Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimo mašinos

Sena tema čia:
http://www.supermama...opic=52710&st=0

o čia toliau dalinamės džiaugsmais ir rūpesčiais 4u.gif



Simoo7e, o ko konkrečiai Tu nemoki ?
Mano ne Neva, bet kažkaip išsilaksčiusios visos forumietės, tai aš bandyčiau kaip nors pagelbėti, bent jau morališkai palaikyčiau 4u.gif
ties kuriuo etapu Tu dabar sustojai ?
Kokia Tavo Neva ?
Va šitam puslapyje yra daug info.
http://masterica-kni...od.ru/index.htm

Jeigu nelabai supranti ką rašo tai kažką iš paveiksliukų atsirinkti galima.
Atsakyti
Mumi jau cia, baigesi atostogos, reik pradeti megzti. lotuliukas.gif
Simoo7e, jeigu bazuojiesi Vilniuje, susisiek su Eima, as jai paskolinau lietuviska aprasyma nevai. Nezinau ar praverte, nes pati is rusisko mokinausi.
SoJa, gal zinai, kaip moshkei sekesi atkeliauti?
Atsakyti
QUOTE(saullute @ 2006 08 16, 20:10)
Mumi jau cia, baigesi atostogos, reik pradeti megzti.  lotuliukas.gif
Simoo7e, jeigu bazuojiesi Vilniuje, susisiek su Eima, as jai paskolinau lietuviska aprasyma nevai. Nezinau ar praverte, nes pati is rusisko mokinausi.
SoJa, gal zinai, kaip moshkei sekesi atkeliauti?


Sveika sugrįžus 4u.gif
Moshke atkeliavo smile.gif Atvežė man ribberį, kiek supratau Tau atvežė maniškės mašinos sesutę. Bet deja, nebuvo išbandžiusi Taviškės namuose, tai taip mums ir nepavyko per susitikimą išmegzti kiauraraščio verysad.gif verysad.gif verysad.gif . Dabar visos viltys į Tavo mašiną sudėtos mirksiukas.gif Jeigu Tau pavyks išmegzti reiškias su maniške kažkas ne taip sad.gif Jei napavyks tai kyba reikės tų pardavėjų Anglijoj ieškot, kad jos paaiškintų ką ten daryt reikia doh.gif
Atsakyti
Na man reiketu pradziamokslio, nes toji masina perbraukus tuo aparatu, neismezga akiu, taip ir lieka siulas tysoti, kad ir kiek braukai, o del lietuviskos instrukcijos butu puiku, vis geriau nei nieko, nebent koks gerasirsis zmogelis atsirastu ir padetu realiai su ta masina susitvarkyt 4u.gif japi, vilniuje:) hmm.. o kaip man Eima surasti?
Atsakyti
Parasyk jai i asmenine zinute smile.gif
O Vilniuje kurioje vietoje?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saullute: 17 rugpjūčio 2006 - 11:22
Justiniskese
Atsakyti
Saullute, o tai kada Tu savo mašiną pasiimsi ?



Simoo7e, o Tu pabandyk akis pradžioj užmesti kitais būdais. Turėtų Tavo instrukcijoj būt parodyta: vienas - tai kai apsuki siūlu kievieną adatą, antras kai tuo tokiu į vašelį panašiu daiktu apmezgi kiekvieną adatą. Arba tiesiog vašeliu numegzk pynutę ir kiekvieną akytę užmauk ant adatos. aš irgi prisikankinau iš pradžių kol pavyko, bet manau atrasi pati kaip Tau lengviau ir geriau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Simoo7e @ 2006 08 17, 11:54)
Na man reiketu pradziamokslio, nes toji masina perbraukus tuo aparatu, neismezga akiu, taip ir lieka siulas tysoti, kad ir kiek braukai, o del lietuviskos instrukcijos butu puiku, vis geriau nei nieko, nebent koks gerasirsis zmogelis atsirastu ir padetu realiai su ta masina susitvarkyt  4u.gif  japi, vilniuje:) hmm..  o kaip man Eima surasti?

O gal tu akis atitraukusi į nedarbo padėtį? Jos turi būti pristumtos prie panelės iki liežuvėlių. 4u.gif Ir kai udedi akis liežuvėliai negali būti po siūlu, jie turi dėtis ant viršaus. Ar supratai ką noriu pasakyti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dusiukas: 17 rugpjūčio 2006 - 14:13
QUOTE(SoJa @ 2006 08 17, 12:49)
Saullute, o tai kada Tu savo mašiną pasiimsi ?


Tai va laukiu kol moshke duos zinia, kad galiu pasiimti smile.gif
Atsakyti
tai vat baisiausia, kad nesupratau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Simoo7e @ 2006 08 17, 19:12)
tai vat baisiausia, kad nesupratau smile.gif



ax.gif išstumk adatas, kurias nori apmegzti iki pačio krašto į save 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(saullute @ 2006 08 17, 16:54)
Tai va laukiu kol moshke duos zinia, kad galiu pasiimti smile.gif


o tai Moshke dar Lietuvoj ?
Atsakyti
Nu man rase, kad iki 21 bus, bet nesulaukiu jos zinutes... Gal gali man i az jos tel. parasyti?
Atsakyti