Įkraunama...
Įkraunama...

Vitaminai vyrams

QUOTE(Diax @ 2007 01 08, 12:32)
Gal galit mane apsviest - ka duoda vitaminas E  unsure.gif

man ginius sake, kad E isjudina kiausidziu veikla. Smulkiau gal kitos zino unsure.gif

QUOTE(Beatti @ 2007 03 23, 14:58)
Mano vyras gere Malpotane,as foline rugsti.Pusmeti nieko nesigavo,pagerus vitaminus,rezultatas yra... biggrin.gif

kuriu vitaminu gerimas padejo Malpotane, ar Tribestanas? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sniurke: 23 kovo 2007 - 15:59
E vitaminas didina vaisingumą tiek vyrams, tiek moterims tongue.gif thumbup.gif
Atsakyti
Jau rašiau, kad pirmą kartą pastojau tik po 3 metų ir tik MB 3 mėnesius pagėrus Tribestaną. Šį kartą vėl pusę metų nepastojau, vėl įkalbėjau MB vartoti šiuos vitaminus ir va, po 3 mėn, atrodo, vėl esu nestuke.gif
Atsakyti
SVEIKUTES - as vyrui siandien nupirksiu tu vitaminu Malpotane - niu gal pavyks ,,,
Nes pries tai gere jis tuos vitaminus - vor men,,,ar kazkaip panasiaii ir siaip jam kai as dazniausia jam paduodu gerti vitaminus - nes tie vyrai patys - jie sunkiaii gertu vieni tuos vitaminus - kol nenusinesi vandens ir rankoj vitaminu - kitaiop neisgeria,,,,, - tai ir folio atskirai iduodu tableciu - ir dabar geria lasisu taukus - ..... -- tai vo dabar dar nupirksiu Malpotane,. ir tikiuos - labai kad nestuke.gif
Atsakyti
Tai kad Malpotane isimti jau is prekybos nuo sausio men.
As asmeniskai ju niekur negaunu.
Atsakyti
QUOTE(Zajončku @ 2007 05 31, 14:26)
Tai kad Malpotane isimti jau is prekybos nuo sausio men.
As asmeniskai ju niekur negaunu.

Tegul vyriukas E vitaminą pavartoja. Maniškis irgi tik neseniai pradėjo, rezultatus pažiūrėsim.
Atsakyti
sveikutes,

o as norejau paklausti pries kiek laiko reikia pradeti vartoti ir man, ir vyrui vitaminus?

aciukas smile.gif
Atsakyti
Labukas visoms,

Tikrai geras klausimas, kada reikia pradet vartot vitaminus.
Pasiskaiciau ir nusprendziau, kad ir mums reiktu pagert.... g.gif
kadangi mes irgi pradejom bandymus, bet kol kas dar neaisku,
galvojau svarbiausia busimai mamytei gerti foline rugsti - ka as ir darau, o apie vyra nepagalvojau 4u.gif , tiksliau abu nepamastem doh.gif
jauciu, kad jau siandien reikia lekt i vaistine... thumbup.gif
Atsakyti
o tai vyrams irgi tinka ta paprasta foline ? maniau ji moterims biggrin.gif dar maniskis geria Dinamisan, bet mes nesiskaitom planuojantys, mes tik erzinam ganda, o del viso pikto 4 men geriu foline, maniskis pradejo dabar irgi vitaminus. Galvoju gal papildomai duoti folines? moterims kiek zinau 400 mg turi buti norma, o kiek vyrams? (na kad nevirsytu su vitaminais + foline)
Atsakyti
QUOTE(kycia @ 2007 07 27, 17:12)
o tai vyrams irgi tinka ta paprasta foline ? maniau ji moterims biggrin.gif dar maniskis geria Dinamisan, bet mes nesiskaitom planuojantys, mes tik erzinam ganda, o del viso pikto 4 men geriu foline, maniskis pradejo dabar irgi vitaminus. Galvoju gal papildomai duoti folines? moterims kiek zinau 400 mg turi buti norma, o kiek vyrams? (na kad nevirsytu su vitaminais + foline)

Foline rugstis tik padeda gamintis kraujui, tai ne vitaminas. Foline rugstis su kai kuriais vitaminais yra labai geras derinys, pvz gelezis+fol r.
4u.gif
Atsakyti
nu taip, bet as pvz buvau sau nusipirkus "feroglobin" ar kazkaip panasiai vadinosi, atseit daug gelezies turi vitaminau vaisingoms moterims, tai kasdien vemdavau nuo ju, matyt per daug man ju buvo. o dabar vyrui girdau Dynamisan + foline, daugiau manau nieko nebereikia smile.gif
Atsakyti
Mergaitės, ir aš prie jūsų prisijungsiu blush2.gif Ką man pasiūlytumėte nupirkti vyrui - ar Tribestan, ar vitamino E? Ir ar tikrai folio rūgštis reikalinga?
Atsakyti