Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios plytelės - 2

QUOTE(Dešimtukas @ 2015 04 15, 11:12)
Paimčiau ir pusę to kiekio, t.y. 7 kvadratus.  smile.gif


http://www.e-senukai...;_artperpage=72
Atsakyti
merginos, gal ka patarsit. gyvenu ne lietuvoje, o vonia remontuoju lietuvoje smile.gif keblumas tas, kad internete reikia issirinkti plyteles, o tai misija neimanoma, bent jau kol kas. Nieko patinkancio nerandu. Visos kremines, rusvos, pilkos spalvos man taip nusibode. noriu kazko ryskaus, gal raudonos spalvos. Kur tokiu plyteliu galima isigyti?
Atsakyti
Čia mačiau įdomesnių http://www.inmare.lt...ukatalogai.html
Atsakyti
QUOTE(nerka @ 2015 03 04, 22:54)
as lygiai taip pat galvoju ir pritariu 100 proc, siam postui. Man si firma tikrai neatrodo patikima ir tuo labiau, kad ima 100 proc. avansa, ir i jokias kitas diskusijas neina. Todel -kokios garantijos, kad jie neapgaus?

Aš užsisakiau iš plytelesshop tai žiūrėsiu kaip čia išeis . Manau pristatymas truputi brangokas . O kas liečia avanso ,tai visose parduotuvėse reik susimokėti visą sumą ,apie jokį avansą neina net kalba .
Atsakyti
QUOTE(guute @ 2015 03 04, 12:56)
galbut yra bandziusiu uzsakyt plyteles is plytelesshop.lt

Labai jau kaina patrauktli musu pasirinktu variantu.

Mes pirkom iš čia. Labai malonus vyras. Pristatė namo, padėjo viską sunešti. O kai pritrūko plytelių, atvežė papildomai iki žadėto ir mums labai svarbaus termino. Man viskas labai tiko.
Atsakyti
Ir mes jau viską tvarkingai gavom . smile.gif
Atsakyti
Sveiki,

gal kartais kas savo vonia klijavo plytelemis - kwadro begonia beige ? Ar atitiko lukescius? ax.gif
Atsakyti
Sveikos, su musu uztrukusiu buto kapitaliniu remontu, liko sunkiausias kambarys- vonia. Siuo metu ieškome plyteliu. Sumastem, kad norime stai tokio varianto:

Margu grindu ir baltu sienu. Pasirinkome grindims:
http://www.plyteliut...i...s&lang=LT#t
user posted image
ir sienoms:
user posted image
Galbut galite pagelbeti ir pakritikuoti pasirinkima? Gal kas jau turejo reikalu su tokio tipo plytelem..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo orcheja: 19 liepos 2015 - 14:02
kokio gamintojo plyteles renkates?Pagrdine dominuoja- lenkų. Kaip jų kokybė?ačiū 4u.gif
Atsakyti
user posted image

user posted image

user posted image

Sveikos,
Man jau visai galva nuo plytelių susisuko. Patarkite kokio dydžio plyteles tiktų tokioje vonioje? Plotis 1,90 m. ilgis-apie 6 metrus. Patinka pastelines, neryškios spalvos. Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingese @ 2015 07 26, 14:46)
Sveikos,
Man jau visai galva nuo plytelių susisuko. Patarkite kokio dydžio plyteles tiktų tokioje vonioje? Plotis 1,90 m. ilgis-apie 6 metrus. Patinka pastelines, neryškios spalvos. Ačiū 4u.gif

Dažykit tokią vonią. Galite dar kokią struktūrą užsidėti. Bus jauku, šviesu, neišsimuš iš visų patalpų konteksto. Nors aišku dėl skonio ir spalvų nesiginčijama blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Soffyyy @ 2015 07 26, 19:57)
Dažykit tokią vonią. Galite dar kokią struktūrą užsidėti. Bus jauku, šviesu, neišsimuš iš visų patalpų konteksto. Nors aišku dėl skonio ir spalvų nesiginčijama  blush2.gif


Ką turtie omenyje struktūrą? 4u.gif
Na kur vonia manyčiau reikia plytelių, gipso vien dažyto nenorėčiau palikti smile.gif
Atsakyti