Įkraunama...
Įkraunama...

Anykščių žaviosios mamytės

QUOTE(wicked @ 2013 04 02, 16:28)
klausimas - pas ką Anykščiuose būtų galima mano didįjį nukirpti? gal kas Gitanos kirpyklos telefono numeriuką turit? g.gif manoji išvažiavus, daugiau nelabai ką težinau g.gif

Gitanos nežinau, bet šiaip vesdavau po sena vaistine į vyrų kirpyklą, tik jos vardo nežinau, gal ten Gitana ir yra biggrin.gif Šiaip labai daug ten vyrų ir jaunimo eina.
Atsakyti
QUOTE(smileja @ 2013 04 02, 21:22)
Gitanos nežinau, bet šiaip vesdavau po sena vaistine į vyrų kirpyklą, tik jos vardo nežinau, gal ten Gitana ir yra biggrin.gif Šiaip labai daug ten vyrų ir jaunimo eina.

Gitana dirba tikrai ne ten, bet nesvarbu... o sena vaistinė, tai čia prie pašto ir knygyno? užsirašyt ten būtina, ar ten jos laisvos būna? kiek kainuoja? g.gif jaučiu reikia vežti, bet kas tiks... berniokas gi, nereikia įmantraus nieko cool.gif
Atsakyti
Sveikutes
simtas metu nebuvau uzsukusi pas jus, galvojau jau nebebusiu jusu sarasiuke, bet ziuriu kad dar esu thumbup.gif
mes gyvenam neblogai.Pirmadieni dukrytei laukia adenoidu salinimas, nes si ziema buvo siaubinga, kas 2 savaites su temperatura budavo verysad.gif nu bet dabar jau nieko .tai ryt keliaujam i santariskes.tikiuosi kad jei viskas bus gerai greit sugis ir pasveiks rolleyes.gif
o siaip tai va vis dar mokslai su darbu susijantis, vizitai ir t.t.
Atsakyti
Labas
Nu kadangi bais tylu tai pajudinsiu temą lotuliukas.gif

va, turiu naują gyventoją - jau ketvirtą lotuliukas.gif biški stresuoja dėl persikraustymo, bet gyvens lotuliukas.gif

Fudži
user posted image

Labai nori draugauti su Lamberu, bet tuo pačiu jam ir į skūrą jau siūlo lotuliukas.gif

user posted image

Žodžiu - ji man patinka lotuliukas.gif

Tai va, nusimato linksma vasara, nes ji pas tokia bačkutė - kūdinsim biški, o aš storėsiu lotuliukas.gif

Kaip jum sekasi? nesergat?

maniškiai siego bet jau pasveiko. praeitą visą savaitę namie buvo tai galvojau kad nupušiu, nes tik kosėjo, į lauką nebuvo kaip eiti šalta, murzina, šlapia, o namie jie sienom lipo ir mane iš proto varė lotuliukas.gif nu bet jau viskas, eis į daržą tai tikiuosi galėsiu sau malonia veikla užsiiminėt blush2.gif
Atsakyti
na ką, Aryvlei nuoširdūs oficialūs sveikinimai 4u.gif linkim kasyčių dabar wub.gif

ir gyventoja graži, susidraugausit mirksiukas.gif
Atsakyti
labas 4u.gif

Aryvle, sveikinimai!!! lengvo nešiojimo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mochito @ 2013 04 14, 19:32)
na ką, Aryvlei nuoširdūs oficialūs sveikinimai 4u.gif  linkim kasyčių dabar  wub.gif

ir gyventoja graži, susidraugausit  mirksiukas.gif



QUOTE(wicked @ 2013 04 14, 19:44)
labas 4u.gif

Aryvle, sveikinimai!!! lengvo nešiojimo 4u.gif



ačiū 4u.gif tikiuosi vaikščiot lengvai nes planų milijonas vasarai biggrin.gif
bet pykina verysad.gif su bernais nepajutau to nei kartelio verysad.gif ve
Atsakyti
QUOTE(Aryvle @ 2013 04 14, 20:09)
bet pykina  verysad.gif  su bernais nepajutau to nei kartelio  verysad.gif  ve

na jo, šitas jausmas ne iš geresnių, bet o tačiau, geriau nei kad kai kitos nusivemia... plius praeis... būtų gerai, kad su pirmo trimestro pabaiga, ko ir linkiu 4u.gif

bet tai kaip smagu clap.gif
Atsakyti
Labos,

Aryvle - bigsmile.gif Tikėkimės, kad tikrai pykina ne šiaip sau, o dėl kasyyyyčių wub.gif Nors mane pykino abiem kartais ir šiaip jokių esminių skirtumų negaliu išskirt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(wicked @ 2013 04 14, 20:17)
na jo, šitas jausmas ne iš geresnių, bet o tačiau, geriau nei kad kai kitos nusivemia... plius praeis... būtų gerai, kad su pirmo trimestro pabaiga, ko ir linkiu 4u.gif

bet tai kaip smagu clap.gif


ačiū


mums irgi smagu - nuo rudens jau lipdėm lipdėm lotuliukas.gif


QUOTE(chimera @ 2013 04 14, 20:39)
Labos,

Aryvle -  bigsmile.gif  Tikėkimės, kad tikrai pykina ne šiaip sau, o dėl kasyyyyčių  wub.gif  Nors mane pykino abiem kartais ir šiaip jokių esminių skirtumų negaliu išskirt  biggrin.gif


ačiū 4u.gif mane tai dar tik porą savaičių, bet kai ankščiau nebuvo tokių fintų, tai žiauriai nemalonu doh.gif

bet tikiuosi kad jau greit baigsis lotuliukas.gif

jau ir echoskopo buvom, tai neturiu ką pasakyt lotuliukas.gif kleckas ir tiek lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aryvle @ 2013 04 14, 20:47)
mums irgi smagu - nuo rudens jau lipdėm lipdėm  lotuliukas.gif

kokia neteisybė pasauly, kad tiems, kurie nori ir planuoja laukia nekimba taip, o tiems, kurie nei planuoja, nei labai nori, atrodo užtenka tik pagalvot ir wuola, turim laugh.gif bet svarbiausia, užkibo... dabar laikyt ir nepaleist bigsmile.gif
Atsakyti
Laba,

Aryvle, sveikinu dar kartą ir džiaugiuosi, jog jau galime pasidžiaugti garsiai clap.gif wub.gif kas į kompaniją? Juk po vieną pas mus niekas nesilaukia man atrodo biggrin.gif
Atsakyti