Įkraunama...
Įkraunama...

Pierre'o Dukano dieta

QUOTE(toza @ 2016 04 02, 22:02)
...bet sveriuosi ir ziuriu kas bus... is tikro ziauriai sunku....dar nesuvokiamas dalykas -sveriesi matai skaicius,  o atrodai sau storas...cia jau su galva matyt  lotuliukas.gif  .... priaugi 200g savigrauza....atrodo kumpiai per kelnes krenta... net su 90 geriau jauciausi...

Kaip aš jus suprantu...kaip baisu tiek pasiekus vėl neprarast kontrolės...labai sunku atsilaikyt prieš tokią gausybę skanumynų, kurių pilnos parduotuvės, stalai svečiuose ir namai.Po tokių svorio pokyčių, po tokio iššūkio organizmui, viskas taip eina į kūną, kad tikrai baisu.Tas ir yra sunkiausia, kai supranti, kad ta kova su prakeiktais kilogramais, yra kone amžina.O, juk prieš metant, ar jau metant jį, atrodo, kad kokia laiminga būsiu, kai jau sversiu tiek kiek noriu, kaip galėsiu džiaugtis gyvenimu, viskas nušvis kitom spalvom..., o patirtis sako, kad laukia ta pati kova...
Oi, blem, kaip čia pesimistiškai viskas nuskambėjo😂
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Linučiuks: 02 balandžio 2016 - 20:52
Sveikos 4u.gif
už simbolinę kainą perleisčiau Grazina Gum 7 dienų SUPER DETOX mitybos programą.
Programėlę persiųsčiau į el.paštą.
Rašykite tik asmeninę žinutę. Temos neseku.
Ačiū wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Veidukas @ 2016 04 02, 17:50)
Kornelija, Manau nieko čia blogo nėra. Jogurtas iki 2%, krapai, svogūnų laiškai eina kaip prieskonis, jei ne daug. Tad manau - drąsiai  mirksiukas.gif  O kur jūs randate tokį liesą tepamą varškės sūrelį?  g.gif
Papildyta:

Jei ne paslaptis, iš karto pradėjote sportuoti, ar vėliau, kai kažkiek numetėte? smile.gif


As gyvenu Anglijoje, bet gal ir Lietuvoje tokiu yra, kai nueisiu i parduotuve ( rytoj tikiuosi) nusipirksiu vel ir padarysiu foto, nes dabar net pavadinimo neatsimenu smile.gif
Atsakyti
Labas rytas,vėl pirmadienis, sveriamės smile.gif : svoris 92,7 kg (-1,3 kg).
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Syryt svarstykles rode 94.1 -0.7
Po truputi, bet i prieki ax.gif
Atsakyti
Labas rytas. 92.3 kg. -1.2 kg ax.gif Labai džiaugiuosi, kad reikalai pajudėjo.. bigsmile.gif
Atsakyti
Labas, 80.9 (-0.5) smile.gif

ziuriu kol kas vien minusiukai thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
103 lygiai šiandien, praktiškai 0.
Atsakyti
Sveikos, merginos. Siandien prasidejo septinta (paskutine atakos diena), bet ji mane truputi nuliudino blush2.gif . Vakar rytas busvo daug sviesesnis, nes svarstykles rode maziau nei siandien,bet vis tik reikia sakyti siandienos skaicius : 97,4kg, -1,6kg. Gerai, bet vakar buvo dar 700 gramu maziau.... blink.gif . O taip saziningai laikausi.... gal tikrai nereikia svertis kasdien, tada nesigrauztum , kad kazkiek svyruoja ne i teigiama puse g.gif . Baisiai nuotaika pagedo, bet galvoju gal del vistos krutineles saslykiuko, gal kiek suresnis buvo.... ar jus druskos visiskai vengiat, nors man atrodo parasyta, kad siek tiek galima. Zinau, kad nepasiduodu, kad ir toliau siekiu tikslo, bet paguoskit, kad taip buna, jog svoris ima ir sokteli taip sau, kad panervintu arba motyvacija patikrintu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Rupūs Miltai @ 2016 04 04, 13:32)
Sveikos, merginos.....
.... ,bet vis tik reikia sakyti siandienos skaicius : 97,4kg, -1,6kg. Gerai, bet vakar buvo dar 700 gramu maziau.... blink.gif . O taip saziningai laikausi.... gal tikrai nereikia svertis kasdien, tada nesigrauztum ....

Pabandyk svertis tik karta per savaite, bus didesne motyvaciaja kai matysi krintant svori, dar rekomenduociau issimatuoti savo kuno matmenis, nes veliau buna taip, kad apimtys tikrai kinta nors svoris nejuda
O del druskos, as pati jos neriboju, nes mano pastoviai zemas spaudimas
Ir dar nepamirsti vandenuko isgerti 4u.gif
Atsakyti
Penkta atakos diena ... 75,6 ( -2,1)
Papildyta:
QUOTE(Rupūs Miltai @ 2016 04 04, 11:32)
Sveikos, merginos. Siandien prasidejo septinta (paskutine atakos diena), bet ji mane  truputi nuliudino  blush2.gif . Vakar rytas busvo daug sviesesnis, nes svarstykles rode maziau nei siandien,bet vis tik reikia sakyti siandienos skaicius : 97,4kg, -1,6kg. Gerai, bet vakar buvo dar 700 gramu maziau.... blink.gif . O taip saziningai laikausi.... gal tikrai nereikia svertis kasdien, tada nesigrauztum , kad kazkiek svyruoja ne i teigiama puse g.gif . Baisiai nuotaika pagedo, bet galvoju gal del vistos krutineles saslykiuko, gal kiek suresnis buvo.... ar jus druskos visiskai vengiat, nors man atrodo parasyta, kad siek tiek galima. Zinau, kad nepasiduodu, kad ir toliau siekiu tikslo, bet paguoskit, kad taip buna, jog svoris ima ir sokteli taip sau, kad panervintu arba motyvacija patikrintu doh.gif


Oj pasirodo ne man vienai siandien bloga nuotaika smile.gif nes siandien 300g daugiau nei vakar biggrin.gif bet nieko judam i prieki, ziuresim kas ka nugales biggrin.gif mes juk vistiek stipresnes uz tuos ikyrius kg biggrin.gif
Atsakyti
kaip suprantu Kornelija irgi is Anglijos.... cia gal kilmatas mus taip veikia.... biggrin.gif , va mano kraste tai lietus, gal todel brinkstu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti