio dalimi doh.gif ). Tieisiog tas įvykis dar paaištrino, kad man jis labai ne doh.gif ar buvot ten?
kas dėl vietinės, jokios bėdos. Svarbu išsisiurbti laiku, nelaukiant kai jau pro viršų bėga mirksiukas.gif


buvau, bet tik vasara smile.gif tai grazu, miskas biggrin.gif aisku ziema isivaizduoju, kad ten visai kita situacija. O labai uzgrustas tas kelias buna? Susidaro kamsciai piko valandom? Speju kito kelio patekti i Balsius nera ir artimiausiais desimtmeciais nebus?

O kiek per metus mazdaug prieziura vietines kanalizacijos kainuoja? Turiu omeny tuos biologinius irenginius. Tikrai tuo vandeniu laistyt zole galima? Kaip tuomet su buitines chemijos naudojimu?
Atsakyti
[?

Pavilnys, mano manymu tikrai strategiskai patogus, tik beda, kad ten dar daug kur nera miesto vandentiekio ir kanalizacijos. Ar labai vargstama su vietine kanalizacija? Kazkaip tas mane baido, o gal visai be reikalo as cia atmetu tokius variantus?

Mes pasidarem biologinio valymo irenginius, vargo nematom. Vanduo-bendrijos grezinis. Zimiai pigiau gyvanti smile.gif ,komfortas tas pats.
Atsakyti
QUOTE(arilina @ 2016 07 12, 09:17)
saulyteee o kas blogai su tuo keliu link zaliuju ezeru? Tikrai butu idomi nuomone.
Beje kaip ten su kamsciais?
Ptashka minejot apie viesaji transporta ten, ar ten tikrai jo pakanka? Gal zinot kiek mazdaug trunka nukakti iki miesto piko ir ne piko metu?

Del darbo tai as irgi kazkaip nesijaudimu, tikrai dabar retas dirba visa gyvenima vienoje vietoje. O vat gyvenamaja vieta noriu issirinkti atsakingai...

Beje o ka galetumet apie nusikalstamumo lygi pasakyt tuose mikrorajonuose?

Pavilnys, mano manymu tikrai strategiskai patogus, tik beda, kad ten dar daug kur nera miesto vandentiekio ir kanalizacijos. Ar labai vargstama su vietine kanalizacija? Kazkaip tas mane baido, o gal visai be reikalo as cia atmetu tokius variantus?

Del Tarandes as kaip tik galvojau, kad susisiekimas viesuoju labai patogus, arti miestas. Nu va, kaip gerai pasirinkti nuomoniu. Aciu!

Cia jau priklausys nuo tikslios gyvenamosios vietos, ten kursuoja ne vienas autobusas. jei gyvensit ten, kur skaitosi tikrieji Balsiai, ne sodai, tai nuvyksite gana greitai iki santariskiu, o nuo ten jau geriau persesti manyciau iki centro. Retai naudojuosi viesuoju saugodama savo nervus bei nenoredama Zuoko mineti.


QUOTE(arilina @ 2016 07 12, 09:48)
buvau, bet tik vasara smile.gif tai grazu, miskas biggrin.gif aisku ziema isivaizduoju, kad ten visai kita situacija. O labai uzgrustas tas kelias buna? Susidaro kamsciai piko valandom? Speju kito kelio patekti i Balsius nera ir artimiausiais desimtmeciais nebus?

O kiek per metus mazdaug prieziura vietines kanalizacijos kainuoja? Turiu omeny tuos biologinius irenginius. Tikrai tuo vandeniu laistyt zole galima? Kaip tuomet su buitines chemijos naudojimu?


Vaziuojam ir ziema, ir vasara, ir pavasari, ir net tik tuo keliu, bet palei Neri, pro Verkiu vienuolyna, kur is viso vingis ant vingio ir siaurutis - visada viskas nuvalyta taip pat, kaip mieste. Per pugas, kai nevalo net ir Gelezinio vilko, tai nera ko tiektis, kad valys ten. mane, beje, yra daug dazniau centre sumete, negu ten.

Kamstis susidaro ryte ties sankryza su Popieriaus gatve. Vakarais retai buna, nebent priekyje kazkas nepasivelka ir stabdo eisma.

Beje, buvo renkami parasai del tos gatves rekonstrukcijos, bet as abejoju, kad greitu metu kazkas pajudes.

Mes turim isirenge nuoteku valymo irengini, vandeni naudojam is grezinio. Chemijos agresyvios naudoti negalima (su rugstimi), tai visi Ace tipo balikliai tikrai atpuola.
Atsakyti