Įkraunama...
Įkraunama...

Mergaitės iš Leičesterio

QUOTE(MazaZvaigzdute @ 2010 05 27, 19:46)
Apie gydymo istaigas esu girdejusi, bet kazkaip zmones gi gyvena ten ir viskas normaliai... tai manau, priprasime ir mes. O kaip su mazyliu prieziura? irgi pakankamai atsainiai ar normaliai?

Mazyliu, ka turi omeny, kudikiu?

Megraites, bendraujam aktyviau. Laukiam ir daugiau mamyciu,juk taip smagu plepeti apie nieka tuo paciu ir apie viska 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(B-a-c-k-u-t-e @ 2010 05 28, 15:43)
Mazyliu, ka turi omeny, kudikiu?

Megraites, bendraujam aktyviau. Laukiam ir daugiau mamyciu,juk taip smagu plepeti apie nieka tuo paciu ir apie viska 4u.gif


kudikiu, vaiku. smile.gif
Atsakyti
Šis pranešimas yra skelbiamas daugelyje forumo temų, čia informacija apie pasikeitusią tvarką, ir būsimą parašų tvarkymosi akciją.

 ! 
Mielos portalo narės/nariai,
Norėtumėm paprašyti susitvarkyti Jūsų parašus, kurie paskutiniu metu labai neatitinka taisyklių. (taisykles rasite čia )

Norėtumėm priminti, kad paraše gali būti:

* arba 2 liniuotės
* arba 1 liniuotė 1 paveikslėlis/nuotrauka
* arba 1 liniuotė 1 didesnis užrašas (7-10dydžio)
* arba 2 liniuotės vienas mažas užrašas (iki 5 dydžio pageidautina)

(Paraše negalima susirašyti kilogramų, centimetrų bei dantukų ar kokių kitų jūsų mažylių pasiekimų, tam skirti Jūsų dienoraščiai forume)

Yra narių, kurios į parašus įsikelia galerijų/temų nuorodas, norėtumėm priminti, kad paraše galima turėti:

* šeimos nuotraukų galeriją
* rankdarbių galeriją be kainų
* nuorodą į paramos, ar kitą ne komercinės paskirties temą (kelionės, bendraminčiai, bendraamžiai ir pan.)

Blog'ų, parašuose turėti negalima. Norinčios jį turėti, gali įsikelti per profilio informaciją "asmeninis tinklalapis".

tema apie parašus yra čia ir čia
konkretus paaiškinimas, kas ir kodėl leistina/neleistina yra čia

Informacija apie tai, ko nei temose, nei parašuose turėti negalima čia

Pastaruoju metu buvo padaryti keli pakeitimai dėl leidžiamų simbolių skaičiaus  paraše. Šiuo metu paraše galima turėti 3 eilutes užrašų/liniuočių/nuorodų. Sistemą tarpą tarp liniuočių ar nuorodų priima irgi kaip eilutę.

P.S. narės, išsipirkusios komercines temas, parašuose gali turėti tiek galerijas su kainomis, tiek nuorodas į jų komercines temas, tiek kvietimus pirkti jų prekes.

Prašytume susitvarkyti parašus per 2 savaites, nes nuo birželio 14d., prasidės masinis parašų trynimas, ir radus netvarkingą parašą, jis bus naikinamas, o narei/nariui skiriama nuobauda.

Atsakyti
visai uzmigo musu temuke ax.gif visos atostogauja ar tinginiauja? lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes, jungiuosi ir as prie jusu biggrin.gif gyvenu Leicesteryje virs metu, laukiuosi dukrytes nestuke.gif smagu, kad pagaliau jus radau, tikiuos priimsit i savo rateli drinks_cheers.gif
Atsakyti
mamytes , o kokia suma vaiko pinigeliu skiriama?

isvykstu jau sia savaite, butu malonu su jumis pabendrauti, mano skype dajewu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dajewu: 19 spalio 2010 - 21:11
QUOTE(dajewu @ 2010 10 19, 19:10)
mamytes , o kokia suma vaiko pinigeliu skiriama?

isvykstu jau sia savaite, butu malonu su jumis pabendrauti, mano skype dajewu 4u.gif



Labas, pagaliau nors kas cia uzklydo, vis ikisu nosi kaip ramu taip ramu g.gif nelabai supratau kur isvyksti?ir apie kokius pinigelius eina kalba? smile.gif
Atsakyti
Laba diena, mergaites. Cia tikrai labai ramu...Bet reikia bandyti gaivinti.. biggrin.gif Nes Lestery broliu lietuviu tikrai nemazai biggrin.gif
Kaip Marta sekasi pilveli augint? Lestery ir gimdysi? Ar patenkinta daktaru prieziura?
As tai nesiryzau UK gimdyt... ax.gif
Atsakyti
Sveika,teisingai sakai lietuviu leicesteryje daug tik, kad cia kazkaip niekas neuzklysta schmoll.gif pilvelis auga gerai, nebe daug jau ir beliko nestuke.gif o kas liecia daktarus tai patenkinta toli grazu nesu, ko paklausi to negausi, pati sau daktare interneto pagalba esu:mmm gimdysiu cia, nors labiau norestusi lietuvoj, bet is kitos puses su pilvu ant nosies skraidyti nelabai norisi o dar ir vyrui nuo darbo tiek ilgam issiprasyti neiseitu, taip, kad bus matyt doh.gif o kaip tu laikaisi?kaip vaikelis auga?kodel cia negimdei? smile.gif
Atsakyti
Sveikos,

Islendu ir as is po zemiu blush2.gif
Nekalbamenesiai man buvo.
Marta24 kiek beliko iki didziojo stebuklo? Kokioj ligoninej gimdysi?
Kas del daktaru, tai ne daktarai priziuri nestukes, o vadinamos akuseres, cia pas juos taip jau yra.
Istikruju jie kazkaip nesureiksmina pacio nestumo. Is kitos puses as juos suprantu. Juk kiek tyrimu padaro per nestumo laikotarpi (man isviso buvo padaryta 13 ir plius du skanai) jeigu nera kazkokiu nukrypimu, jeigui skanai rodo, kad viskas gerai, vadinasi nereikia ieskoti problemu ten kur ju nera. Na as cia ju akim ziuriu.
Svarbiausia merginos nesijaudinti, auginti pilvukus, dziaugtis kiekviena minute 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsimenu gime mano mazasis, tai dar kokius pora menesiu glostydavau pilvuka wub.gif
Mergaites, ka veikiat laisvalaikiu papasakokit?
Kuom uzsiimat?
Gal kada koki susitikima galim susiorganizuoti, ka manot?
Lekiu nuo kompo, mazasis baigia ant galvos uzlipti doh.gif
Atsakyti
Sveika, tai kas cia per nekalbamenesiai uzpuole buvo? g.gif su tais daktarais as pastebejau, kad nelabai jie cia sureiksmina, is vienos puses savaime suprantama, bet is kitos noretusi juk visoms tuo laikotarpiu ypatingo demesio nestuke.gif zinai juk kaip veikia tie nestumo hormonai biggrin.gif mano terminas lapkricio 26, tai ir spelioju pagimdysiu anksciau ar veliau g.gif jau laukiu nesulaukiu, pavargau but nescia smile.gif Gimdysiu as centrinei ligoninei, ji cia man salia namu beveik, juokaudama sakau vyrui, is to strioko ir peskom nubegsiu, nespesi net masinos uzkurti biggrin.gif kas apie laisvalaiki tai turbut pati supranti, paskutines savaites, pilvas ant nosies, niekur eiti nebesinori tai taip ir trunyju namie skanestais apsikrovus doh.gif sakyk kaip paciai sekasi?ka per dienas veikineji? drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Marta24 @ 2010 11 01, 23:12)
Sveika, tai kas cia per nekalbamenesiai uzpuole buvo? g.gif su tais daktarais as pastebejau, kad nelabai jie cia sureiksmina, is vienos puses savaime suprantama, bet is kitos noretusi juk visoms tuo laikotarpiu ypatingo demesio nestuke.gif zinai juk kaip veikia tie nestumo hormonai biggrin.gif mano terminas lapkricio 26, tai ir spelioju pagimdysiu anksciau ar veliau g.gif jau laukiu nesulaukiu, pavargau but nescia smile.gif Gimdysiu as centrinei ligoninei, ji cia man salia namu beveik, juokaudama sakau vyrui, is to strioko ir peskom nubegsiu, nespesi net masinos uzkurti biggrin.gif kas apie laisvalaiki tai turbut pati supranti, paskutines savaites, pilvas ant nosies, niekur eiti nebesinori tai taip ir trunyju namie skanestais apsikrovus doh.gif sakyk kaip paciai sekasi?ka per dienas veikineji? drinks_cheers.gif


Labas rytelis mergaites,

Kartais buna nekalbadieniai, nekalbamenesiai doh.gif
Marta24, kaip greit pamatysit savo mazyli (-e) wub.gif wub.gif wub.gif
Centrine ligonine, tu turi omeny Royal? Kazkaip pagalvojau, kad gyveni Narborough road'e smile.gif . As irgi Arna gimdziau Royal ir gyvenau prie pat ligonines, bet kaip vandenukai nubego, pirmiausia vyrui paskambinui, paskui i ligonine, o paskui taxui, nors iki ligonines nuo namu buvo 5 min kelio pesciom, bet nerizikavau blush2.gif
Duosiu viena patarima, nezinau ar pasinaudosi ar ne, bet tiesiog. Kai susitiksit su didziuoju stebukliuku, po keliu valandu gali tau pasiulyti vaziuoti namucio, tai apsimesk, kad negerai jautiesi ir kad turi buti ligoninej.
As taip dariau, nes su 2 valandu kudikiu, pirma karta tapus mama, istikruju baisoka grizti namucio. Tai kai man pasake, kad kai nusiprausi galesi vaziuoti namo, nusipraususi suvaidinau, kad as negerai jauciuosi ir pasilikau beveik parai ligoninej su mazuoju, del sventos ramybes smile.gif
As kadangi kol kas esu full-time mom, tai palei namus sukuosi smile.gif
Labai megstu su draugem paplepeti, dekupazuoju kai ikvepimas buna, knygas skaitau ir aisku internetas (cia jau liga) doh.gif
Marta24 kiek tu laiko gyveni UK (Lestery)?
Atsakyti