Įkraunama...
Įkraunama...

Vilniaus priemiesčiai, kuris geriausias?

QUOTE(Fajeti @ 2016 07 12, 09:57)
Tarandė yra baisus skruzdėlynas nenorėčiau ten gyventi. Ten dabar dirba mano kirpėja - atvažiavau autobusu, nes žinojau, kad su parkavimu bus problemų - kol radau namą su navigaciją klaidžiojau gal 15 minučių, vėliau nuėjusi į stotelę pamačiau, kad autobuso teks laukti 45 minutes. Gerai, kad kažkokia moteris patarė eiti iki autobusų žiedo, nes nuo ten dažniau važiuoja. Mano galva gal ir bus gerai po 10 metų, dabar neverta. Žinoma, priklauso nuo pinigų, bet aš rinkčiausi mažesnį būstą arčiau centro. Nevilniečiai kartais gali ir nesuprasti kiek laiko atima važinėjimas ir kad tai gana nemažos papildomos išlaidos (automobilio stovėjimas, taxi, maistas ir pan.)

Man rodos jus Tarande maisote su Perkunkiemiu, nes tarande yra individualiu namu kvartalas ir is jo kursuoja autobusas i Zveryna. Tuo tarpu Perkunkiemis, sutinku, tikrai labai sugrustas daugiauksciu ir daugiabuciu namu kvartalas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dabej: 12 liepos 2016 - 21:19
QUOTE(dabej @ 2016 07 12, 22:18)
Man rodos jus Tarande maisote su Perkunkiemiu, nes tarande yra individualiu namu kvartalas ir is jo kursuoja autobusas i Zveryna. Tuo tarpu Perkunkiemis, sutinku, tikrai labai sugrustas daugiauksciu ir daugiabuciu namu kvartalas.


Jūs teisi:) atsiprašau, kad suklaidinau 4u.gif
Atsakyti
susisiekimo požiūriu, tai šiaurinė Vilniaus dalis yra visiška tragedija. Pats gyvenu prie Skaidiškių (pietrytinė Vilniaus raj. dalis ), tai centrą pasiekti man užtrunka ~20-25min, tem išleidžiam vaikus i darželius/mokyklas, o iki darbo reikia važiuoti dar per visą miestą iki Ukmergės-Laisvės sankryžos, tai pravažiuoju labai laisvai be jokių kamščių ir važiuodamas matau, kaip vargsta tie judantys iš priešingos pusės. Gi po darbo tai šiokie tokie kamščiai jau atsiranda ir nuo šiaurinės dalies judant link centro, bet vistiek mažesni nei į priešingą pusę. Įvertinus sugaištą laiką kelionėje, tai iš tiesų būsto lokacija yra svarbus kriterijus renkantis gyvenamąją vietą. Visuomeninis transportas tai nėra gal tiek aktualus dalykas dėl tos priežasties, kad jis važiuoja į visus aplinkinius rajonus. Sunkiai rasit apgyvendintą vietą prie Vilniaus, kur jis nevažiuoja. Na žinoma, jei į stotelės pėdint pora kilometrų reikia, tai gal nėra smagu, bet tarkim iki 1 kilometro, tai skaitau nėra blogai, ypač kad jo prireikia labai retai, jei pagr. transporto priemonė yra automobilis.
Atsakyti
QUOTE(Bingo @ 2016 09 06, 09:16)
susisiekimo požiūriu, tai šiaurinė Vilniaus dalis yra visiška tragedija. Pats gyvenu prie Skaidiškių (pietrytinė Vilniaus raj. dalis ), tai centrą pasiekti man užtrunka ~20-25min, tem išleidžiam vaikus i darželius/mokyklas, o iki darbo reikia važiuoti dar per visą miestą iki Ukmergės-Laisvės sankryžos, tai pravažiuoju labai laisvai be jokių kamščių ir važiuodamas matau, kaip vargsta tie judantys iš priešingos pusės. Gi po darbo tai šiokie tokie kamščiai jau atsiranda ir nuo šiaurinės dalies judant link centro, bet vistiek mažesni nei į priešingą pusę. Įvertinus sugaištą laiką kelionėje, tai iš tiesų būsto lokacija yra svarbus kriterijus renkantis gyvenamąją vietą. Visuomeninis transportas tai nėra gal tiek aktualus dalykas dėl tos priežasties, kad jis važiuoja į visus aplinkinius rajonus. Sunkiai rasit apgyvendintą vietą prie Vilniaus, kur jis nevažiuoja. Na žinoma, jei į stotelės pėdint pora kilometrų reikia, tai gal nėra smagu, bet tarkim iki 1 kilometro, tai skaitau nėra blogai, ypač kad jo prireikia labai retai, jei pagr. transporto priemonė yra automobilis.


o jeigu pagrindine susisiekimo priemone daugumai seimos nariu yra viesasis transportas? tuomet kuri Vilniaus priemiesciu ir pakrasciu puse patogiausia?
Atsakyti
Jeikgu reikėtų rinktis vieną iš priemiesčių, aš tikrai būčiau už Pavilnį/Kalnėnus. Man ten atrodo tobula vieta auginti vaikus dėl infrastruktūros (yra šaligatviai, apšveitimas); netoli centras.
Atsakyti
o kokios nuomones apie Salininkus? Kas ten per vieta, kas ten gero/blogo/pavojingo? Kaip susisiekimas su miestu tiek automobiliu, tiek viesuoju? Kokia publika ten gyvena?
Atsakyti
lektuvai virs galvu leidzias. lotuliukas.gif
o daugiau daugmaz kaip visur

QUOTE(arilina @ 2016 09 13, 08:32)
o kokios nuomones apie Salininkus? Kas ten per vieta, kas ten gero/blogo/pavojingo? Kaip susisiekimas su miestu tiek automobiliu, tiek viesuoju? Kokia publika ten gyvena?

Atsakyti
QUOTE(arkava @ 2016 09 13, 11:31)
lektuvai virs galvu leidzias.  lotuliukas.gif
o daugiau daugmaz kaip visur



supratau biggrin.gif
o kaip taboras netoliese? Neuzklysta jo lankytojai ir gyventojai i Salininkus?
Atsakyti
negyvenu ten, tik lankausi. (ne tabore) mirksiukas.gif
siaip rekomenduociau -tik Pavilni thumbup.gif

QUOTE(arilina @ 2016 09 13, 10:46)
supratau biggrin.gif
o kaip taboras netoliese? Neuzklysta jo lankytojai ir gyventojai i Salininkus?

Atsakyti