Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 24

smile.gif+2015 06 30, 16:13-->
QUOTE(Bridz smile.gif @ 2015 06 30, 16:13)
o kaip jums tas variantas su trimis spintelemis i auksti?  g.gif  spalvu kitu nedesim, nes darysim virtuve balta is blizgaus ,dazyto mdf. g.gif  dabar pradejau galvoti,kad gal reiktu atsisakyti vienos spinteliu eiles prie pat lubu? Bet dabartineje mano virtuveje , tai ant ju taip viskas seda, kad kai prisireikia valyti ,tai gramdai ir gramdai  doh.gif

Ar Jūs norite daryti tas tris eiles, arba aukštas iki pal lubų, vien dėl to, kad dulkių nereiktų valyti, o ne dėl to, kad turit daug ką sudėti į jas? Man, asmeniškai, labai griozdiškai toks sumanymas atrodo (Jūsų baldininkų pasiūlymai). Toj pirmoj Jūsų keltoj nuotraukoj - pavyzdy iš interneto, - visai kitaip atrodo, nes pakabinamos spintelės tėra tik viena eile.
Aš tai vis nesuprantu, ko žmonės taip panikuoja dėl tų dulkių ant pakabinamų spintelių unsure.gif ... Nei jų matos, nei jos krenta ant stalviršio... biggrin.gif
Jūsų būsima virtuvė, kaip suprantu, viens prie vieno su pirmame poste jau belekelintą temą kartojama Gabby_jz virtuve - jau net etaloniniu pavyzdžiu ją vadiname smile.gif . Nemanu, kad kas nors Jums galėtų pasiūlyti kokį nors stebuklą - geresnį varijantą.
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2015 06 30, 16:25)
Ar Jūs norite daryti tas tris eiles, arba aukštas iki pal lubų, vien dėl to, kad dulkių nereiktų valyti, o ne dėl to, kad turit daug ką sudėti į jas? Man, asmeniškai, labai griozdiškai toks sumanymas atrodo (Jūsų baldininkų pasiūlymai). Toj pirmoj Jūsų keltoj nuotraukoj - pavyzdy iš interneto, - visai kitaip atrodo, nes pakabinamos spintelės tėra tik viena eile.
Aš tai vis nesuprantu, ko žmonės taip panikuoja dėl tų dulkių ant pakabinamų spintelių unsure.gif ... Nei jų matos, nei jos krenta ant stalviršio...  biggrin.gif
Jūsų būsima virtuvė, kaip suprantu, viens prie vieno su pirmame poste jau belekelintą temą kartojama Gabby_jz virtuve - jau net etaloniniu pavyzdžiu ją vadiname smile.gif . Nemanu, kad kas nors Jums galėtų pasiūlyti kokį nors stebuklą - geresnį varijantą.

aciu, radau ir perziurejau 4u.gif
iki lubu noriu daryti, ne del to,kad reiks dulves valyti, o del to,kad daugiau vietos isnaudoti, kadangi jungsime svetaine su virtuve, sekcijos nestatysime, reikia vietos indams, taurems ir visa kita ''pasoga'' : smile.gif kadangi as gaminu daug ir virtuveje praleidziu nemazai laiko, tai man reikia kuo labiau isnaudoti vieta , tad ir svarstau kaip cia padaryti ,kad ir erdve man susitaupytu ir grazu butu blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bridz :): 30 birželio 2015 - 15:48
Bet Gabby_jz viršutinės spintelės irgi iki lubų ir visai gražiai žiūrisi, kai dviem spalvom sužaista, tai gal nereikėtų nurašyti šios minties? Bent jau vizualizacijoje pažiūrėti kaip atrodytų smile.gif
Atsakyti
smile.gif+2015 06 30, 16:13-->
QUOTE(Bridz smile.gif @ 2015 06 30, 16:13)
...o ir tos kargo spinteles man nereikia prie pagrindines sieneles , tik salia saldytuvo, bet ir tai jau pradejau galvoti ar tikrai reikia  g.gif  g.gif
tarp spinteliu ketinau deti baltas plyteles...

Prie saldytuvo nieko kito neprigalvosite, jis gi standartiniu matmenu, o Jusu turima nisa platesne.

Del pakabinamu spinteliu- butinai turi buti atidaromos i virsu? I sonus nesvarstete?

Del sienos tarp spinteliu- isdristumete klijuoti veidrodi? cool.gif

atsiprasau uz lietuvisku raidziu neturejima klaviaturoje
Atsakyti
QUOTE(Zirzille @ 2015 06 30, 17:16)
Bet Gabby_jz viršutinės spintelės irgi iki lubų ir visai gražiai žiūrisi, kai dviem spalvom sužaista, tai gal nereikėtų nurašyti šios minties? Bent jau vizualizacijoje pažiūrėti kaip atrodytų smile.gif

Taip, bet ten ne trijų eilių griozdas smile.gif.
Na, bet jei tų daiktų daug, tai tenka kažkaip suktis. Galėtų būti dviejų eilių pakabinamos spintelės, tik apatinės aukštesnės nei viršutinės, gal 2 prie vieno, ir darinėtis į šonus. O jei viršutines daryti su stiklais, gal tas vaizdas ne toks sunkus būtų g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodai: 30 birželio 2015 - 18:36
smile.gif+2015 06 30, 17:13-->
QUOTE(Bridz smile.gif @ 2015 06 30, 17:13)
tarp spinteliu ketinau deti baltas plyteles, paskui pradejau mastyti apie stikla, galiausiai skambinausi del akmens mases stalvirsio, tai jie sake ,akd tada ir monolitine sienele reikia imti doh.gif  doh.gif  doh.gif , man cia jau kaip tame pasakyme 'kuo gilyn i miska,tuo daugiau medziu'


Ar teisingai supratau, kad Jums siūlė ir sienelę iš akmens masės? Jei taip, tai neteisingai informavo, galima užsakyti tik stalviršį be sienelės. smile.gif


Beja, kas domisi akmens masės stalviršiais, galiu pasakyti, kad netrukus Hanex pristatys naują medžiagą, kuri bus pigesnė, nei dabartinė medžiaga. Tik užkrito pavadinimas dabar, nepamenu. Kol kas apie savybes galiu pasakyti tik tiek, kad ir ši medžiaga bus sertifikuota. Jei kam bus įdomu, galėsiu pasidalinti atsiliepimais po bandymų, nes kol kas dar nė pavyzdžių nečiupinėjau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(elzeda @ 2015 07 01, 15:02)
Beja, kas domisi akmens masės stalviršiais, galiu pasakyti, kad netrukus Hanex pristatys naują medžiagą, kuri bus pigesnė, nei dabartinė medžiaga. Tik užkrito pavadinimas dabar, nepamenu. Kol kas apie savybes galiu pasakyti tik tiek, kad ir ši medžiaga bus sertifikuota. Jei kam bus įdomu, galėsiu pasidalinti atsiliepimais po bandymų, nes kol kas dar nė pavyzdžių nečiupinėjau smile.gif


Labai įdomu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(FruitCocktail @ 2015 07 02, 15:15)
Labai įdomu  bigsmile.gif

veidrodi? blush2.gif hmm gera ideja, reiks pasvarstyti, nes as veidrodi norejau klijuoti kitoje vietoje, prie valgomojo stalo, bet vyras uzgincijo si mano sprendima ax.gif
taip man nurode,kad reikia imti ir monolitine sienele, tai as pradejau skaiciuoti,kad tada nezmoniska pinigu suma gaunasi doh.gif .

juodai, gera ideja pasiulyta Jusu , kad daryti 2:1 g.gif

ir dar
gal kuri esat maciusi stalvirsi su ale svarovskiais ? Panevezyje babilone teko matyti ekspozicijoje juoda, labai gerai ziurejosi, o nei pavadinimo , nei gamintojo nepaziurejau doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bridz :): 02 liepos 2015 - 18:17
smile.gif+2015 07 02, 19:12-->
QUOTE(Bridz smile.gif @ 2015 07 02, 19:12)
gal kuri esat maciusi stalvirsi su ale svarovskiais ? Panevezyje babilone teko matyti ekspozicijoje juoda, labai gerai ziurejosi, o nei pavadinimo , nei gamintojo nepaziurejau doh.gif

Kas čia per fintas blink.gif ?... Nu kam tie "svarovskiai" tarp trupinių g.gif ... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2015 07 02, 20:02)
Kas čia per fintas blink.gif ?... Nu kam tie "svarovskiai" tarp trupinių g.gif ... biggrin.gif

biggrin.gif na asmenų nesu tikra, kad ten svarovskiai biggrin.gif, bet ant juodo stalviršio ir sieneles nesvietiskai gerai žiūrėjosi
Atsakyti
QUOTE(FruitCocktail @ 2015 07 02, 16:15)
Labai įdomu  bigsmile.gif


Parašysiu, kai bus atlikti bandymai, tik nepažadu, kad labai greit tas bus, paatostogauti noriu labai smile.gif

smile.gif+2015 07 02, 20:12-->
QUOTE(Bridz smile.gif @ 2015 07 02, 20:12)
taip man nurode,kad reikia imti ir monolitine sienele, tai as pradejau skaiciuoti,kad tada nezmoniska pinigu suma gaunasi  doh.gif .


Žinoma, kiekvienas nori daugiau užsidirbti, tai ir stengiasi įkalbėti imti žmogų tą ko anam visai nereikia doh.gif Pakalbėkit su kitais gamintojais.
Atsakyti
Sveiki,
gal kas turite ir naudojate Grass furnitura? Gal galetumete pasidalinti ispudziais ir pastebejimais?
Buciau dekinga 4u.gif
Atsakyti