Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai IV

QUOTE(Fjella @ 2016 02 06, 23:54)
Na, o as iklimpau su Seref Meselesi... doh.gif Taip itrauke, kad vos ne paromis nemiegu doh.gif Pradzioje atrode kiek nuobodokas, melancholiskas, o dabar vos speju ivykius virskinti. Nujauciu, jog laukia liudna pabaiga, nes jau ta muzika...nors sesk ir bliauk kartu su jais  blush2.gif

Man jis taip ir isliko melancholiskas,pirmos kelios serijos tikrai uzkabine buvo,paskui sustojo,Yigitas mirksedavo ir mirksedavo letai savom tom blakstienom lotuliukas.gif Man labiausiai gaila buvo Kiubros,ji nieko nekalta,o labiausiai kentejo,ir paciam gale nesupratau Yigitas isimylejo ja ar ne g.gif biggrin.gif
Atsakyti
Mane tai truputi erzina ta Sibel, o Emir'o aš kartais nesuprantu, tiksliau_neperprantu.
Man labiau iš brolių patinka Yigitas. Patinka Derya, labai, ji man pati objektyviausia iš visų jų tryjų.
Apskritai įdomu kas su kuo bus/liks, nes buvo lyg kaip ir aišku, dabar išvis neaišku,
susimakalavo viskas. Labai įdomu su kuo bus Emiras.
Yigitas su Kiubra kaip suprantu nebus, arba jei jis susivoks, tai per vėlai...
Ir nuojauta man kužda, nes labai panašu į tai, kad filmo pabaiga nebus happy end,
kad Yigito nebeliks, nes labai jau rizikingus žaidimus žaidžia su kriminalo atstovais.
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2016 02 07, 12:22)
Mane tai truputi erzina ta Sibel, o Emir'o aš kartais nesuprantu, tiksliau_neperprantu.
Man labiau iš brolių patinka Yigitas. Patinka Derya, labai, ji man pati objektyviausia iš visų jų tryjų.
Apskritai įdomu kas su kuo bus/liks, nes buvo lyg kaip ir aišku, dabar išvis neaišku,
susimakalavo viskas. Labai įdomu su kuo bus Emiras.
Yigitas su Kiubra kaip suprantu nebus, arba jei jis susivoks, tai per vėlai...
Ir nuojauta man kužda, nes labai panašu į tai, kad filmo pabaiga nebus happy end,
kad Yigito nebeliks, nes labai jau rizikingus žaidimus žaidžia su kriminalo atstovais.



Man pradzioje patiko Darya, veliau Sibel, o dabar visi ir visos erzina biggrin.gif Kiubros isvis nesuprantu... biggrin.gif Yigitas ir man patinka biggrin.gif O gal labiau, kad jis Kerem Bursin lotuliukas.gif
Kuria serija ziuri, Visgi? smile.gif
O man nuojauta sako, kad tikrai mirs Sibel, Emiras susikukuos su Kiubra, o Yigitas liks kaip pirstas vienas. O ir del Daryaos itariu, kad galas bus nekoks... Zodziu, tikrai happy end nebus verysad.gif Man idealu butu, jei Yigitas liktu su Sibel, Darya susikukuotu su Emiru, o Kiubra kurnors pradingtu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Fjella @ 2016 02 07, 20:02)
Kuria serija ziuri, Visgi? smile.gif
O man nuojauta sako, kad tikrai mirs Sibel, Emiras susikukuos su Kiubra, o Yigitas liks kaip pirstas vienas. O ir del Daryaos itariu, kad galas bus nekoks... Zodziu, tikrai happy end nebus verysad.gif Man idealu butu, jei Yigitas liktu su Sibel, Darya susikukuotu su Emiru, o Kiubra kurnors pradingtu biggrin.gif
Aš tai tik 10 bebaigiu dabar, o tu?
Sibel mirs? Daryjai-galas? Na baik čia taip gąsdint,
nes kaip nupasakojai, tai atrodo kaip mirtis alyvose biggrin.gif
Kiubra- pradingtų? Nu nereikia, kad pradingtų, lai būna irnesakyk.gif
Noriu, kad Emiras būtų su Kiubra, o va Sibel gali kur nors išgaruot, dėl manęs.

Garso takelis tai tikrai labai gražus, toks momentais liūdnas lyg iki skausmo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Visgi: 07 vasario 2016 - 19:32
QUOTE(Visgi @ 2016 02 07, 19:14)
Aš tai tik 10 bebaigiu dabar, o tu?
Sibel mirs? Daryjai-galas? Na baik čia taip gąsdint,
nes kaip nupasakojai, tai atrodo kaip mirtis alyvose biggrin.gif
Kiubra- pradingtų? Nu nereikia, kad pradingtų, lai būna irnesakyk.gif
Noriu, kad Emiras būtų su Kiubra, o va Sibel gali kur nors išgaruot, dėl manęs.

Garso takelis tai tikrai labai gražus, toks momentais liūdnas lyg iki skausmo.


Galvoju uzbaigti siandien 9 serija ir jei labai neuzsikabinsiu, tai zvilgtelsii truputi 10-tos rolleyes.gif Nors visada tas truputis uzsibaigia paryciais biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Fjella @ 2016 02 07, 23:56)
Galvoju uzbaigti siandien 9 serija ir jei labai neuzsikabinsiu, tai zvilgtelsii truputi 10-tos rolleyes.gif Nors visada tas truputis uzsibaigia paryciais biggrin.gif doh.gif
Po 10-tos bent jau bus galima šiek tiek ramiau miegoti,
nes mudviejų kai kurios spėlionės pasitvirtino.
Galiu ir nudžiuginti_kad vis dar visi gyvi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Fjella @ 2016 02 07, 20:02)
Man pradzioje patiko Darya, veliau Sibel, o dabar visi ir visos erzina  biggrin.gif  Kiubros isvis nesuprantu...  biggrin.gif Yigitas ir man patinka  biggrin.gif  O gal labiau, kad jis Kerem Bursin  lotuliukas.gif
Kuria serija ziuri, Visgi?  smile.gif
O man nuojauta sako, kad tikrai mirs Sibel, Emiras susikukuos su Kiubra, o Yigitas liks kaip pirstas vienas. O ir del Daryaos itariu, kad galas bus nekoks... Zodziu, tikrai happy end nebus  verysad.gif  Man idealu butu, jei Yigitas liktu su Sibel, Darya susikukuotu su Emiru, o Kiubra kurnors pradingtu  biggrin.gif

Emiras su Darja,po serialo, gyvenime tapo pora smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lauravala @ 2016 02 08, 08:19)
Emiras su Darja,po serialo, gyvenime tapo pora  smile.gif


Na, tai išvis puikiai! thumbup.gif
Atsakyti
O tai niekas neziuri Cia mano gyvenimas per TV8 ? Nera temos sukurtos, ispudziu nera ax.gif
O as ziuriu, man visai patiko, nors pati tema tai is meksikieciu gyvenimo, sukeisti vaikai is godumo, bet kadangi cia turku gamybos, o as kaip tik jokio neziuriu, tai man tinka, ir patinka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fjella @ 2016 02 12, 00:02)
Na, tai išvis puikiai!  thumbup.gif

Jau nebe pora. schmoll.gif Jinai patvirtino žurnalistams. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Amapatria @ 2016 01 14, 16:37)
kažkas klausė apier pas rodomą 'ištark sudie";kur pažiūrėt / niekas nežino,nes neatsakė...aš ieškojau rusiškuos portaluos -neradau  unsure.gif

Gal kas gali pasakyti, kiek serijų yra šiame seriale ir ar viskas baigsis laimingai bigsmile.gif
Atsakyti
kurios ziurite Kara sevda, tai per kur ziurite? gal pastebejote kur greiciausiai buna vertimas rusu kalba idetas?
Atsakyti