Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriame virtuvę 24

QUOTE(coco5 @ 2015 07 06, 19:08)
Ar būtina iatkartoti viršutinėse spintelėsen apatines? Kaip tik negražiai atrodo tiek daug siaurų durelių. Daryčiu Jūsų vietoje 4 po 70 cm pakeliamas spinteles. Pvz kaip čia, tik jūsų žinoma siauresnės būtų:
user posted image

Ne, nebūtina atkartoti, tik noriu būtent tokių.

Juodai, gal Jūs patarsite? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aniri89: 06 liepos 2015 - 18:55
QUOTE(aniri89 @ 2015 07 05, 11:20)
Dėl stalčių bloko - darysiu didelį vieną, tačiau nežinau kaip stalčius pačius išdėstyti, ar vienodus daryti, ar pirmą stalčių siauresnį įrankiams, ar kaip daro pirmam stalčiuje, kad atsidaro dar vienas ir pan... gal kas turi ir gali pakomentuoti.

As turiu, tik pas mane jie dideli 90cm plocio, du dideli stalciai, virsutini atsidarius dar issitraukia irankiu stalcius. Man patogu.
Atsakyti
QUOTE(On the line @ 2015 07 06, 19:00)
As turiu, tik pas mane jie dideli 90cm plocio, du dideli stalciai, virsutini atsidarius dar issitraukia irankiu stalcius. Man patogu.


as nesu turejus su vidiniu stalciuku, bet bandau isivaizuot, kad gal jei is isores simetriskiau ir graziau, bet naudotis tai patogiau kai ne vidinis. Iramkiu stalcius vienas is dazniausiai darinejamu, tai reikstu, kad turi atidaryt ne viena, o du. As daznai ka darau ir slapiom rankom atsidarau pasiimt koki peili, ar ka, tai kai imi uz isorines rankenos, tai nieko, jei su vidiniu, ti reikstu, kad pritaskai ir i kita stalciu.

O dar as ivertinu savi vaikus.Mano mazoji megeja pakraustyt iranksiu staciu, tai vietoj to, kad dabar reikia viena sutvarkyt po jos tvarkos, tektu du g.gif

man kaip zmogui, kuris iesko patogumo ir noriu isisrengti kad kuo maziau prieziuris butu (ne nesu pedante, kuri nullat sluostinejasi po namus blush2.gif ), tai vidinis stalciukas, man rodos maziau patogu nei normalus stalcius.

Na, gal kas nuneigs, nes as darirgi tok prijektuoju savo virtuve, tai gal kazko nepamastau ir savo nuomone pakeisiu blush2.gif nes dabar planuoju daryt atskira stalciu irankiams
Atsakyti
QUOTE(Žydriausia @ 2015 07 06, 19:08)
as nesu turejus su vidiniu stalciuku, bet bandau isivaizuot, kad gal jei is isores simetriskiau ir graziau, bet naudotis tai patogiau kai ne vidinis. Iramkiu stalcius vienas is dazniausiai darinejamu, tai reikstu, kad turi atidaryt ne viena, o du. As daznai ka darau ir slapiom rankom atsidarau pasiimt koki peili, ar ka, tai kai imi uz isorines rankenos, tai nieko, jei su vidiniu, ti reikstu, kad pritaskai ir i kita stalciu.

O dar as ivertinu savi vaikus.Mano mazoji megeja pakraustyt iranksiu staciu, tai vietoj to, kad dabar reikia viena sutvarkyt po jos tvarkos, tektu du g.gif

man kaip zmogui, kuris iesko patogumo ir noriu isisrengti kad kuo maziau prieziuris butu (ne nesu pedante, kuri nullat sluostinejasi po namus blush2.gif ), tai vidinis stalciukas, man rodos maziau patogu nei normalus stalcius.

Na, gal kas nuneigs, nes as darirgi tok prijektuoju savo virtuve, tai  gal kazko nepamastau ir savo nuomone pakeisiu blush2.gif  nes dabar planuoju daryt atskira stalciu irankiams

Mano vaikai jau tokio amziaus kaip stalciu nekrausto, peiliu slaciuje nelaikau, jie stovi ant stalvirsio, rankeleliu pas mane nera biggrin.gif Mano virtuve balta blizgi, tai vienas du ir nuvalyta, jokiu problemu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo On the line: 06 liepos 2015 - 19:17
QUOTE(Žydriausia @ 2015 07 06, 21:08)
as nesu turejus su vidiniu stalciuku, bet bandau isivaizuot, kad gal jei is isores simetriskiau ir graziau, bet naudotis tai patogiau kai ne vidinis. Iramkiu stalcius vienas is dazniausiai darinejamu, tai reikstu, kad turi atidaryt ne viena, o du. As daznai ka darau ir slapiom rankom atsidarau pasiimt koki peili, ar ka, tai kai imi uz isorines rankenos, tai nieko, jei su vidiniu, ti reikstu, kad pritaskai ir i kita stalciu.


Tikrai jokio nepatogumo nematau, butent taip yra pas mūsų, dariau dėl simetrijos taip pat.. Bet nereikia dvieju stalčių darinėti jei nori ilysti i vidini įrankių stalciuka. Atsisdaro pagrindinis stačius su įrankiu stalciu, o jeigu reikia i pagrindi staciuka ilysti tai paspaudus migtuka jis atsikabina ir nuvaziuoja i savo vieta 4u.gif
atkreipkit dėmesi ant vidinio stalciuko yra mygtukas, tai kai atidarai stalciu jie isvaziuoja kartu o jei irankiu nereikia ji paspaudus atsijungia jis...
user posted image
Foto skolinta
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gustukas000: 08 liepos 2015 - 11:02
Neseniai kalbėjom apie plienines plautuves, dar liko neaiškumų, gal Tanite apšvies 4u.gif
1. kuri geresnė presuota ar virinta (ar čia tiesiog marketinginis triukas)?
2. brushed steel / satin steel / stainless steel / polished steel - matinis / ???? / ???? /blizgus paviršius ?
3. Franke Centinox / Planar 8 / Kubus - kokio blizgumo paviršiai, ar galima rinktis ?
4. Franke pvz Planar 8 montuojama po stalviršiu ir lygiai su stalviršiu bus skirtingi modeliai?
Ačiū
Atsakyti
QUOTE(Y2K @ 2015 07 08, 14:33)
Neseniai kalbėjom apie plienines plautuves, dar liko neaiškumų, gal Tanite apšvies  4u.gif
1. kuri geresnė presuota ar virinta (ar čia tiesiog marketinginis triukas)?
2. brushed steel / satin steel / stainless steel / polished steel - matinis / ???? / ???? /blizgus paviršius ?
3. Franke Centinox / Planar 8 / Kubus - kokio blizgumo paviršiai, ar galima rinktis ?
4. Franke pvz Planar 8 montuojama po stalviršiu ir lygiai su stalviršiu bus skirtingi modeliai?
Ačiū

1. Virinta yra aukštesnės klasės gaminys, prabangos prekė. Jos gamybai skiriama žymiai daugiau dėmesio. Presuota irgi puikiai atlieka savo paskirtį, bet tai yra masinis produktas su tam tikrom savybėm, t.y. ji nebus tokia gili, kaip virinta, plonesnis plienas ir pan.
2. Franke nerūdijančio plieno plautuvių yra blizgus, matinis arba linijinis paviršiai. Brangios virintos plautuvės yra tik blizgios. Realiai aš nematau esminių naudojimo skirtumų. Visas plautuves reikia valyti. Nebus taip, kad absoliučiai niekas nesimatys, jokie nusipirštavimai ir pan.
3. Centinox ir Planar 8 yra blizgaus nerūd. plieno plautuvės, Kubus serija yra granitinės plautuvės. Čia jau renkatės spalvą, kuri Jums reikalinga.
4. Nors jos vizualiai atrodo vienodos, skiriasi montavimo principas, komplektacijoje skirtingi montavimo rinkiniai.
Atsakyti
QUOTE(Tanite @ 2015 07 09, 09:11)


Ačiū labai.
Dėl blizgios/neblizgios labiau derinimo klausimas - pvz matoma gartraukio dalis neblizgus ner.plienas
Dėl 4, tas pats pas Blanco. Reginox tas pats modelis tinka montavimui 3 būdams. Aktualu, jei plautuvę pirksiu anksčiau nei stalviršį, dėl kurio niekaip negaliu apsispręsti.
Atsakyti
QUOTE(aniri89 @ 2015 07 04, 12:00)
Sveiki,

atėjau ir aš prašyti patarimo  4u.gif  Galbūt nelabai įdomi mano virtuvėlė, kadangi maža ir nieko nesugalvosi, bet prašau nuomonių dėl pakabinamų spintelių ilgio ir stalčių bloko.
Kadangi reikia kažką galvoti dėl sienos šalia palangės, ten daromas 10 cm niekam nereikalingas apendiksas. Viršuje, proporcijoms išlaikyti, taip pat toks daromas, tačiau laaabai jo nenoriu.
Virš kriauklės - džiovykla.
Gartraukis - įmontuojamas su filtru.
Kaip Jums toks variantas?
user posted image
user posted image

Ačiū Jums labai už pagalbą.

Dėl stalčių jau apsisprendžiau, ačiu Jums :-)
Kilo tokia idėja: galbūt daryti pakabinamas spinteles (iškairės į dešinę) 60, 53, 53, 53, 60? Taip neliktų tos nereikalingos 10 cm dalies, tačiau gartraukis pasitrauktų taip pat 10 cm link lango nuo kaitlentės. Ką manote?
Atsakyti
Ka patartumet daryti virs neimontuojamo saldytuvo kai salia pakabinamos spinteles beveik iki lubu?
Ar labai nepatogus stalciu blokas 50cm?
Atsakyti
QUOTE(miegale23 @ 2015 07 09, 11:24)
Ka patartumet daryti virs neimontuojamo saldytuvo kai salia pakabinamos spinteles beveik iki lubu?
Ar labai nepatogus stalciu blokas 50cm?


Stalčius virš šaldytuvo? blink.gif Gi labai nepatogu bus iš jų ką nors pasiimti. Gal geriau spintelė su tokiu atidarympo principu? 4u.gif user posted image
Atsakyti
QUOTE(Zirzille @ 2015 07 09, 11:57)
Stalčius virš šaldytuvo? blink.gif  Gi labai nepatogu bus iš jų ką nors pasiimti. Gal geriau spintelė su tokiu atidarympo principu?  4u.gif user posted image

Ne virs saldytyvo lotuliukas.gif , tiesiog yra 50cm vieta ir galvoju ar geriau stalciai ar spintele? Labiau noriu stalciu, tik gal per siaura? O apie saldytuva cia kitas klausimas. Galvojau gal mikrobange ant jo padeti, nes niekur nerandu jai vietos, naudojam retai todel nenoriu jai skirti patogios vietos, karta ar du i menesi ir ant kedes galiu palipus i ja maista ideti, o atsisakyti jos visiskai vyras nenori, bet graziau gal butu spintele pakabinti?
Atsakyti