Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorai pomidoriukai pomidoryčiai

QUOTE(GONZIKAS117 @ 2015 05 19, 17:13)
user posted imageuser posted image

MARMALEDO augintinio progresas po 2-jų savaičių wub.gif
user posted image
TULPIŲ VIJOLETOS  TORO
,KAD TURĖTUME Į KĄ LYGIUOTIS  wub.gif mirksiukas.gif
sena tema

pagr.ligų ir medžiagų trūkumo  patarimai 1-mame  poste

Atsakyti

Labukas, naujuose namučiuose.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ate42: 20 gegužės 2015 - 14:38
Aciu pasinaudosiu jusu pagalba
Toro galiu tremt lauk? Tris turiu

Ale man pirmas rozas nevykes.palaidojau amant,utionka,tigerella boloto,serdce urala,black ukraina.
VIsu turejau ne po viena daiga.visi buvo vienodo grazumo-negrazumo.visus sodinau pagal jus,na dariaus kibirus jovalo.nezinia,kode vieni vyto.buvau susitikusi su SaVI,sako nu negali but toks kritimas.siule apziuret saknis.na mano protingom akim jos mazesnes,nei buvo vazone.nukandimo,jei kurklys ir ner.
Ai,uzteks ..supratau,kad sunku,daug darbo reik idet.turiu 47 daigus.kazkaip pirmam kartui gal daugoka
Kitamet mazu busiu protingesne brunette.gif
Atsakyti
QUOTE(girene @ 2015 05 20, 14:57)
Toro galiu tremt lauk? Tris turiu


o kodėl būtinai reik juos tremt lauk? Netelpa į šiltnamį visi? Tiek praradot daigų ir vis tiek netelpa? Lauke jie, mano subjektyvia nuomone, vis tiek neaugs taip, kaip šiltnamy. Toro aukštaūgiai, kaip juos rišit?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 20 gegužės 2015 - 15:29
QUOTE(saintlina @ 2015 05 20, 16:26)
o kodėl būtinai reik juos tremt lauk? Netelpa į šiltnamį visi? Tiek praradot daigų ir vis tiek netelpa? Lauke jie, mano subjektyvia nuomone, vis tiek neaugs taip, kaip šiltnamy. Toro aukštaūgiai, kaip juos rišit?

Vadinas nieko netremsiu.dalis papriku tilps,kitos keliaus laukan.
Atsakyti
QUOTE(girene @ 2015 05 20, 16:50)
Vadinas nieko netremsiu.dalis papriku tilps,kitos keliaus laukan.

Protingėji valandom thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(adija5 @ 2015 05 20, 15:52)
Protingėji valandom  thumbup.gif


tokio kompanijoj kitaip ir būti negali biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(girene @ 2015 05 20, 15:50)
Vadinas nieko netremsiu.dalis papriku tilps,kitos keliaus laukan.


tik toms, kur keliaus laukan, tuneliukas pradžioj gerai būtų. Jei nebus tuneliuko, tai nors agro ant galvų pradžiai užmeskit, kol apsipras lauke. Ir saulė nenudegins. Paskui nuimsit, ir augs sau puikiausiai.
Atsakyti
QUOTE(girene @ 2015 05 20, 16:50)
Vadinas nieko netremsiu.dalis papriku tilps,kitos keliaus laukan.


man keistoki jusu postai, ar jus cia vis rimtai kalbat ar bandot pomidorienes? lotuliukas.gif g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(adija5 @ 2015 05 20, 16:52)
Protingėji valandom  thumbup.gif

Pasikeliau jau biggrin.gif

QUOTE(saintlina @ 2015 05 20, 17:06)
tokio kompanijoj kitaip ir būti negali  biggrin.gif
Papildyta:
tik toms, kur keliaus laukan, tuneliukas pradžioj gerai būtų. Jei nebus tuneliuko, tai nors agro ant galvų pradžiai užmeskit, kol apsipras lauke. Ir saulė nenudegins. Paskui nuimsit, ir augs sau puikiausiai.

Uzmesiu agro tuomet

QUOTE(vijoleta20 @ 2015 05 20, 17:43)
man keistoki jusu postai, ar jus cia vis rimtai kalbat ar bandot pomidorienes?  lotuliukas.gif  g.gif  g.gif

Kodel keistoki?as daug klausiu,mokaus.man pirmi metai.todel ,galbut jums kvailas klausimas,man yra rimtas.jei zinociau,tikrai neklausineciau.
Nieko blogo neesu parasiusi,nieko neizeidusi
Atsakyti
Mano pomidorus kaip reikiant buvo užpuolę amarai. Nusipirkau žalioje stotelėje žaliojo kalio muilo , išpurškiau. Kitą dalį nupurškiau priemone aliejaus pagrindu pavadinta naturen, irgi pirkau žalioje stotelėje. Abi padėjo. smile.gif
Atsakyti
mielos moteros ir merginos- tiek senesnio, tiek naujesnio leidimo- atkreipkite dėmesį paskaitę bent keliolika temų atgal, kad šioj palatoj ne tik rimtais veidais nerimtas temas aptarinėjam, kartais linksmai pasikandžiojam, pasiplakam, pakalyzavojam viena kitą ar kai kuriuos teiginius- visko būna. Bet gyvenam draugiškai, drakės - tik virtualios ( nors gal ką praleidus būsiu g.gif būtų gaila). Patarimus tikrai dalina kas netingi ir turi galimybę paprintint pora posmų. Turėkit kantrybės, kol laukiat atsakymo- pasklaidykit kitas temas užuot piktinęsi. Jei biski kandžiau kas ką parašo- vadinasi nuotaika to žmogaus superinė- nepraleiskit progos mintį pratęsti.

Pomidorus mėgstantys auginti žmonės pikti nebūna!!!
Atsakyti
QUOTE(Dumsė @ 2015 05 20, 18:08)
Mano pomidorus kaip reikiant buvo užpuolę  amarai.


pomidorų lapai skaitosi nuodingi, gal reikėjo palaukt - mažu patys nusitručytų biggrin.gif
Atsakyti