Įkraunama...
Įkraunama...

Lieknėjančių mergyčių šeimynėlė

QUOTE(WesternGirl @ 2016 08 11, 09:00)
Padorus prieaugis  smile30x30.png

Pas mus galvos skausmas dabar vardą išrinkt, aš noriu kokio įdomesnio, o vyrą traukia prie biškį senoviškesnių.

Oi, čia ir pas mus bus vargo ax.png
Atsakyti
Neraite, tu jau finišo tiesiojoje bigsmile.gif Kaip jautiesi? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2016 09 03, 21:44)
Neraite, tu jau finišo tiesiojoje bigsmile.gif  Kaip jautiesi? bigsmile.gif

Gerai viskas, dar iki savaitgalio noriu negimdyt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(WesternGirl @ 2016 09 05, 07:19)
Gerai viskas, dar iki savaitgalio noriu negimdyt  biggrin.gif

Kodėl? bigsmile.gif VGN vėl? mirksiukas.gif
Atsakyti
Uch Neraite, kas ryt apie tave pagalvoju gal jau wub.gif Prašau užsuk po pasimatymo su stebukleliu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 07 rugsėjo 2016 - 10:39
Ernesin, planuoju vėl VGN 4u.gif
Savaitgalį gražius orus žada, norisi dar su šeima pabūt 4u.gif O pirmadienį jau gimdyt. Nugarą skauda jau pora savaičių, tai jau norisi greičiau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(WesternGirl @ 2016 09 08, 20:08)
Ernesin, planuoju vėl VGN  4u.gif
Savaitgalį gražius orus žada, norisi dar su šeima pabūt  4u.gif  O pirmadienį jau gimdyt. Nugarą skauda jau pora savaičių, tai jau norisi greičiau  rolleyes.gif

Tikiu, kad nelengva, as jei galėčiau, jau dabar gimdyciau, nežinau, turbūt senstu, sunku man nestumo metu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2016 09 10, 00:38)
Tikiu, kad nelengva, as jei galėčiau, jau dabar gimdyciau, nežinau, turbūt senstu, sunku man nestumo metu smile.gif

O aš šį kartą tokia rami, niekur nesiskubinu, ramiai laukiu, visia kitaip nei prieš tai biggrin.gif

Bet ir tau jau nebedaug liko 4u.gif
Atsakyti
Labas!

netycia uzsukau, o cia tiek naujienu wub.gif wub.gif wub.gif

Smagu.

As uzsivertus darbais, kaip visada. Svorio vel priaugau. Tadas pradejo darzeli lankyti. Ir apsirgo po 1.5 savaites. Vyras isvaziavo i uzsieni padirbeti. Zodziu... Sukuosi viena kazkaip.
Atsakyti
QUOTE(aggree @ 2016 09 12, 10:15)
Labas!

netycia uzsukau, o cia tiek naujienu  wub.gif  wub.gif  wub.gif

Smagu.

As uzsivertus darbais, kaip visada. Svorio vel priaugau. Tadas pradejo darzeli lankyti. Ir apsirgo po 1.5 savaites. Vyras isvaziavo i uzsieni padirbeti. Zodziu... Sukuosi viena kazkaip.

Sveika, jau maniau Neraite parašė biggrin.gif

Oi, darziuko as nelaukiu, pernai visą sezoną prasirgom. 4 dienos darziuke, 3 sav namie + sesei viską parnesdavo..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 12 rugsėjo 2016 - 11:51
Aggree, laikykitės 4u.gif

Pirmadienį 3,4kg ir 54cm. gimė mūsų dukrytė. Abi sveikos ir laimingos wub.gif
Atsakyti
Neraite, nuoširdžiausi sveikinimai, aukit sveikos ir gražios, tu esi šaunuolė, lb džiaugiuosi, kad yr tokių moterų 4u.gif
o aš po atostogų tai su papildomais kg ir bloga nuotaika, kad čia taip šalta blush2.gif
Atsakyti