Įkraunama...
Įkraunama...

Lieknėjančių mergyčių šeimynėlė

Merginos, ar jums leidžia SM patekti į 42 puslapį? g.gif
Papildyta:
QUOTE(ernesin @ 2016 10 30, 14:55)
O tai kokia priežastis buvo skatinimo, jei jau su 6cm atvaziavai, dėl greičio? Nes nu suprantu kai kaklelis nesiveria ar vandenys seniai nutekeje rolleyes.gif

Aš sunkokai, turbūt dėl +16kg biggrin.gif Bet bendrai paėmus, tai gerai smile.gif Menesiukais su trupučiu smile.gif



Paklausiau ir pagaliau leido sugrįžti į temą, galvojau jau ištrynė mūsų namučius scare.gif Neraite, dar kart pasikartosiu su klausimu, nes nors ne pirmakartė būsiu, bet įdomu žinoti dėl ko su tiek cm skatino? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2016 10 30, 16:55)
O tai kokia priežastis buvo skatinimo, jei jau su 6cm atvaziavai, dėl greičio? Nes nu suprantu kai kaklelis nesiveria ar vandenys seniai nutekeje rolleyes.gif

Aš sunkokai, turbūt dėl +16kg biggrin.gif Bet bendrai paėmus, tai gerai smile.gif Menesiukais su trupučiu smile.gif

Mane jau kelias dienas prieš norėjo guldyt ir skatint, nes gimda labai įsitempus buvo, bet kadangi mergytei viskas buvo gerai aš išsiprašiau dar palaukti iki termino. O termino dieną kai patikrino kad jau 6cm. iškarto į gimdyklą guldė. Kol visus popierius supildžiau ir gavau epidūrą praėjo dar pora valandų, bet guliu, akis vartau, o sąrėmiai labai silpni, nereguliarūs, atsidarymas tie patys 6cm., tada nusprendė nuleisti vandenis ir trys sąrėmiai ir man jau stumt norėjosi blink.gif Sakiau, tiesiog laimingo atsitiktinumo dėka pagimdžiau ne namie.

Jau nedaug tau liko, kaip smagu, Kalėdas sutiksit jau visi kartu wub.gif
O 16kg. tai visai normaliai 4u.gif
Aš šį kartą 14kg. prisiauginau.
Atsakyti
QUOTE(WesternGirl @ 2016 11 04, 07:23)
Mane jau kelias dienas prieš norėjo guldyt ir skatint, nes gimda labai įsitempus buvo, bet kadangi mergytei viskas buvo gerai aš išsiprašiau dar palaukti iki termino. O termino dieną kai patikrino kad jau 6cm. iškarto į gimdyklą guldė. Kol visus popierius supildžiau ir gavau epidūrą praėjo dar pora valandų, bet guliu, akis vartau, o sąrėmiai labai silpni, nereguliarūs, atsidarymas tie patys 6cm., tada nusprendė nuleisti vandenis ir trys sąrėmiai ir man jau stumt norėjosi  blink.gif  Sakiau, tiesiog laimingo atsitiktinumo dėka pagimdžiau ne namie.

Jau nedaug tau liko, kaip smagu, Kalėdas sutiksit jau visi kartu  wub.gif
O 16kg. tai visai normaliai  4u.gif
Aš šį kartą 14kg. prisiauginau.

Aišku smile.gif

Matyt matyt epiduras sustabdė veiklą. O tai nejautei nieko iki atsivėrė tie 6cm?
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2016 11 04, 11:20)
Aišku smile.gif

Matyt matyt epiduras sustabdė veiklą. O tai nejautei nieko iki atsivėrė tie 6cm?

Buvo visokių pojūčių, bet reguliarių, stiprių sąrėmių ne.
Ir tą termino dieną nebuvo normalios veiklos, bet kai pagalvoju, kad jai prasidėjus po 15min. jau pagimdžiau tai labai džiaugiuosi, kad daugiau nebereiks gimdyt biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo WesternGirl: 06 lapkričio 2016 - 15:06
QUOTE(WesternGirl @ 2016 11 06, 14:03)
Buvo visokių pojūčių, bet reguliarių, stiprių sąrėmių ne.
Ir tą termino dieną nebuvo normalios veiklos, bet kai pagalvoju, kad jai prasidėjus po 15min. jau pagimdžiau tai labai džiaugiuosi, kad daugiau nebereiks gimdyt  biggrin.gif

O tai dėl ko ta epidura emei, jei nebuvo stiprių sąrėmių, ar jau iš patirties tikejaisi siaubo ? smile.gif
Šiaip tai jo greit pagimdei, as antro irgi vos masinoj nepagimdziau, tai trecia kart tiek nevilkinsiu, geriau gimdymo namuose palaukt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2016 11 06, 17:26)
O tai dėl ko ta epidura emei, jei nebuvo stiprių sąrėmių, ar jau iš patirties tikejaisi siaubo ? smile.gif
Šiaip tai jo greit pagimdei, as antro irgi vos masinoj nepagimdziau, tai trecia kart tiek nevilkinsiu, geriau gimdymo namuose palaukt smile.gif

Epidūrą ėmiau nes nusimatė skatinimas, sako tada skauda labiau. Neleidau net vandenų nuleidinėt kol epidūro nedavė, sakiau noriu gimdyt su šypsena hihihi.gif
Iš tikro jei būčiau žinojus kad viskas sklandžiai ir greitai vyks būčiau neėmus, o dabar gavosi taip kad tas epidūras skausmingiausia procedūra buvo biggrin.gif

Tikrai nelauk ilgai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(WesternGirl @ 2016 11 08, 09:28)
Epidūrą ėmiau nes nusimatė skatinimas, sako tada skauda labiau. Neleidau net vandenų nuleidinėt kol epidūro nedavė, sakiau noriu gimdyt su šypsena  hihihi.gif
Iš tikro jei būčiau žinojus kad viskas sklandžiai ir greitai vyks būčiau neėmus, o dabar gavosi taip kad tas epidūras skausmingiausia procedūra buvo  biggrin.gif

Tikrai nelauk ilgai  4u.gif

Uch apie gimdyma lieknėjimo temoj užsikalbėjom biggrin.gif
Nu svarbiausia VLN būti, tai gal neuzvilkinsiu biggrin.gif

Kiek kg jau pametei? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2016 11 09, 03:47)
Uch apie gimdyma lieknėjimo temoj užsikalbėjom biggrin.gif 
Nu svarbiausia VLN būti, tai gal neuzvilkinsiu  biggrin.gif

Kiek kg jau pametei? smile.gif

Nepamiršk ir mum parašyt 4u.gif

O su svoriu tai sunkiai, iš ligoninės grįžau tik su -5kg., ir dar pora nukrito vėliau. O likusieji 7kg. nei iš vietos unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(WesternGirl @ 2016 11 09, 08:34)
Nepamiršk ir mum parašyt  4u.gif

O su svoriu tai sunkiai, iš ligoninės grįžau tik su -5kg., ir dar pora nukrito vėliau. O likusieji 7kg. nei iš vietos  unsure.gif

Rrrrrr, negąsdink, aš pirmuosius gimdžiau gegužės gale, birželio viduryje, tai tomis vasaromis taip ir nespėjau atgauti formų, o dabar labai optimistiškai tikiu vasarą pasitikti jau jas atgavus biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos merginos smile.gif

Na kaip jūs gyvenate? Visai mirusi temuke rolleyes.gif Neraite, ar pajudėjo kg? Aš paskutinėmis dienom tokia patinusi jauciuosi, visai neprieštarauciau issilukstenti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2016 12 02, 15:20)
Sveikos merginos smile.gif

Na kaip jūs gyvenate? Visai mirusi temuke rolleyes.gif Neraite, ar pajudėjo kg? Aš paskutinėmis dienom tokia patinusi jauciuosi, visai neprieštarauciau issilukstenti ax.gif

Kaip suprantu terminas jau ant nosies?

O aš vieną kg pamečiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(WesternGirl @ 2016 12 07, 10:43)
Kaip suprantu terminas jau ant nosies?

O aš vieną kg pamečiau  biggrin.gif

Nu kaip čia pasakius ant nosies biggrin.gif Jau antradieni kaip ir buvo biggrin.gif Bet turbut su charakteriu leliukas, neskuba nustatytais terminais biggrin.gif
Atsakyti