Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija 2015 (12)

QUOTE(Žalia Rūta @ 2015 05 22, 07:56)
Ateina i tema cioce ir pareiskia - nu ka, pateko, o jus, skeptikes, bla bla...

Nu tai, aisku, kad esam racionalios ir dziaugiames uz savo sali. Bet vis tiek visada liks tas kartelis, KAIP jie ten pateko, kad ir pirma vieta laimetu.
Nes man ne vis vien saziningumas, etiskumas, pagarba kitiems. Yra daugiau gyvenime standartu, nes tai, ne karas, kur viskas galima, tai dainu konkursas su 21 amziaus taisyklemis.

drinks_cheers.gif

Šiandien laisva diena, tai sukuosi namuose ir šviežia galva žiūriu EV kartojimą. Kažkaip maniau, kad San Marinas pateko g.gif . Pasirodo, ne.

O šiaip man labai norvegai patiko. Turbūt kol kas jie mano favoritai. Ir britai, of course flirt.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ūla: 22 gegužės 2015 - 10:35
palaukit, palaukit... o tai Šveicarija turėjo lyg antram dainuot?? g.gif kodėl jų nebuvo?
Papildyta:
QUOTE(Ūla @ 2015 05 22, 10:31)
drinks_cheers.gif

Šiandien laisva diena, tai sukuosi namuose ir šviežia galva žiūriu EV kartojimą. Kažkaip maniau, kad San Marinas pateko  g.gif . Pasirodo, ne.

O šiaip man labai norvegai patiko. Turbūt kol kas jie mano favoritai.

man irgi laisva biuleteninė sad.gif kažkaip po tos EV suėmė temperatūra 38,2 doh.gif

o vat San Marino man daina visai faina smile.gif nebalsuočiau, bet... visai susiklausė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(R/K @ 2015 05 22, 08:37)
Ką turit omeny?

aj nieko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(blackkiss @ 2015 05 22, 11:36)
palaukit, palaukit... o tai Šveicarija turėjo lyg antram dainuot??  g.gif kodėl jų nebuvo?

Kaip nebuvo, buvo, labai gerai pasirodė, bet, deja...
Atsakyti
QUOTE(blackkiss @ 2015 05 22, 10:36)
palaukit, palaukit... o tai Šveicarija turėjo lyg antram dainuot??  g.gif kodėl jų nebuvo?
Papildyta:

man irgi laisva biuleteninė sad.gif kažkaip po tos EV suėmė temperatūra 38,2  doh.gif

o vat San Marino man daina visai faina smile.gif nebalsuočiau, bet... visai susiklausė smile.gif

taigi dalyvavo, šita mergina:
http://eurodiena.lt/...mas-sveicarija/

nebloga ligos priežastis lotuliukas.gif Sveikatos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(blackkiss @ 2015 05 22, 11:36)
palaukit, palaukit... o tai Šveicarija turėjo lyg antram dainuot??  g.gif kodėl jų nebuvo?

Buvo, nedėkingoj vietoj, po švedo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(blackkiss @ 2015 05 22, 09:53)
nu o koks skirtumas, yra žmogus, koks yra smile.gif manau, dėl valgymo tiek žmonės tikrai nesustorėja...

Aišku, kad sustorėja biggrin.gif Man atrodo dažniausia nutukėlių bėda- persiėdimas, kaip ten su serbe, nesiimu spręst. kažkur skaičiau straipsnį apie vyriškį, kurįs buvo toks storas, kad net nepasikeldavo iš lovos, o per dieną surydavo belekiek burgerių ir picų, jį kažkaip neįprastai gabeno į ligoninę, dabar to straipsnio neatkapstau
QUOTE(Zivilka @ 2015 05 22, 10:20)

nu bet švedo daina man plagiatas. ir kai jis dainuoja we  are the heros of the time, man po to trūksta žiauriai to a a aaa, nu kur yra lovers of the sun dainoj. žodžiu gaunasi, kad daina per blanki. pats pasirodymas aišku nerealus ir vyrukas, ir balsas, superiniai, bet va daina trūksta efekto nors tu ką.

Gal dėl to per blanki, kad lyginat su lovers of the sun daina. Nebūtumėt anos girdėjus, kitaip atrodytų gal biggrin.gif
Atsakyti
Žodžiu, man estai asocijuojasi su Summer Wine
Belgas primena Lorde - Royals
Slovėnė (mano visiškas atradimas šiemet) - vokietę Leną smile.gif

Šiai dienai panašumų tiek.. smile.gif

Beje, kadangi LT atrankų nežiūrėjau, o kas apart Monikos ir Vaido būtų dar galėję važiuoti? Buvo potencialių nenusidainuotojų?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nefifi: 22 gegužės 2015 - 10:48
QUOTE(Ūla @ 2015 05 22, 10:40)
taigi dalyvavo, šita mergina:
http://eurodiena.lt/...mas-sveicarija/
--------------
nebloga ligos priežastis  lotuliukas.gif Sveikatos  4u.gif

nu aš žinau, kad ji turėjo, klausiau prieš porą dienų šitą dainą, dar pagalvojau, visai nieko, bet vakar nors užmušk aš jos negirdėjau blink.gif biggrin.gif kaaaip aš vakar tą EV žiūrėjau, nesuprantu - pusę pražioplinau biggrin.gif kaip pabučiuota kokia doh.gif lotuliukas.gif
--------------
nu doh.gif biggrin.gif čia alergija pirmam pusfinaliui matyt biggrin.gif ačiū, jau geriau 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,eurovizininkės 4u.gif
Mano favoritai eilės tvarka pagal gerumą:
1.Italija
2.Australija
3.Estija
Rusų forumai ūžia,kad paskutinis eilės numeris,tai jau ryškus"pravalas"Italijai,bet kažkada,prisimenu,latvė paskutinė dainavo,ir tai nesutrukdė jai laimėti g.gif
Patriotiškai džiaugiuosi už mūsiškius,nors toli gražu nesu gerbėja-tirlipirli blanki ir primityvi dainikė(stebiuosi,kas už ją ir balsavo?)
Atsakyti
QUOTE(nefifi @ 2015 05 22, 10:47)
Žodžiu, man estai asocijuojasi su Summer Wine
Belgas primena Lorde - Royals
Slovėnė (mano visiškas atradimas šiemet) - vokietę Leną smile.gif

Šiai dienai panašumų tiek.. smile.gif
------------------
Beje, kadangi LT atrankų nežiūrėjau, o kas apart Monikos ir Vaido būtų dar galėję važiuoti? Buvo potencialių nenusidainuotojų?

..Latvė - Loreen
-------------------
man tai Edgaras patiko smile.gif o iš dainų tinkamiausia atrodo "fabrikėlis" rolleyes.gif

___________________
nu niekaip neatsiklausau wub.gif wub.gif wub.gif
https://www.youtube....0&v=4TEpHTVWXnM
Atsakyti
O tai ir čekai nepateko? Man šiandien labai daug siurprizų doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti