Įkraunama...
Įkraunama...

Kretingos mamyčių namai,

QUOTE(Kristulia86 @ 2014 10 19, 18:07)
sveikos 4u.gif
Skuba 3 - isbandei levanda?musu cia nemazai gyvena naujajam rajone tik va su tokiais maziukais nelabai atsimenu kuri butu g.gif as turbut busiu greit su paciu maziausiu smile.gif bet kai pamaciau kad prie prudo aikstele pastatyta tai su dukryte mes megstam nueit iki ten, patinka jai palaipiot.
Gal kuria domina zieminiai batukai?27 dydzio, buvau pirkus is mamulkos, geri nesuplyse, labai silti, bet vat isplovus atsirado demes, tai parduot netinkami, perleisciau uz milkos sokolada ax.gif  blush2.gif jei ka domis rasykit, imesiu nuoroda, kokius buvau pirkus...
reik konsultacijos del parosiamosios klases...ar as kazka maisau, ar klaidinga info gavau, kad yra parosiamoji klase ir mokyklose (konkreciai cia ant sankryzos, nezinau kaip ji vadinasi)...vaikai buna ten iki pietu...jokio pakaicio ir panasiai...mums kitais metais parosiamoji, darzeliuose vietos nieks nezada, nenusimato...dabar einam i palangos darzeli, bet kitus metus norim kad kretingoje lankytu jau...

Nesiseka man su levanda, vienąkart buvau užsirašius, bet nebegalėjau, teko atšaukti, paskui man palankiu metu vietos nebebuvo, žodžiu, vis dar ruošiuos biggrin.gif Mes irgi kartas nuo karto nueinam į tą aikštelę, bet maniškis dar nelaipioja, tai einam į tą pusę, kur galima pasisupti biggrin.gif Tai kaip suprantu laukiat dar vieno leliuko, sveikinimai 4u.gif
Dar toks reikalas, gal mamos turit atliekamų tų nelemtų puponautų, ieškom dukterėčiai kelių trūkstamų, įdėjau klausimuką Skelbimuos, Kitų temoje, Puponautų 2 skyrely, jei kuri turit nebereikalingų, užmeskit akį, kurių ieškom ir kuriuos siūlom smile.gif
Apie paruošiamąją irgi nieko negirdėjau, bet praeitą savaitę žiūrėjau laidą, kaip Vilniuj darželinukus norėjo perkelt į mokyklą ir nepavyko, kaip supratau turi būti aplinka smarkiai pritaikyta mažiukam lyginant su mokinukais (atskiras įėjimas, netgi turėklai). Nors dabar paskutiniu metu lyg ir renovavo tą Daujoto mokyklą, gal pritaikė kažką.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo skuba3: 26 spalio 2014 - 19:51
Sveikos bigsmile.gif

Veiksmas vyksta kretingiškių temelėj 4u.gif
Kristulia bigsmile.gif kokios naujienos pas tave wub.gif Sveikinu su naujo vaikučio laukimu 4u.gif
Tiškevičiūtės mokykloj-darželyje yra dvi paruošiamos grupės, abiejose vaikai būna visą dieną. Tik vienoje iš grupių (Skaičiukų) ne visi vaikai turi galimybę pasilikti visai dienai, dėl vietos trūkumo ne visiems lovų yra, tad kai kurie vaikai būna tik iki pietų, kiti iki pusės penkių, o Pelėdžiukų grupėj miega visi ir vaikai ten būna iki pusės šešių berods g.gif
Atsakyti
QUOTE(Baffie @ 2014 10 27, 11:06)
Sveikos  bigsmile.gif

Veiksmas vyksta kretingiškių temelėj  4u.gif 
Kristulia  bigsmile.gif  kokios naujienos pas tave  wub.gif  Sveikinu su naujo vaikučio laukimu  4u.gif
Tiškevičiūtės mokykloj-darželyje yra dvi paruošiamos grupės, abiejose vaikai būna visą dieną. Tik vienoje iš grupių (Skaičiukų) ne visi vaikai turi galimybę pasilikti visai dienai, dėl vietos trūkumo ne visiems lovų yra, tad kai kurie vaikai būna tik iki pietų, kiti iki pusės penkių, o Pelėdžiukų grupėj miega visi ir vaikai ten būna iki pusės šešių berods  g.gif

Mano dukterecia lanke paruosiamaja Peledziuku grupe, tikrai jokiu nusiskundimu.Tai turbut reikia uzsirasyti toje bendroje priemimo sistemoje ir laukti.
Atsakyti
QUOTE(skuba3 @ 2014 10 27, 12:04)
Mano dukterecia lanke paruosiamaja Peledziuku grupe, tikrai jokiu nusiskundimu.Tai turbut reikia uzsirasyti toje bendroje priemimo sistemoje ir laukti.

neįsivaizduoju, maniškė darželį ten lankė, paskui automatiškai į paruošiamą iškėlė, dabar į 1 klasę
Atsakyti
Labas rytas, damos....
Atsakyti
QUOTE(Baffie @ 2014 10 27, 10:06)

Kristulia  bigsmile.gif  kokios naujienos pas tave  wub.gif  Sveikinu su naujo vaikučio laukimu  4u.gif

Aciu Aciu 4u.gif
Gal kuri turite parduoti gultuka i vonele?Apie sita daikta buvau pamirsus, arba gal zinote ar Krt yra kur pirkti?
Atsakyti
Gal zinot kur kretingoje galima suaugusiam lankyti anglu kalbos pamokas?labai reikia...
Atsakyti
QUOTE(Kristulia86 @ 2014 10 29, 17:20)
Aciu Aciu 4u.gif
Gal kuri turite parduoti gultuka i vonele?Apie sita daikta buvau pamirsus, arba gal zinote ar Krt yra kur pirkti?

Jei reikia, turim gultuka, ipratom be jo ir taip ir liko nepanaudotas:-)
Papildyta:
QUOTE(Kristulia86 @ 2014 10 29, 18:05)
Gal zinot kur kretingoje galima suaugusiam lankyti anglu kalbos pamokas?labai reikia...

Yra kiek girdejau kursai Moteru centre, ten kaip suprantu bus grupe ar norit privaciai?
Atsakyti
QUOTE(Kristulia86 @ 2014 10 19, 16:07)
sveikos 4u.gif
as turbut busiu greit su paciu maziausiu smile.gif


Sveikutės mirksiukas.gif Kaip smagu, kad atsigauna po truputį Kretingos mamyčių namai bigsmile.gif Kristulia86 - sveikinimai laukiant šeimos pagausėjimo wub.gif Pasižiūrėjau, kad lapkritinukas bus, o kada gimdymo data g.gif Nes aš irgi laukiu lapritinukės - apie lapkričio 16 d. turėtų gimti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rima1 @ 2014 11 06, 23:03)
Sveikutės mirksiukas.gif  Kaip smagu, kad  atsigauna po truputį Kretingos mamyčių namai  bigsmile.gif Kristulia86 - sveikinimai laukiant šeimos pagausėjimo wub.gif Pasižiūrėjau, kad lapkritinukas bus, o kada gimdymo data g.gif Nes aš irgi laukiu lapritinukės - apie lapkričio 16 d. turėtų gimti smile.gif

Sveikinimai roziniai 4u.gif Mano terminas pries pora dienu suejo biggrin.gif vis dar 2in 1, nenori vaikas lyst lauk biggrin.gif tad gyvenam laukimu...
Atsakyti
QUOTE(rima1 @ 2014 11 07, 00:03)
Nes aš irgi laukiu lapritinukės - apie lapkričio 16 d. turėtų gimti smile.gif


4u.gif 4u.gif visai čia pat, sveikinu smile.gif
Atsakyti
2014.11.14 gime sesute Kamilei 4u.gif
4380 g ir 59 cm dicke...esam namie jau...pratinames visi prie ketvirtojo nario 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristulia86: 19 lapkričio 2014 - 13:02