Įkraunama...
Įkraunama...

Taro 26 tema



Atsakyti
first.gif
Atsakyti
QUOTE(Ritandra @ 2016 04 27, 22:10)
ar pavyks irony paatostogaut?

6 lazdos / riteris kardu/ jega (apv)

paatostogausi manau.. mano nuomone vyras tikrai stabdis siuo klausimu bet pavyks tau viska susiplanuoti.

Kad ne as del atostogu galva suku lotuliukas.gif

QUOTE(Ritandra @ 2016 04 27, 22:16)

sunglasses2.gif
Atsakyti
QUOTE(Irony @ 2016 04 27, 23:36)
Kad ne as del atostogu galva suku  lotuliukas.gif
sunglasses2.gif


Tai bet ziurejau tavo atostogom 😂 atostogausi ir tu 😀😆
Atsakyti
QUOTE(Ritandra @ 2016 04 27, 22:40)
Tai bet ziurejau tavo atostogom 😂 atostogausi ir tu 😀😆

Na aciu aciu, dar ir taip neblogai sakyciau pagal kortas lotuliukas.gif
Is tiesu taip, planuoja musu lietuviska draugu chebra i svecius atvykt, tai jau kai duosim dziazo kaip senais gerais laikais jauciu lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveiki Irony, gal dėl karjeros man kortas padėliotumėt? bigsmile.gif Meilėj reikalai nesiklosto, tai gal bent darbą gerą susirasiu?
Atsakyti
Misku aviete, tai tavo sunus?? blush2.gif



Atsakyti
QUOTE(uckuduke @ 2016 04 27, 22:58)
Sveiki Irony, gal dėl karjeros man kortas padėliotumėt?  bigsmile.gif Meilėj reikalai nesiklosto, tai gal bent darbą gerą susirasiu?

Uckuduke, atsiprasau, bet siuo metu tikrai negaliu delioti rimtesniem klausimam, tiesiog neturiu galimybiu susikaupti ir atsiriboti nuo aplinkos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ritandra @ 2016 04 27, 23:01)
Misku aviete, tai tavo sunus??  blush2.gif

Vyras biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Miškų avietė @ 2016 04 28, 09:55)


sorry bet tu uz ji vyresne tada biggrin.gif gali i az parasyt tongue.gif siaip is kortu man taip svietes kad tavo patirtis gyvenime didesne .. pamasciau kad bus sunus.. bet tada gal butu logiska vyras tik kad jaunesnis tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Ritandra @ 2016 04 28, 09:01)
sorry bet tu uz ji vyresne tada biggrin.gif gali i az parasyt tongue.gif siaip is kortu man taip svietes kad tavo patirtis gyvenime didesne .. pamasciau kad bus sunus.. bet tada gal butu logiska vyras tik kad jaunesnis  tongue.gif

Jis vyresnis ir net ne metais, ir ne dviem smile.gif Jo patirtis didesnė ir darbe, ir mokslų daugiau baigęs, bet šituo atveju jaučiuosi aš teisi ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Miškų avietė: 28 balandžio 2016 - 08:07
QUOTE(Miškų avietė @ 2016 04 28, 10:06)
Jis vyresnis ir net ne metais, ir ne dviem smile.gif Jo patirtis didesnė ir darbe, ir mokslų daugiau baigęs, bet šituo atveju jaučiuosi aš teisi ax.gif


supratau, reiskias ne taip suprantu kortas. bandysiu dar pasiknisti, bet palauksiu atsakymo smile.gif
Atsakyti