Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimo mašinos

QUOTE(saullute @ 2006 08 18, 08:10)
Nu man rase, kad iki 21 bus, bet nesulaukiu jos zinutes... Gal gali man i az jos tel. parasyti?


Neišsaugojau telefono Nr. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(SoJa @ 2006 08 18, 09:22)
Neišsaugojau telefono  Nr. verysad.gif


Kaip negerai verysad.gif
Tikiuosi ji prisijungs dar pries isvaziuodama ir parasys...
Atsakyti
QUOTE(saullute @ 2006 08 18, 11:52)
Kaip negerai  verysad.gif
Tikiuosi ji prisijungs dar pries isvaziuodama ir parasys...

Parašiau jos telefoną į AŽ.
Atsakyti
Aciu labai, jau susiskambinom, gal si vakara jau turesiu savo masina smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Jau turiu clap.gif
Atsakyti
QUOTE(saullute @ 2006 08 18, 19:15)
Jau turiu  clap.gif



Nu pasakok ar moki jau megzti kiauraraštį ? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(saullute @ 2006 08 18, 20:15)
Jau turiu  clap.gif

Nu tai pasigirk ir papasakok kaip sekasi. bigsmile.gif
Atsakyti
Saullute, jau turbūt taip mezga, kad neturi laiko su mumis savo įspūdžiais dalintis lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(SoJa @ 2006 08 19, 12:53)
Saullute, jau turbūt taip mezga, kad neturi laiko su mumis savo įspūdžiais dalintis  lotuliukas.gif


Saullute bando megzti, va issiunciau vyro kistuko adaptoriaus nupirkti. smile.gif
Tik va mazajam labai patiko uz svarmenu tampyti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saullute @ 2006 08 19, 15:47)
Saullute bando megzti, va issiunciau vyro kistuko adaptoriaus nupirkti. smile.gif
Tik va mazajam labai patiko uz svarmenu tampyti  biggrin.gif


o kas tas adaptorius ir kas tas kištukas ? blush2.gif
kaip su kiauraraščiu ? Nekankink, mirksiukas.gif pasakok iš karto kai išmoksi su tom kortom elgtis, o tai aš su ta mašina jau paranoike greit patapsiu doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(SoJa @ 2006 08 19, 20:06)
o kas tas adaptorius ir kas tas kištukas ?  blush2.gif
kaip su kiauraraščiu ? Nekankink,  mirksiukas.gif pasakok iš karto kai išmoksi su tom kortom elgtis, o tai aš su ta mašina jau paranoike greit patapsiu  doh.gif  doh.gif  doh.gif


Nu tas, kur i rozete isijungia, kad masina programinti rastus galetu... Tas kistukas skirtas angliskoms rozetems, tai reikia ji pritaikyti prie lietuviskos.

Atsakyti
QUOTE(saullute @ 2006 08 19, 21:22)
Nu tas, kur i rozete isijungia, kad masina programinti rastus galetu... Tas kistukas skirtas angliskoms rozetems, tai reikia ji pritaikyti prie lietuviskos.


aaaaaa blush2.gif jo, mačiau maximoj tų kištukų pirkt, tame problemų nebus 4u.gif
oi kaip noriu sužinot kaip seksis programinti blush2.gif
o Tavoji mašina su ribberiu ?
Atsakyti