Įkraunama...
Įkraunama...

Neabejingoms Paul McKennai

Labas, pupos 4u.gif

Kur susislepe? blink.gif Man sekasi puikiai thumbup.gif Valgau skaniai, vadovaujuosi 4 taisyklemis, primetu kcal ir viskas ciki ax.gif Kitoj temoj prisidavimas antradieni, tai ziuresiu, ka as ten priduosiu smile.gif

Kaip jums?
Atsakyti
Turiu itarima, kad kilus auginat g.gif Greitai prisipazistat!!!

As tai ant kazkokios bangos uzsokau thumbup.gif Rytoj kitoj temoj prisidavimas, tai jau net paciai smalsu ax.gif
Atsakyti
Labas vakaras, man tai sunkiai jau kelios dienos sekas... pms buvo tai vien sokoladus kimsau, db mmmm... irgi norisi daug valgyt blush2.gif
Atsakyti
MB laikosi Paul McKnenos dėsnių pats to nežinodamas smile.gif nes tai natūralus prigimtinis kūno klausymasis, kartais pavydžiu jam to. manau vyrams šiuo klausimu kiek lengviau nes moteriai visą gyvenimą kinta svoris, tai brendimas, nėštumas ir pan. pamenu kaip gera buvo kai maistas buvo tiesiog maistas iki kokių 13 kol brendimas nepadarė savo. niekad nebuvau stora, gal tiktų žodis normalaus KMI bet iki šiol norėjos kokių 3-4 kg atsikratyti. ir gerai kad aptikau šitą temą. nusipirkau jo knygutę "pakeisk gyvenimą per 7 dienas". ten apie mitybą nedaug, bet labai patiko pats išdėstymas, konkretūs pratimai visoms gyvenimo sritims. ir dabar maistas nėra mano priešas. jis pats skaniausias draugas pasaulyje, kuriuo mėgaujuosi biggrin.gif
Atsakyti
MB irgi naturaliai laikosi McKennos principu. Gali buti skaniausias patiekalas, jis nevalgys, jei nesijaus alkanas. Jam nesuvokiama su kokiais sunkumais susidurdavau as, besistengdama atsisakyti antros porcijos ar deserto. Jam atrodo, kad nevalgyt yra labai lengva. Pagal ji, valgyt yra daug sunkiau, nes turi sugalvot ka pasigamint ir t.t. Neveltui McKenna ir kalba apie NATURALIAI LIEKNU ZMONIU IPROCIUS. Mes besidietindamos jau esam juos pamirse, nors tikrai turim. Tik belieka tai susigrazinti. Dziaugiuosi, kad deka siu principu, man vis geriau sekasi tai daryti. Buna visokiu dienu, bet jus jau daug maziau thumbup.gif

Beje, as siandien paslinkau liniuote bigsmile.gif Nuo sausio 1d. per dvi savaites numeciau virs 2kg bigsmile.gif Tikiuosi, kad dar po dvieju sav. svarstykles ir vel mane pradziugins ax.gif
Atsakyti
o as kazkaip piktybiskai valgau, kai jauciu kad reikia sustoti numoju ranka. ka daryti? jauciu kad palaisveje drabuziai vel darosi aptempti. ar tai cia po svenciu toks issibalansavimas, ar ka, nzn. bet bandau bandau susiimti, nepalieku sio reikalo
Atsakyti
QUOTE(pepilota @ 2008 01 15, 13:04)
Beje, as siandien paslinkau liniuote bigsmile.gif  Nuo sausio 1d. per dvi savaites numeciau virs 2kg bigsmile.gif  Tikiuosi, kad dar po dvieju sav. svarstykles ir vel mane pradziugins ax.gif

sveikinu 4u.gif
Aš senokai jau nelipau ant svarstyklių... bet nujaučiu, kad stoviu vietoj. Sekas sakyčiau normaliai, stengiuos nepersivalgyti ir įsiklausyti į save. O jau kaip man išeina kita kalba. Reik kažkaip susitvarkyt su vakariniu valgymu, grįžtu iš darbo ir tikrai jaučiuosi alkana, ir pamirštu mėgautis maistu ir vis persisotinu nes net ir nemažą porciją suvalgius jaučiuosi rodos alkana... ir vėliau suvokiu, kad padauginau. Va rodos viską suprantu, bet dar iki galo nesusitvarkau. Bet manau su laiku turėtų viskas būt gerai.
Sėkmės visoms mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KOSMĖJA: 15 sausio 2008 - 14:03
QUOTE(Zivilka @ 2008 01 15, 15:48)
o as kazkaip piktybiskai valgau, kai jauciu kad reikia sustoti numoju ranka. ka daryti? jauciu kad palaisveje drabuziai vel darosi aptempti. ar tai cia po svenciu toks issibalansavimas, ar ka, nzn. bet bandau bandau susiimti, nepalieku sio reikalo


Man labai padeda saves lieknos isivaizdavimas ir LABIAUSIAI, tai pratimas, kur sau kartoji, kad priimi savo kuna. As pastebejau, kai tik pradedu kartoti, kad priimu savo kuna ir, kad myliu ji ir jis toks vienintelis, tai is karto praeina noras ryt ir lieka tik sveikas noras valgyt. Neualeisk pratimu!!! Jie daug stipresni uz valia mirksiukas.gif
Atsakyti
o kaip konkrečiai vadinasi MacKennos knyga apie valgymą, nes kiek žiūrėjau knygynuose nemačiau blush2.gif ar gal kur atsisiųsti galima
Atsakyti
QUOTE(efyra @ 2008 01 15, 16:34)
o kaip konkrečiai vadinasi MacKennos knyga apie valgymą, nes kiek žiūrėjau knygynuose nemačiau  blush2.gif  ar gal kur atsisiųsti galima


"Lieknekime kartu" mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pepilota @ 2008 01 15, 15:40)
"Lieknekime kartu" mirksiukas.gif

ačiū, bandysiu rasti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(efyra @ 2008 01 15, 16:42)
ačiū, bandysiu rasti  4u.gif


I sveikata 4u.gif Tikrai laaabai verta demesio mirksiukas.gif
Atsakyti