Įkraunama...
Įkraunama...

Pierre'o Dukano dieta

QUOTE(Kornelija:) @ 2016 03 30, 19:05)
O kaip jums sekasi ? Ar daug kg nukrito ? smile.gif as vis sarasa sudarineju ir receptuku renkuosi ka reikes valgyti.. Nors man labiausiai sirdi skauda kad saldumynu reikia atsisakyti biggrin.gif biggrin.gif net sventai prisizadejau kad nuo pirmadienio pradesiu tada ir duomenis savo pateiksiu, kaip sakiau dar kelias dienas adaptuotis organizmui leisiu kad nepatirciau soko nei pati nei organizmas biggrin.gif

Aš irgi viena iš naujokių, tad didele patirtimi pasigirti negaliu ax.gif Su receptais kol kas irgi labai neeksperimentuoju, nekepu jokių pyragų ir t.t. vėliau, gal kai apsiprasiu, prisijaukinsiu visus šiuos produktus. Kol kas žygis į parduotuvę prilygsta ekspedicijai lotuliukas.gif Dėl saldumynų, aš išsigelbsčiu su jogurtu, truputį saldiklio ir avižų sėlenos. Bet paskui laikui bėgant to ir potraukio nebelieka. rolleyes.gif Bent jau man ax.gif
Atsakyti
Ir as labai stebiuosi, kad nebenoriu taip saldumynu. Jei uzeina, varske su saldikliu arba jogurtas su saldikliu ir uzsibarstau cinamono. Matyt atprato organizmas per menesi nuo priklausomybes cukrui. Kaip man dietologe sakydavo angliavandeniai saukia angliavandenius, tai su cukrum taip pat. Cukrus prasosi daugiau cukraus sau i kompanija. O kai ta grandine nutrauki, ilgainiui palengveja
Atsakyti
QUOTE(Nateja @ 2016 03 31, 09:25)
Ir as labai stebiuosi, kad nebenoriu taip saldumynu. Jei uzeina, varske su saldikliu arba jogurtas su saldikliu ir uzsibarstau cinamono. Matyt atprato organizmas per menesi nuo priklausomybes cukrui. Kaip man dietologe sakydavo angliavandeniai saukia angliavandenius, tai su cukrum taip pat. Cukrus prasosi daugiau cukraus sau i  kompanija. O kai ta grandine nutrauki, ilgainiui palengveja

Bet juokas juokais, man sveikata ir bendra savijauta žymiai pagerėjo. thumbup.gif Anksčiau kankindavo migrena.. galvą skaudėdavo ir skaudėdavo, vaistai saujom, jei nespėji tam užbėgt už akių, viskas.. 2-3 paras kankinuos.. doh.gif O dabar, dingo visi skausmai. Turiu tik tokią prielaidą.. cukrus! Jo atsisakius viskas susitvarkė. g.gif
Atsakyti
labas rytas Dukanietes smile.gif viskas nebegaliu ilgiau laukti, ir todel startuoju siandien biggrin.gif nelabai zinau dar ka valgysiu bet negaliu ismesti Dukano dietos is galvos nei sekundei smile.gif bigsmile.gif todel nebematau reikalo ilgiau laukti... jei butu norinciu man padeti , gal galite pasakyti ar as teisi kad atakoje galima valgyti kiausinius(ypac baltymus) jautiena, vistiena, kalakutiena, liesa varske jogurta, ka dar? ar galima graikiska jogurta 0% ?? g.gif ir dar vienas klausimas,,, jei pvz kepsiu jautiena orkaiteje,manau galiu pasigaminti padaziuka is naturalaus jourto ir krapu, pipiriuku ? g.gif blush2.gif turiu omeny atakoje blush2.gif ojei.. dar tik rytas ir pirma mano dukanietiska diena , bet as tokia laiminga lyg jau buciau koki 10kg nusiridenus doh.gif thumbup.gif tai va prisiduodu visu grazumu... ugis 168cm, svoris si ryta 77,7kg doh.gif ir norimas svajoniu svoris 63kg blush2.gif nezinau ar esu kadanors tiek sverusi bet turbut niekada gyvenime nebuvau tokia uztikrinta kad tikrai tokia busiu smile.gif tad jei galite itraukite mane i savo lentele ir draugausime visos o tiksliau kovosime su kilogramais smile.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kornelija:): 31 kovo 2016 - 10:49
QUOTE(Kornelija:) @ 2016 03 31, 10:47)
labas rytas Dukanietes smile.gif viskas nebegaliu ilgiau laukti, ir todel startuoju siandien biggrin.gif nelabai zinau dar ka valgysiu bet negaliu ismesti Dukano dietos is galvos nei sekundei  smile.gif  bigsmile.gif todel nebematau reikalo ilgiau laukti... jei butu norinciu man padeti , gal galite pasakyti ar as teisi kad atakoje galima valgyti kiausinius(ypac baltymus) jautiena, vistiena, kalakutiena, liesa varske jogurta, ka dar? ar galima graikiska jogurta 0% ??  g.gif ir dar vienas klausimas,,, jei pvz kepsiu jautiena orkaiteje,manau galiu pasigaminti padaziuka is naturalaus jourto ir krapu, pipiriuku ?  g.gif  blush2.gif turiu omeny atakoje  blush2.gif  ojei.. dar tik rytas ir pirma mano dukanietiska diena , bet as tokia laiminga lyg jau buciau koki 10kg nusiridenus  doh.gif  thumbup.gif tai va prisiduodu visu grazumu... ugis 168cm, svoris si ryta 77,7kg  doh.gif ir norimas svajoniu svoris 63kg  blush2.gif  nezinau ar esu kadanors tiek sverusi bet turbut niekada gyvenime nebuvau tokia uztikrinta kad tikrai tokia busiu smile.gif tad jei galite itraukite mane i savo lentele ir draugausime visos o tiksliau kovosime su kilogramais smile.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif

itrauksiu smile.gif

viska teisingai surasei del maisto, + dar zuvis. nepadaugink pieno produktu, 800gr per diena, geriau daugiau mesos smile.gif nepamirstau avizu selenu valgyti, per ataka 1.5, paskui po 2 v.s. per diena (geriausia iki pietu). vandenukas turi buti tavo draugas 4u.gif
Atsakyti
[quote=Kornelija:),2016 03 31, 11:47]
labas rytas Dukanietes smile.gif viskas nebegaliu ilgiau laukti, ir todel startuoju siandien biggrin.gif

Kornelija, tu šaunuolė tikrai, žinoma nėra ko čia laukti thumbup.gif Pirmajame puslapyje labai daug info, pasiskaityk išsinagrinėk. Pirmąsias diena tik labai sus skoniu pykausi lotuliukas.gif man taip viskas neskanu buvo, nežinau.. pamenu, šeimynai kiaulienos kotletus kepiau, tai Dieve, maniau numirsiu iš tokio nuostabaus aromato lotuliukas.gif Bet paskui pripranti.. juk noras būti gražiai daug didesnis nei noras tų kotletukų.. blush2.gif O tikslo tikrai tikrai pasieksi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(natuliona @ 2016 03 31, 10:07)
itrauksiu smile.gif

viska teisingai surasei del maisto, + dar zuvis. nepadaugink pieno produktu, 800gr per diena, geriau daugiau mesos smile.gif nepamirstau avizu selenu valgyti, per ataka 1.5, paskui po 2 v.s. per diena (geriausia iki pietu). vandenukas turi buti tavo draugas  4u.gif

Taip taip zinau zuvi ir selenas pamirsau pamineti smile.gif vakar jau ragavau selenu smile.gif ar galima jas sausas valgyti nebrinkinant? smile.gif
Papildyta:
[quote=Veidukas,2016 03 31, 10:34]
[quote=Kornelija:),2016 03 31, 11:47]
labas rytas Dukanietes smile.gif viskas nebegaliu ilgiau laukti, ir todel startuoju siandien biggrin.gif

Kornelija, tu šaunuolė tikrai, žinoma nėra ko čia laukti thumbup.gif Pirmajame puslapyje labai daug info, pasiskaityk išsinagrinėk. Pirmąsias diena tik labai sus skoniu pykausi lotuliukas.gif man taip viskas neskanu buvo, nežinau.. pamenu, šeimynai kiaulienos kotletus kepiau, tai Dieve, maniau numirsiu iš tokio nuostabaus aromato lotuliukas.gif Bet paskui pripranti.. juk noras būti gražiai daug didesnis nei noras tų kotletukų.. blush2.gif O tikslo tikrai tikrai pasieksi thumbup.gif
[/quote]
Na nezinau ar man bus labai sudetinga bus su skoniais nes man patinga garinta net be prieskonii lasisa ar ir taip labai daznai kepu orkaiteje smile.gif ojei ojei kaip su tuo vandenii susidraugauti doh.gif na nieko kaip nors priprasiu smile.gif nekantrauku ismeginti nauju receptuku smile.gif kuriu dar nezinau na tikiuosi su laiku issiaiskinciu smile.gif aciu uz palaikyma smile.gif 4u.gif
Atsakyti
sveikutes, vanduo ir man ne pats geriausias draugas kol kas, bet po gurksneli po du kiekvieno uzejimo i virtuve metu.... ir renkuosi tuos reikiamus 1,5 litro smile.gif. Man siandien tik trecia diena, bet apetito visai nera sad.gif, nenoriu ne baltymu, ne kokiu kitu valgomu dalyku.... Jei taip butu visa laika, tai greit pasijustu rezultatas biggrin.gif .
Sveikos, naujai prisijungusios 4u.gif . Kai kuriu jusu dabartinis svoris yra mano siekiamybe lotuliukas.gif . Todel jus grazios ir tobulos mano akimis, bet jei ir tiek sverdamos, esat nepatenkintos, tai reiskia, kad ir mano svajones isaugs lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif .Sekmes visoms thumbup.gif
Atsakyti
Merginos, turiu knygos elektronini varianta. Tk nemoku ikelti i pradini puslapi. Galiu persiusti kam reikia. Ten viskas lietuviu kalba paaiskinta.
Atsakyti
Man reikia smile.gif .Visko visko man reikia, kadtik tureciau ka skaityti, kai uzsimanysiu sokolado blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Rupūs Miltai @ 2016 03 31, 11:08)
sveikutes, vanduo ir man ne pats geriausias draugas kol kas, bet po gurksneli po du kiekvieno uzejimo i virtuve metu.... ir renkuosi tuos reikiamus 1,5 litro smile.gif. Man siandien tik trecia diena, bet apetito visai nera sad.gif, nenoriu ne baltymu, ne kokiu kitu valgomu dalyku.... Jei taip butu  visa laika, tai greit pasijustu rezultatas  biggrin.gif .
Sveikos, naujai prisijungusios  4u.gif . Kai kuriu jusu dabartinis svoris yra mano siekiamybe  lotuliukas.gif . Todel jus grazios ir tobulos mano akimis, bet jei ir tiek sverdamos, esat nepatenkintos, tai reiskia, kad ir mano svajones isaugs  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif .Sekmes visoms  thumbup.gif

Atsimenu pries metus sveriau 68 ir visi sake kaip gerai atrodau , tada pati eidavau uzrietusi nosi nes pries tai buvau priaugus svorio nemenkai, dabar vel apsileodau ziauriai, bet vel noriu jaustis gerai, vel noriu rengtis tai ka noriu o ne tai ka galiu biggrin.gif tikrai apetitas auga bevalgant todel ir nebenoriu 68 noriu dar maziau biggrin.gif tikiuosi ir tikiu kad mums visoms pavyks ir greit negalesim nulipti nuo veidrodzio negaledamos atsistebeti savo groziu smile.gif
Papildyta:
QUOTE(visata1015 @ 2016 03 31, 11:44)
Merginos, turiu knygos elektronini varianta. Tk nemoku ikelti i pradini puslapi. Galiu persiusti kam reikia. Ten viskas lietuviu kalba paaiskinta.

Man jeigu galima persiusk nekantrauju kuo daugiau ziniu pasisemti kas susije su sia dieta smile.gif gerulytek@gmail.com
ACIU!!! smile.gif wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Rupūs Miltai @ 2016 03 31, 14:41)
Man reikia smile.gif .Visko visko man reikia, kadtik tureciau ka skaityti, kai uzsimanysiu sokolado  blush2.gif

Tai kur siusti?
Papildyta:
QUOTE(Kornelija:) @ 2016 03 31, 15:46)

Man jeigu galima persiusk nekantrauju kuo daugiau ziniu pasisemti kas susije su sia dieta smile.gif

Gaudyk
Atsakyti