Įkraunama...
Įkraunama...

Peiliai

Tai vat. Nusprendziau atsinaujinti savo peiliu "kolekcija". Mat jau moraliskai jie pasene. O ir mano akimis ziurint is prasto metalo (minksto) rolleyes.gif

Kokius peilius galetumet pasiulyti? Kad greitai neatciptu, butu patogus (maniskiai po ilgo pjaustymo greit pritrina pusles sad.gif ).
Atsakyti
Tai labai subtili tema, esu pats numatęs išbandyti vieną peilių rūšį, nes ir pats šitam daiktui keliu didelius standartus.
Klausimas tik kiek norite (galite) skirti litų 1 peiliui įsigyti? Realiai be 80 -100 Lt. gero peilio nenupirksi, nors yra ir išimčių. Va ta išimtį ir žadu išbandyt...
Atsakyti
QUOTE (voveriukas36 @ 2004 08 27, 21:00)
Realiai be 80 -100 Lt. gero peilio nenupirksi, nors yra ir išimčių. Va ta išimtį ir žadu išbandyt...

Ajjjjjjjjk tu, Voveriuk, sitiek daug?!
As ta prasme ne gincytis noriu, nes ne velnio neismanau... Bet stebiuosi.

Gal cia kokiam priesui pripjaut uz tiek peili pirkt reikia, ka? biggrin.gif Negi paprastam batonui "Sermuksnelis" ir daktariskai desrai?! blink.gif
Atsakyti
Zadu skirti mazdaug ~ 20-30 Lt. Nes tie po kelis Lt - vienas sh rolleyes.gif

Kiek girdejau, kad Tramontina peiliai geri... O kaip is tikruju?
Atsakyti
QUOTE (Noa @ 2004 08 27, 21:11)
Negi paprastam batonui "Sermuksnelis" ir daktariskai desrai?! blink.gif

Mazas pastebejimas: "sermuksnelis" jau iskart buna supjaustytas rolleyes.gif laugh.gif

Uznervijo mane tai, kad ne su vienu namuose esanciu peiliu negaliu normaliai supjaustyti pomidoru mad.gif !
Atsakyti
Aš tarp kitko naudoju peilius už du litus. Prisipirkau paprasčiausių Tramontina steikui. Su dantukais - negalandu. Treti metai turbūt pjausto viską kaip sviesta. Pomidorus bepjaustydama visą manikiūra sudrožiu į salotas. biggrin.gif
Atsakyti
As irgi ieskau geru peiliu,bet va kainos g.gif
Maciau tomas filipse neblogu rinkiniu bet tikrai apie 50lt kainavo...
Atsakyti
O POMIDORUS PJAUSTYKITE DANTYTAIS PEILIUKIAS is odeles puses

Geri peiliai isties labai brangus. As tokiu neturiu huh.gif
Pas mane Tramontina ir man pakanka. Tik pirkdami ziurekit kad vietoj "Tramontina" nebutu uzrasyta "Armontina" (ar kazkaip panasiai) - tokiu pilna Maxima prikrauta)
Atsakyti
QUOTE (JurgitaM @ 2004 08 28, 09:13)
As irgi ieskau geru peiliu,bet va kainos g.gif
Maciau tomas filipse neblogu rinkiniu bet tikrai apie 50lt kainavo...

Tokiu rinkiniu gali ir uz 14 Lt nusipirkti, bet jie paskutinis sh... rolleyes.gif

Noriu tureti viena gera peili huh.gif
Atsakyti
QUOTE (viksrelis @ 2004 08 29, 13:00)
QUOTE (JurgitaM @ 2004 08 28, 09:13)
As irgi ieskau geru peiliu,bet va kainos  g.gif
Maciau tomas filipse neblogu rinkiniu bet tikrai apie 50lt kainavo...

Tokiu rinkiniu gali ir uz 14 Lt nusipirkti, bet jie paskutinis sh... rolleyes.gif

Noriu tureti viena gera peili huh.gif

O metalo amziui nesidairei g.gif
Atsakyti
QUOTE (nouvelle @ 2004 08 28, 05:49)
Aš tarp kitko naudoju peilius už du litus. Prisipirkau paprasčiausių Tramontina steikui. Su dantukais - negalandu. Treti metai turbūt pjausto viską kaip sviesta.

As matyt toki pati irgi turiu, negaliu skustis eina kaip per sviesta, vaikui su juo pjaustyti neduodu. Bet vien jo neuztektu wink.gif
Atsakyti
QUOTE (JurgitaM @ 2004 08 29, 14:18)
O metalo amziui nesidairei g.gif

Cia kur puodus pardavineja, prie Neries viesbucio g.gif
Atsakyti