Įkraunama...
Įkraunama...

Turkiški serialai IV

QUOTE(Visgi @ 2016 02 05, 12:17)
Aš irgi žiūriu.
Tas jos vyras Emiras tai tikrai ligonis kaip reta doh.gif
Nors tiesą pasakius, vieną kartą man jo net gaila buvo pasidarę.
Žiūriu aš į tą jos vyrą, tą aktorių,
na ir man jis kotais panašus į V.Baumilą, arba V.Baumila į jį,
nežinau biggrin.gif
Normaliausi tai ten jos teta Leila, na ir jos tėvukas.
Kemalis tai man toks truputi per saldus savo išvaizda, na bet nieko, kentėt galima irnesakyk.gif



as ir pradejau ziureti "Черная любовь/Kara Sevda". Tai kolkas labai labai idomus.
Man patinka,kad turku serialu viena serija trunka 2 val, o ne kokias 30 min smile.gif
o sitas serialas irgi dar kurimo stadijoj? Maciau,kad 15 seriju yra g.gif
Atsakyti
QUOTE(svelni @ 2016 02 05, 22:44)
as ir pradejau ziureti "Черная любовь/Kara Sevda".
Tai kolkas labai labai idomus.
Man patinka,kad turku serialu viena serija trunka 2 val, o ne kokias 30 min smile.gif
o sitas serialas irgi dar kurimo stadijoj? Maciau,kad 15 seriju yra g.gif
Taip, jis dar kūrimo stadijoje.
Žinok man irgi patinka, kad tiek laiko 1 serija trunka,
o ne po kokių, kaip sakai, ten 30 ar 45 min.
Yra 16-ka šiuo metu.
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2016 02 05, 15:05)
Na bet rimtai, košmaras, aš čia tai suprantu kaip tipo neva natūralumą doh.gif
Bo dažnai mano akys įsminga ne į aktorę o jis jos antakius, net sakyčiau mano dėmesį blaško biggrin.gif
Žinau jau tokias dvi irnesakyk.gif Gal tokių ir daugiau natūralisčių yra, bet kol kas neatkreipiau dar dėmesio biggrin.gif

Chi, as irgi ziuriu pirma i ju antakius, paskui i batus, tada i papuosalus :-)
Atsakyti
Na, o as iklimpau su Seref Meselesi... doh.gif Taip itrauke, kad vos ne paromis nemiegu doh.gif Pradzioje atrode kiek nuobodokas, melancholiskas, o dabar vos speju ivykius virskinti. Nujauciu, jog laukia liudna pabaiga, nes jau ta muzika...nors sesk ir bliauk kartu su jais blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Fjella @ 2016 02 06, 23:54)
Na, o as iklimpau su Seref Meselesi... doh.gif
Rimtai?Geras bigsmile.gif
Aš jį šiandien irgi visą dieną žiūriu. Man labai patinka.
Toks nuoseklus, dinamiškas. Pergyvenu už juos visus aš ten irnesakyk.gif
Visų man ten gaila. Negaliu nustot žiūrėt.
Va, pažiūrėjau Eurovizijos atranką ir vėl prie jo grįžtu.
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2016 02 06, 23:02)
Rimtai?Geras bigsmile.gif
Aš jį šiandien irgi visą dieną žiūriu. Man labai patinka.
Toks nuoseklus, dinamiškas. Pergyvenu už juos visus aš ten irnesakyk.gif
Visų man ten gaila. Negaliu nustot žiūrėt.
Va, pažiūrėjau Eurovizijos atranką ir vėl prie jo grįžtu.


O aš liūdžiu nes jau peržiūrėjusi, mane jis taip pat buvo įtraukęs tiek daug įvykių tik spėk susiprask jau vėl kažkas atsitiko naktimis sėdėjau žiūrėjau biggrin.gif
Atsakyti
O as dabar va guliu ir galvoju - ziureti siandien ar ne. Nes po paskutines serijos taip negera paliko, visa diena mintys sukasi apie tuos ivykius doh.gif Na taip ten viskas blogai klostosi, kad norisi nors truputeli linksmesniu akimirku verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Justmina @ 2016 02 07, 00:47)
O aš liūdžiu nes jau peržiūrėjusi, mane jis taip pat buvo įtraukęs tiek daug įvykių tik spėk susiprask jau vėl kažkas atsitiko naktimis sėdėjau žiūrėjau biggrin.gif
Tai čia kaip mes dabar panašiai su Fjella biggrin.gif
Šeštadienis, dvylika nakties, o aš prilipus prie monitoriaus žiūriu serialą, o Fjella svarsto_žiūrėt toliau ar ne?
QUOTE(Fjella @ 2016 02 07, 00:56)
O as dabar va guliu ir galvoju - ziureti siandien ar ne. Nes po paskutines serijos taip negera paliko, visa diena mintys sukasi apie tuos ivykius doh.gif  Na taip ten viskas blogai klostosi, kad norisi nors truputeli linksmesniu akimirku verysad.gif
Negulėk. Kelkis ir žiūrėk, nes vis vien ryt prabudus mintys suksis apie jį biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Visgi: 07 vasario 2016 - 00:06
QUOTE(Visgi @ 2016 02 07, 00:05)
Tai čia kaip mes dabar panašiai su Fjella biggrin.gif
Šeštadienis, dvylika nakties, o aš prilipus prie monitoriaus žiūriu serialą, o Fjella svarsto_žiūrėt toliau ar ne?Negulėk. Kelkis ir žiūrėk, nes vis vien ryt prabudus mintys suksis apie jį biggrin.gif


Na, tai kad taip isijauciau as i ta seriala, pergyvenu kaip del savo ir draugu gyvenimo doh.gif Ir bijau toliau ziureti, nes atrodo, jog viskas ten tik blogyn bus doh.gif Reikia man atrodo padaryti pertraukele, kol neissikrausciau is proto lotuliukas.gif O ir vyras jau grasina issiusti mane i Turkija pas turkus, nes sako, jog ir taip manes naktimis nera, tik prie savo Kuzeju prilipusi lotuliukas.gif

Visgi, kelinta serija ziuri jau? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fjella: 07 vasario 2016 - 00:35
QUOTE(Fjella @ 2016 02 07, 01:34)
doh.gif Reikia man atrodo padaryti pertraukele, kol neissikrausciau is proto lotuliukas.gif O ir vyras jau grasina issiusti mane i Turkija pas turkus, nes sako, jog ir taip manes naktimis nera, tik prie savo Kuzeju prilipusi lotuliukas.gif
Oi negaliu biggrin.gif Viską suprantu.
Vieną sykį, grįžta mano vyras iš darbo, ir klausia neapsikentęs manęs,
mat pastoviai girdi vieną ir tą pačią kalbą_
"Nesuprantu, kokius tu čia dabar filmus pradėjei žiūrėt? Lenkiškus?"
Kurmi kurmi, gerai, kad sėdėjau, vos nenuvirtau doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2016 02 07, 00:45)
Oi negaliu biggrin.gif Viską suprantu.
Vieną sykį, grįžta mano vyras iš darbo, ir klausia neapsikentęs manęs,
mat pastoviai girdi vieną ir tą pačią kalbą_
"Nesuprantu, kokius tu čia dabar filmus pradėjei žiūrėt? Lenkiškus?"
Kurmi kurmi, gerai, kad sėdėjau, vos nenuvirtau doh.gif biggrin.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif Man pradzioje irgi atrode labai panasi i lenku kalba su savo mljn dž č smile.gif
O pas mane, kai ateina kokiu sveciu ir uzmate, kad ziuriu kazkoki jiems keista seriala, paklausia kas cia per serialas, tai vyras visada atkartoja is manes pasigauta pasakyma "siuose serialuose nera nei buciniu, nei sekso, bet sugeba taip akimis vaidinti, jog aistra verda labiau nei erotiniuose filmuose". wub.gif Ir kada as pagysiu nuo to maniakisko turkisku serialu ziurejimo.... unsure.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Fjella @ 2016 02 07, 02:59)
Man pradzioje irgi atrode labai panasi i lenku kalba su savo mljn dž č smile.gif
Rimtai? O, tai dabar pradedu suprast kame čia šaknys, mat jaunėlis sūnus man yra sakęs kartą_"Mama, tyliau žiūrėk savo lenkiškus flmus" doh.gif
Galiu paguost- negreit, negreit biggrin.gif
O kuri tau labiausiai patinka iš tų draugių trejetuko?
Atsakyti