Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip atsivežti auto iš JAV ?

Labai noreciau parsisiusti automobili is Jav tik nezinau visu smulkmenu.... Gal kam teko susidurti su tokiais dalykais kaip muitine(kiek moki, kur yra....), registracija, atitikties sertifikatas.... Na zodziu kuo daugiau informacijos tuo geriau thumbup.gif Aciu notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif
Atsakyti
bandyk laime... lotuliukas.gif tik pasiskaiciuok pries tai kiek tau viskas kainuos ir pagalvok ar apsimoka... ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Tai, kad is Jav vezamos buna visos dauztos blush2.gif Uztai ir prasau pagalbos, kad galeciau pasiskaiciuoti biggrin.gif
Atsakyti
niekada negalima sakyti "Visi", nes niekada taip nebuna. nesvarbu kokioj situacijoj.... profesionaliai gali paskaiciuot tik tas, kas tuo uzsiima... bet nemanau, kad jie bus suinteresuoti tau padeti... ax.gif
Atsakyti
na as kiek esu girdejus is vyro kalbu tai i lietuva veza dauguma dauztas, nes kitos labai brangios, jei nori tik viena masina tai nemanau, kad tau uzkraus viena, reik krauti kokias keturias su viena niekas neprasideda , tik uzkrovimas man atrodo kainuoja apie 2000 dol., na bet sakau nesu tikra jei idomu reiktu vyro paklausti tiksliau.
Atsakyti
mes siuntemes masina is JAV. pirkome aukcione ir siunte, na kainavo , kainavo. ir cia dar lietuvoje vargo buvo, nes ne europinis varijantas buvo.
Atsakyti
QUOTE(sakalina @ 2006 08 29, 21:15)
na as kiek esu girdejus is vyro kalbu tai i lietuva veza dauguma dauztas, nes kitos labai brangios, jei nori tik viena masina tai nemanau, kad tau uzkraus viena, reik krauti kokias keturias su viena niekas neprasideda , tik uzkrovimas man atrodo kainuoja apie 2000 dol., na bet sakau nesu tikra jei idomu reiktu vyro paklausti tiksliau.

siuncia ir viena, del to kaina nesikeicia, nes i konteineri sukisa ir kitu masinas. bet nieko nezinant siulau nepradeti.
Atsakyti
na as jau susizinojau, kad reikia atitikties sertifikato (na pakeisti lemputes, bet cia nera taip baisu g.gif ), bet nezinau nuo kokios sumos skaiciuojamas muitas ir dar isivaizduoju, kad bus kazkokiu plonybiu g.gif
Atsakyti
[quote=Ingrida Kraus,2006 08 30, 13:03]
na as jau susizinojau, kad reikia atitikties sertifikato (na pakeisti lemputes, bet cia nera taip baisu g.gif ), bet nezinau nuo kokios sumos skaiciuojamas muitas ir dar isivaizduoju, kad bus kazkokiu plonybiu g.gif
[/


tai muitas priklauso nuo masinos, kubaturos, metu ir t.t. defektacija darysi ar ne ir pan. bet skaiciuok kiek parvezimas, plius davezimas is kur isplukdo tuos konteinerius....
Atsakyti
O tai muitas neina nuo deklaruojamos masinos vertes g.gif
Kalbu cia taip rimtai kaip tikra eksperte lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
jei labai rimtai reikes pagalbos, duosiu viena telefoniuka - zmogus padetu su muitais. parasyk i az mirksiukas.gif
Atsakyti
as dar tik galvoju, bet jei ka prisiminsiu thumbup.gif aciu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti