Įkraunama...
Įkraunama...

Mergaitės iš Leičesterio

Kaip smagu thumbup.gif , butinai kai atskrisit ir isikursit duokit zinot, vaikai panasaus amziaus, smagu bus jiems, taip pat ir mums thumbup.gif
Maniskiui labai truksta vaikuciu, del to ir ieskau darzelio, nors kelioms valandoms, sienom lipa isneturejimo ka veikti doh.gif
Atsakyti
oi kaip saunu smile.gif ir mano dukryte labai megsta draugija, darzelyje lietuvoje net namo nenori eiti lotuliukas.gif bus smagiau kartu ieskoti darzelio.man tai juokas ir baime ima,nes tezinau angliskai tik keleta zodziu.... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(B-a-c-k-u-t-e @ 2010 02 13, 12:46)
Kaip smagu thumbup.gif , butinai kai atskrisit ir isikursit duokit zinot, vaikai panasaus amziaus, smagu bus jiems, taip pat ir mums thumbup.gif
Maniskiui labai truksta vaikuciu, del to ir ieskau darzelio, nors kelioms valandoms, sienom lipa isneturejimo ka veikti doh.gif

o seip ka veikiate laisvalaikiu,ar yra kokiu aiksteliu vaikuciams,ar parku, kur butu galima pazaisti.labai man viskas idomu... 4u.gif
Atsakyti
Sveika 4u.gif

Pilna cia ir parku, ir vaiku aiksteliu thumbup.gif . Man labai patinka vaikuciu aiksteles todel, kad uzdara, aptverta teritorija ir mazieju musu padauziukai niekur negali pabegti (nebent maniskiui labai rupi kur nors istrukti doh.gif ).
Daug visokiu jiem atrakciju ir supynes keliu rusiu, visokios laipiojimo konstrukcijos, tikrai yra ka veikti thumbup.gif thumbup.gif
Paciam Leicester'y yra netoli centro du didziuliai parkai, vasara visas gyvenimas ten vyksta. Galima ir barbekiu, ir futbola zaisti, miegoti, degintis viska kas sauna i galva ir kas leistina lotuliukas.gif
Laisvalaikis... -geras klausimas ax.gif
Einam i parka, zaidziam kieme, niekaip neprisiruosiu su mazium i baseina vazineti, reik susikaupt blush2.gif
Vasara gal daugiau aktyviau gyvenam blush2.gif
Vaikams -daug visokiausiu uzsiemimu. Rode nesenai miuzikla Piteris Penas, labai norejau vestis Arna, bet pagalvojau, kad truputeli ankstoka.
Kaip nuotaikos jusu? smile.gif
Atsakyti
labukas.tai labai saunu kad yra specialios aiksteles vaikuciams ir dar parkai...nuostabu.labai megstu gamta,parkus,pasisedejimus su draugais gamtoje...nuotaika mono gera, kad ir sesija jau cia pat,ir atsiskaitymu marios, mano mintys jau ten,nieko su savimi negaliu padaryti lotuliukas.gif labai laukiu keliones.o mazoji tik ir ciauska kad greit pas teveli skris aukstai aukstai.... smile.gif labai dziaugiuosi kad susipazinom ir tykiuosi susitiksim bei bendrausim.Kaip tik siuo metu mums ieso namuciu nauju,tai tikiuosi greit suzinot adresiuka savo busima.o del baseino tai as irgi labai norciau ji lankyti su mazyle,labai mums patinka vandens proceduros. biggrin.gif
Papildyta:
ziuriu mes cia tik dviesie snekuciuojames, o kur daugiau leicesterio mamyciu?
Atsakyti
labukas mamytes tikiuosi ir mane priimsit i savo gretas as ir isskrendu kovo menesi i anglija tik dar nzn tiksliai i koky rajona nes ieskomes dabar buto vyras jau ten kolkas gyvena canning town rajone baime ima nezinau nei nuo ko pradet planai buvo vieni kad pagyvensim pas draugus o dabar reik ieskotis kur nuomuotis gal galit patart per ka geriau ieskot?turiu dukryte jai 3 metukai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(donatadonata @ 2010 02 22, 12:10)
labukas.tai labai saunu kad yra specialios aiksteles vaikuciams ir dar parkai...nuostabu.labai megstu gamta,parkus,pasisedejimus su draugais gamtoje...nuotaika mono gera, kad ir sesija jau cia pat,ir atsiskaitymu marios, mano mintys jau ten,nieko su savimi negaliu padaryti lotuliukas.gif labai laukiu keliones.o mazoji tik ir ciauska kad greit pas teveli skris aukstai aukstai.... smile.gif labai dziaugiuosi kad susipazinom ir tykiuosi susitiksim bei bendrausim.Kaip tik siuo metu mums ieso namuciu nauju,tai tikiuosi greit suzinot adresiuka savo busima.o del baseino tai as irgi labai norciau ji lankyti su mazyle,labai mums patinka vandens proceduros. biggrin.gif
Papildyta:
ziuriu mes cia tik dviesie snekuciuojames, o kur daugiau leicesterio mamyciu?

Butinai bendrausim thumbup.gif
Ka studijuoji? smile.gif

[quote=laura-jur,2010 02 22, 12:47]
labukas mamytes tikiuosi ir mane priimsit i savo gretas as ir isskrendu kovo menesi i anglija tik dar nzn tiksliai i koky rajona nes ieskomes dabar buto vyras jau ten kolkas gyvena canning town rajone baime ima nezinau nei nuo ko pradet planai buvo vieni kad pagyvensim pas draugus o dabar reik ieskotis kur nuomuotis gal galit patart per ka geriau ieskot?turiu dukryte jai 3 metukai smile.gif

Sveikute, drasiau i musu buri thumbup.gif 4u.gif
Na va, mes jau trys thumbup.gif
Kai atvaziavau cia gyventi, i Leicester'y, (anglai sako Leste) ir ieskojau mamyciu, nieko negalejau surasti verysad.gif , o dabar kai taip greitai musu burelis dideja, sirdis dziaugiasi, kad turesim lietuvaiciu bureli thumbup.gif
Ieskotis geriausia butu ieskant per privatu nuomuotoja:
1. Ziureti skelbimus ant pastu duru, parduotuviu, paciose parduotuvese skelbimu lentose.
2. Ieik i www. gumtree.com pasirink miesta Leicester, rent flat and houses.
I si puslapiuka deda ir privatus savininkai, ir agenturos.
O jums reikia kambario, buto ar namo?
Pazistu viena zmoguti (labai fainas vyras), kuris turi daug nuomuojamu kambariu, namu. Galeciau uzklausti, tik nezinau ko jums reikia smile.gif
O kaip suprantu vyras tavo gyvena paciam centre smile.gif.

Papildyta:
Mamytes turiu toki gan idomu prasyma ar klausima blush2.gif
Gal zinot moteru, merginu kas noretu zaisti moteru krepsini, cia pas mus Leicester'y?
Atsakyti
QUOTE(B-a-c-k-u-t-e @ 2010 02 22, 13:01)
Butinai bendrausim thumbup.gif
Ka studijuoji? smile.gif


Sveikute, drasiau i musu buri thumbup.gif  4u.gif
Na va, mes jau trys thumbup.gif


Papildyta:
Mamytes turiu toki gan idomu prasyma ar klausima blush2.gif
Gal zinot moteru, merginu kas noretu zaisti moteru krepsini, cia pas mus Leicester'y?

studijuoju verslo vadyba,antra kursa.neakivaizdziai.tai teks pora kartu per metus gryzinet i lt.Tikrai kad smagu, kad musu gretos dideja thumbup.gif va greit ir surinksim visa krepsinio kmanda lotuliukas.gif
Papildyta:
o seip leicesteryje daug lietuvaiciu gyvena?o su darbais kaip,ar yra kokiu fambriku kur butu galima veliau ieskotis darbelio?taip viskas idomu,galeciau uzduot simta klausimu...nezinomybe biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(donatadonata @ 2010 02 22, 14:13)
studijuoju verslo vadyba,antra kursa.neakivaizdziai.tai teks pora kartu per metus gryzinet i lt.Tikrai kad smagu, kad musu gretos dideja thumbup.gif va greit ir surinksim visa krepsinio kmanda lotuliukas.gif
Papildyta:
o seip leicesteryje daug lietuvaiciu gyvena?o su darbais kaip,ar yra kokiu fambriku kur butu galima veliau ieskotis darbelio?taip viskas idomu,galeciau uzduot simta klausimu...nezinomybe biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

Parduotuvese daznai girdziu lietuviskai, bet nepulsi zmogui i atlapus ir nesakysiu, draugaujam lotuliukas.gif
Manyciau ir mamyciu yra nemazai, tik kazkur visos uzsislaptine arba dirba smile.gif
Del darbo, tai i darbo agenturas geriausia uzsiregistruoti. Tik nera garantijos, kad kiekviena diena dirbsi, o kartais buna, tiksliau, pakankamai daznai, kad dirbi fabrikui per agentura, bet fabrikas isidarbina kaip nuolatini darbuotoja. Nuolatinis darbas, visos socialines garantijos ir t.t. smile.gif
Pazistu ta jausma, kai neisivaziduoji kas taves laukia,o taip rupi viska suzinoti. Klausk drasiai, pabandysiu atsakyti mirksiukas.gif
Del komandos krepsinio- ji yra, bet reik daugiau zaideju ax.gif
Mano pyplius valgo sriuba su metiniais saldainiais, kazin kaip jam pasibaigs gurmaniskasis valgis doh.gif
Kur studijuoji verslo vadyba?
As labai noriu studijuoti cia, na gal kada ir pavyks blush2.gif .


Atsakyti
nu geras...idomu kaip baigsis tavo maziui toks maisto derinimas lotuliukas.gif bet manau kad nieo baisaus neatsitiks,vaikai daznai taip.... smile.gif maniske irgi megsta mesa su sausainiais....sutdijuoju Panevezyje.Ai, kartais nervai suima,tingisi jau man ir studijuot, kaip as sakau nebe tie metai....(man 35)bet kad pradejau tai reikia ir baidti.man dabar svarbu anglu kazkaip pradet mokytis,nes tai siuo metu aktualiausia.Tai faina kad miestas turi krepsinio komanda, bus uz ka sirgt thumbup.gif Ryt eisiu pas seimos daktare kad israsytu mazajai skiepu pasa,nes kiek skaiciau tai gali prisireikt ten.
Atsakyti
QUOTE(donatadonata @ 2010 02 22, 15:31)
nu geras...idomu kaip baigsis tavo maziui toks maisto derinimas lotuliukas.gif bet manau kad nieo baisaus neatsitiks,vaikai daznai taip.... smile.gif maniske irgi megsta mesa su sausainiais....sutdijuoju Panevezyje.Ai, kartais nervai suima,tingisi jau man ir studijuot, kaip as sakau nebe tie metai....(man 35)bet kad pradejau tai reikia ir baidti.man dabar svarbu anglu kazkaip pradet mokytis,nes tai siuo metu aktualiausia.Tai faina kad miestas turi krepsinio komanda, bus uz ka sirgt thumbup.gif Ryt eisiu pas seimos daktare kad israsytu mazajai skiepu pasa,nes kiek skaiciau tai gali prisireikt ten.

Jooo isradingi tie vaikai doh.gif
Na jau tiek atsimokius antras kursas i pabaiga thumbup.gif , saunuole, kad visur suspeji thumbup.gif .
Baikit mamos su tais meteliais, svarbu sirdy jaunam jaustis thumbup.gif lotuliukas.gif
Komanda nelietuviu, angliu, tik viena lietuve tezaidzia ax.gif .
Del skiepu tikrai nieko nezinau. Bet zinoma, kad nepamaisys, tik tegu gydytoja lotyniskai paraso skiepu pavadinimus, nors ir tai neaisku ar supras.
Mums taip buvo, kai gydytojas Lietuvoje parase Arnui diagnoze lotyniskai, o seimos gydytojo asistentas, UK, perskaites net nesuprato kas cia do daiktas doh.gif
Atsakyti
sveikutes as ir vel jungiuosi prie jusu
Atsakyti