Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2015 (12)

bet keista man, dėl Manso pereiškimų gėjiškumo klausimais, nes prieš porą metų pats rašė dainą Eurovizijai vienam gėjų gėjui biggrin.gif tokiam jau... tipiniam gėjui laugh.gif

nors va ką radau Wikipedijoj:

In March 2014, while a guest on a Swedish cooking show, Zelmerlöw commented that homosexuality was an "avvikelse" to him (which can be translated to "deviation" in English).[30][31] He later repeatedly apologised for his remarks and explained that it was a miscommunication.[32][33] After his Melodifestivalen win a year later, the incident came under international media scrutiny, prompting members of gay, Swedish, and Eurovision media to come to Zelmerlöw's defence.[34][35][36]
Atsakyti
QUOTE(blackkiss @ 2015 05 22, 10:45)
gėjų ir arabų biggrin.gif  dar kai Ericas Saade dalyvavo, kažkada yra leptelėjęs, kad Švedijoj tokiem išvis ne vieta...
o ką, visų skoniams biggrin.gif

tai taip, apie tai ir kalbu, kad visiems skoniams biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(miauksiuss @ 2015 05 22, 09:49)
Bet tos serbės storumas nysusvietnas, kaži kodėl ji tokia, ar nuo persivalgymo, ar dėl ligos? g.gif Šiaip dailiū veido bruožų, jei sukūstų, gražį būtų

nu o koks skirtumas, yra žmogus, koks yra smile.gif manau, dėl valgymo tiek žmonės tikrai nesustorėja...
Atsakyti
QUOTE(Nura @ 2015 05 22, 09:38)
O kažin čia temoje neitų apklausos padaryti, kas narių manymu nugalės?  bigsmile.gif
Kol ateis naujos temos (su apklausa) sukurimas, čia galima "pažaist" su spėlione smile.gif
lens.gif Apklausų puslapėlyje pakuriau http://strawpoll.me/4421962 Apklausa
QUOTE(linamog @ 2015 05 22, 09:47)
Bet tai ot uosle, ot glaz almaz. bigsmile.gif
bis.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolleee @ 2015 05 22, 09:56)

Jolee, pasiūlymas vis dar galioja laugh.gif blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(blackkiss @ 2015 05 22, 10:53)
nu o koks skirtumas, yra žmogus, koks yra smile.gif manau, dėl valgymo tiek žmonės tikrai nesustorėja...

hihihi.gif
Atsakyti
niekaip neapsisprendžiu, už ką balsuot finale... mažu monetą reiks mest biggrin.gif
Atsakyti
Fiu, berods, pavyko su apklausa
Atsakyti
Jau taip norisi, kad greičiau ta rytdiena ateitų ir būtų finalas. biggrin.gif
Mano favoritai:
1. Estai (be konkurencijos, jau beveik savaitę, po pirmo išgirdimo, iš galvos nelenda ir nuolat niūniuoju wub.gif )
2. Britai
3. Norvegai
Dar patinka, bet truputį mažiau vokietė, latvė, austrai, australai, kiprietis, belgai, net po trečio pakartojimo ir slovėnė visai nieko pasidarė. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Black_white @ 2015 05 22, 10:07)
Jau taip norisi, kad greičiau ta rytdiena ateitų ir būtų finalas.  biggrin.gif
Mano favoritai:
1. Estai (be konkurencijos, jau beveik savaitę, po pirmo išgirdimo, iš galvos nelenda ir nuolat niūniuoju wub.gif )
2. Britai
3. Norvegai
Dar patinka, bet truputį mažiau vokietė, latvė, austrai, australai, kiprietis, belgai, net po trečio pakartojimo ir slovėnė visai nieko pasidarė. biggrin.gif

bandysiu eiliškumo tvarka sudėt savo favoritus:
1. Italija ir Švedija
2. Estija
3. Norvegija
4. Kipras
5. Armėnija
6. Azerbaidžanas
7.Latvija
8. Belgija (nors iiiirgi, iki skausmo kažkur girdėta...)
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2015 05 22, 10:18)
Kazkaip manau, reikia isgyvendinti ta iproti. Nesazininga.
Pažadu kitais metais imti tik vieną blush2.gif
QUOTE(blackkiss @ 2015 05 22, 10:57)
Jolee, pasiūlymas vis dar galioja laugh.gif blush2.gif  lotuliukas.gif
Pasiūlymas vis dar nepriimamas ax.gif
QUOTE(linamog @ 2015 05 22, 11:04)
thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Triušis @ 2015 05 22, 09:15)
Nežinau, gal aš čia vienintelė, kurią nu tikrai smagiai užveža mūsų I’m feeling love, love, love...

tikrai ne vienintele. as ir iki EV isijungdavau paklausyti. man labai miela, nuotaika pakelianti daina. yra klausytojų kategorija, kurie ir renkasi daina pagal tai, ar linksma ar ne. tai tokie turejo irgi pabalsuoti, ne vien gejai

QUOTE(Nura @ 2015 05 22, 09:17)
Mano akimis, švedas dauuug geriau nei belgas, su savo dar nemutavusiu balsu, bet kadangi švedai jau buvo neseniai laimėję, tai būtų įdomiau, kad dabar kita šalis pergale pasidžiaugtų smile.gif aš vis dar už estus thumbup.gif

manau vis tiek ta salis turi būti sutikusi rengti pas save konkursą jei ką. abejoju ar taip visai jau iš lempos nugaletojai išrenkami.
nu bet švedo daina man plagiatas. ir kai jis dainuoja we are the heros of the time, man po to trūksta žiauriai to a a aaa, nu kur yra lovers of the sun dainoj. žodžiu gaunasi, kad daina per blanki. pats pasirodymas aišku nerealus ir vyrukas, ir balsas, superiniai, bet va daina trūksta efekto nors tu ką.

QUOTE(Jūsų Didenybė @ 2015 05 22, 10:06)


O man gražiai jie vakar susižiūrėjo. Tokie gaivūs, jauni, vasariški. Nes Sanmarinas pvz. irgi jauni, ale net gaila buvo žiūrėt į juos...

Ir kaip ten ta lietuviška EV bepasibaigė, ale tyliai pamislijau, kad ačiūdiev, ne Mija išvažiavo  doh.gif Užmėtykit pomidorais, bet jos veide matosi visos nemiegotos naktys, išgertos taurės ir mylėti vyrai  ph34r.gif

O šiaip aš už estukus. Dainos neatsimenu, bet visas vaizdas man labai patiko biggrin.gif

va, parašėt viską ką norėjau rašyti, tai tik drinks_cheers.gif
Atsakyti