Įkraunama...
Įkraunama...

Anykščių žaviosios mamytės

QUOTE(smileja @ 2013 03 18, 10:06)
Na mūsų nėra tragiškas, o ir stogą neseniai tvarkė, bet vistiek būtų neblogai, kad iš lauko apšiltintų tongue.gif

drinks_cheers.gif Tai šitas dalykas kiekvienam, manau praverstų, nes nebejauni visi namai, aš tai būčiau UŽ, kad tik kas renovuotų, bet, kad sako be 12 butų nerenovuoja išvis, matyt, nepasimoka, per brangu gaunasi............... g.gif
Atsakyti
na koki dar cia klausimuka? kaip pajuda tema tada.. smile.gif
Papildyta:
o musu tai 15butu, bet atrodo, kad niekas negyvena ir niekam neidomu, net iki siol negalim susitart net duru kodiniu idet, laiptine daze kiekvienas aukstas atskirai, dazu atspalviai skirtingi, zodziu juokas pro asaras..
chimera, stumdysim vezimus kai atsils mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mochito @ 2013 03 18, 10:34)
na koki dar cia klausimuka? kaip pajuda tema tada.. smile.gif
Papildyta:
o musu tai 15butu, bet atrodo, kad niekas negyvena ir niekam neidomu, net iki siol negalim susitart net duru kodiniu idet, laiptine daze kiekvienas aukstas atskirai, dazu atspalviai skirtingi, zodziu juokas pro asaras..
chimera, stumdysim vezimus kai atsils  mirksiukas.gif

Žinok, daug kur taip... reikia gero vedlio vieno, jei visi abejingi, BET, dažniausiai ne tik abejingi būna, o ir tokie, kuriems nieko nereikia, arba nori visko nemokamai biggrin.gif doh.gif

thumbup.gif Tai galim ir dabar stumdyt, mes einam beveik kasdien į lauką, tik tiek, kad dabar lankom masažus, mankštas, tai varom pagal grafiką, jau vargina mane tai, nes Ponuliui nelabai patinka unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(chimera @ 2013 03 18, 11:54)
Žinok, daug kur taip... reikia gero vedlio vieno, jei visi abejingi, BET, dažniausiai ne tik abejingi būna, o ir tokie, kuriems nieko nereikia, arba nori visko nemokamai biggrin.gif  doh.gif

thumbup.gif Tai galim ir dabar stumdyt, mes einam beveik kasdien į lauką, tik tiek, kad dabar lankom masažus, mankštas, tai varom pagal grafiką, jau vargina mane tai, nes Ponuliui nelabai patinka  unsure.gif

prisimenu, mes ejom masazus, su abiem varydavau kelis kartus, po to isveziau i kaima, tai gerai atsimasazuokit ir susitarsim tada kada.
Atsakyti
O man toks klausimas dabar iškilo, kokio ūgio drabuželius nešioja dviejų metukų vaikai, tiksliau mergaitės? biggrin.gif 86/92 ar 92/98 rinktis? Mergaitės ūgio nežinau, bet manau nebus didelė, tėvai nėra iš aukštų.
Atsakyti
sveikos 4u.gif
QUOTE(smileja @ 2013 03 18, 11:45)
O man toks klausimas dabar iškilo, kokio ūgio drabuželius nešioja dviejų metukų vaikai, tiksliau mergaitės? biggrin.gif 86/92 ar 92/98 rinktis? Mergaitės ūgio nežinau, bet manau nebus didelė, tėvai nėra iš aukštų.

jei nebus aukšta, tai rinkčiausi pirmąjį dydžių variantą... iš kitos pusės, nupirksi didesnius, priaugs ax.gif dar priklausomai, ką pirksi... ar labai sezoninio kažką, ar ne...

o aš vakar gavau su Anykščių policija pabendrauti hihihi.gif turbūt koks reidas buvo vakarop, tai pirmą kartą gyvenime gavau pusti į alkotesterį hihihi.gif o jau toks juokas paėmė doh.gif šitiek metų visai negeriu ir toks variantas papuolė hihihi.gif bet ten konkrečiai visus stabdė, ir visi pūtė, net mašinos dokumentų neprašė, anei vairuotojo teisių parodyt nereikėjo... laisvai galėjau su vogta mašina būt ir be teisių... ir dar priekinė viena lempa nedegė... o dar geresnis bairis, tai ant priekinės sėdynės vežiausi didelį Napoleoną... ir sako man jis: tortas iš Leliūnų? biggrin.gif sakau, jo... o tas man - matytas cool.gif dar ir šiandien smagu hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(smileja @ 2013 03 18, 12:45)
O man toks klausimas dabar iškilo, kokio ūgio drabuželius nešioja dviejų metukų vaikai, tiksliau mergaitės? biggrin.gif 86/92 ar 92/98 rinktis? Mergaitės ūgio nežinau, bet manau nebus didelė, tėvai nėra iš aukštų.

ir as manau pirmaji, nes manoji tai auksta, dabar jau 86reikia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(wicked @ 2013 03 18, 13:07)
o aš vakar gavau su Anykščių policija pabendrauti hihihi.gif

reidai karts nuo karto būna, kai tik papūsti liepia smile.gif O aš naktį iš šeštadienio į sekmadienį važiavau namo ir vežiausi B šiltutėlį po pirties biggrin.gif nu ir sakau aš jam, būt gražu jei sustabdytų dabar, nes neturiu piniginės kur vairuotojo pažymėjimą laikau, sako kas čia stabdys naktį, nu ir ką, prie maximos stovi policija ir aišku stabdo doh.gif nu aš iš karto policininkei ir sakau, kad neturiu pažymėjimo, B sako aš turėjau vairuoti, bet biškiuką neplanuotai išgėriau lotuliukas.gif Nu ir nieko, papūsti liepė ir labos nakties ir gero kelio palinkėjo bigsmile.gif Nu faina kai šitaip, aš visad sakau, kai tu žmoniškai su policinkais, tai ir jie žmoniškai smile.gif

Nupirkau ant 2-3 metukų timpučių ir maikutės vasarinį komplektėlį 2 metukų mergaitei, nu jei netiks šiemet, tiks kitąmet blush2.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif žiūriu iš sąrašų dar neišbraukėt, tai gerai lotuliukas.gif

QUOTE(aude:) @ 2013 03 06, 19:58)


Wicked,taisyk sarasiuka,Chimerai truksta vaiko  rolleyes.gif  ir Auksytelei  mirksiukas.gif





lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif


grįžtu aš į SM gyvenimą 4u.gif
kas naujo, kas gero?
kada bus pavasarinis mytas pas mane? kai pavasaris ateis ta prasme lotuliukas.gif
pasiilgau visų, bet kažkaip kažkada dingau ir nebeužėjau doh.gif man dabar sesija, tai atseit mokausi lotuliukas.gif


panos, kas žino kur privačiai nueiti pas ginekologą? būtų gerai su echoskopu ax.gif tinka utena, ukmergė, panevėžys. Kaip pasigendu a.a. Žurumskienės tai negaliu verysad.gif va su smalyžiukės mama kaip tik aną savaitgalį apie žurumskų šeimą kalbėjom unsure.gif trūksta jų anykščiuose, labai verysad.gif

Atsakyti
labukas 4u.gif
QUOTE(Aryvle @ 2013 03 21, 10:15)
grįžtu aš į SM gyvenimą  4u.gif

pats laikas, sakyčiau cool.gif
Atsakyti
QUOTE(wicked @ 2013 03 21, 14:22)
labukas 4u.gif

pats laikas, sakyčiau cool.gif



aišku dirol.gif nuobodu būtų vasarą be mytų lotuliukas.gif o geriausi mytai pas mane ir būna lotuliukas.gif bent jau man labiausiai patinka lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aryvle @ 2013 03 21, 14:58)
aišku  dirol.gif  nuobodu būtų vasarą be mytų  lotuliukas.gif  o geriausi mytai pas mane ir būna  lotuliukas.gif  bent jau man labiausiai patinka  lotuliukas.gif

kadangi vaziuot niekur nereik lotuliukas.gif
Atsakyti