Įkraunama...
Įkraunama...

Vitaminai vyrams

oijj dabar nepamenu,ten yra 90tableciu tai jau senai vartoja antra menesi,mokejom kazkas per 20lt,ar 23 vuot zinok neprisimenu,bet jei nebuvo vienoij vaistineij nueik i kita tikrai turi buti,o is kur apie juos zinai,gal rekomendavo ar esi ka nors girdejusi wub.gif
Atsakyti
tai skaiciua kazkuriame skyrelyje, kad visi gydytojai juos liepia gerti vyrams, atseit gerina sperma labai.
Tai galvojau, nupirkciau ir as savajam, tai bet kad nezinau nei kaip atrodo, nei kur ieskoti. mad.gif
Atsakyti
tai tiu nenusimink,ir nesipyk su savim wub.gif ,tiu pasakyk vaistinei,reikia vitaminu vyrams tokiu ir tokiu pavadinimu,gi as tai vaistinei pirkau bet ne tavo mieste,bet esme ,kad vaistinei,jei nera vienoij nueik i kita ir viskas bis gerai pamatysi wink.gif
Atsakyti
Matau ši temelė senokai benagrinėta, bet vistiek įkišiu savo trigrašį, mažu kam prireiks.
Dėl tų gamtos namų ženšenio vyrams (jis vadinasi Korėjos ženšenis): šiaip tais jis laaabai gerai, tik noriu įspėti, kad jeigu vyras turi nors menkiausių problemėlių dėl kraujo spaudimo, tai šio preparato negalima gerti.
O apie gamtos namų vitaminus galite rasti info čia: http://www.grida.lt/farmacija.html
Atsakyti
g.gif gal ir man maniskiui vitaminu nupirkt g.gif geriausiai "malpotane", taip iseina?
Atsakyti
Mes irgi planuojam vaikeli. As geriu prenatal, o mano vyras susirupino, ar jam nereikia kokiu vitaminu. tik kad noro per daug nedidintu, nes jo ir taip gana biggrin.gif
Atsakyti
Monde, seniaiplanuojat? ir vis mars i planuotoju tema registruotis rolleyes.gif testuku lauksime kartu wink.gif
Atsakyti
planuoju jau menesi, visa interneta isnarsiau informacijos ieskodama apie planavima ir t.t. vyra kol itikinau smile.gif leksiu registruotis, nes labai jau norisi greiciau smile.gif kad tik greiciau tas teigiamas biggrin.gif
Atsakyti
Neseniai girdejau per TV, jog moksliskai dar nepatvirtinta, jog folio rugstis darytu kazkokia itaka vyro spermai. Bet vitaminai, manrods, kad ir betkokie, dar niekam nepakenke... wink.gif
Atsakyti
Sveiki,norejau parekomenduoti labai gerus vitaminus 'TRIBESTAN' skirtus vyrams.Ju kaina virs 70lt.Taciau rezultata pajutome is karto.As geriau 5men.PREGNACARE vitaminus,taciau niekaip neisejo pastoti.Tada nusprende mano vyrelis pasirodyti pas daktaryte.Ji parekomendavo situos TRIBESTAN vitaminus,kurie stiprina spermiuku veikla.Nors liepe gerti maziausiai 3men.Taciau rezultata pajutome per ta pati menesiuka.
Sekmes visoms bandanciams pastoti. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*Zavinga* @ 2006 01 24, 14:51)
Sveiki,norejau parekomenduoti labai gerus vitaminus 'TRIBESTAN' skirtus vyrams.Ju kaina virs 70lt.Taciau rezultata pajutome is karto.As geriau 5men.PREGNACARE vitaminus,taciau niekaip neisejo pastoti.Tada nusprende mano vyrelis pasirodyti pas daktaryte.Ji parekomendavo situos TRIBESTAN vitaminus,kurie stiprina spermiuku veikla.Nors liepe gerti maziausiai 3men.Taciau rezultata pajutome per ta pati menesiuka.
Sekmes visoms bandanciams pastoti. wub.gif

Aš irgi vyrui buvau nupirkusi TRIBESTAN, tai po 3 mėn pastojau, nors prieš tai 3metus neisekė ir vyro tyrimai nekokie buvo. Nžn, gal tik sutapimas. g.gif
Forume prisiskaičiau, kad ženšenis gerai, tai dabar nupirkau Gerimax su ženšeniu. Bus matyti kaip seksis.
Atsakyti
labas, noreciau paklausti kiek gere vyras tableciu TRIBESTAN per diena.
Atsakyti