Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 3

tai dabar paaiškinkit apie ką eina kalba? ar apie tą skarbonkę kur paėmus kliunksi? ar apie tirštą? trečias variantas būtų kameralizuotas (rududu). tai iš 3 apie kurį eina kalba? g.gif
Atsakyti
Krika, kalba eina apie tirštą saldų kondensuotą pieną, kuris, kad gautųsi karamelinis, reikia pavirti su visa skardine 1 - 2 val. Bet gali naudoti karamelizuotą kondensuotą pieną Rududu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sonatina: 13 rugsėjo 2006 - 09:35
Sonatina, notworthy.gif bo pamenu kiek išvaikščiojau parduotuvių, kol radau tirštą saldintą kondensuotą pieną doh.gif ar aš etikečių nebemoku skaityti g.gif bet ankščiau (prieš kelis metus) daug papraščiau būdavo juos surasti
Atsakyti
Nelabai seniai Marijampolės pieno konservai pakeitė kondensuoto pieno etiketes, tai kažkada ir aš vaikščiojau po parduotuves ir nervinausi, kad nebėra lietuviško kondensuoto, tik estiškas biggrin.gif Kol paėmusi į rankas pamačiau, kad čia tas pats Marijampolės pieno konservų tongue.gif Tik nepirkite kondensuoto pieno produkto (čia tas pats kaip vietoje sviesto tepus riebalų mišinys schmoll.gif ), su juo nesigauna niekas normaliai, nes jis nesutirštėja žmoniškai g.gif
Atsakyti
o ką tada pirkti? jei galima tiksliai pagal etiketę lotuliukas.gif
Atsakyti
krika, aš visada perku tik Marijampolės pieno konservų kondensuotą pieną. Štai čia gali pasižiūrėti, pradiniame puslapyje matosi naujos etiketės 4u.gif
Atsakyti
Štai ir dar vienas obuolių pyragas smile.gif

user posted image

Greitas pyragas su obuoliais ir cinamonu

100 ml cukraus
100 g sviesto ar margarino
1 kiaušinis
300 ml miltų
2 a. š. kepimo miltelių
100 g paruošto vanilinio kremo
4 obuoliai
2 v. š. rudojo cukraus
2 a. š. malto cinamono

Pagal instrukcijas ant pakelio paruošti 100 ml vanilinio kremo.
Nulupti obuolius ir stambiai sutarkuoti ar supjaustyti plonais šiaudeliais. Išplakti sviestą su cukrumi iki baltumo, įmušti kiaušinį ir gerai išplakti. Persijoti miltus, sumaišytus su kepimo milteliais. Atsargiai išmaišyti ir galiausiai įmaišyti vanilinį kremą.
Formą patepti sviestu, supilti tešlą, ant viršaus sudėti obuolius ir pabarstyti cukrumi ir cinamonu.
Kepti iki 170° C įkaitintoje orkaitėje 40 – 50 min.

P. S. vanilinį kremą padariau iš tokio mažo pakelio (Maximose būna po ~50 ct.) iš 250 ml pieno ir visą masę supyliau į tešlą, nes man pasirodė, kad tešla per tiršta... g.gif Bet pyragas iš tiesų greitas ir skanus smile.gif
Atsakyti
Super super skyrelis. Džiaugiuos jį atradusi. Viskas vienoj vietoj, taip patogu 4u.gif

Dariau vištieną jogurto padaže, bet visą vištą dėjau. Super thumbup.gif
Atsakyti
sonatina, gal gali man sklerotikei dar karta imest internetini adresa, tos parduotuves, kur perki virtuvinius rakandus...

ir dar klausimuks. gal mazdaug pameni koks gaunas sokoladinio torto su kriausemis skersmuo g.gif idomu tos normos, kur recepte nurodyta kokiems 12 zmoniu uztektu g.gif
Atsakyti
jurginėli 4u.gif

Rucikai, tikrai smagu, kad skyrelis patinka smile.gif

lanaa, parduotuvė yra štai čia smile.gif O kriaušinį tortą aš dariau 22 cm skersmens formoje... Teoriškai 12 žmonių gautųsi po nedidelį gabalėlį... Dabar dar kartą perskaičiau receptą ir radau, kad biskvitą reikia kepti 26 cm skersmens formoje g.gif Tai žinok ir negaliu tiksliai pasakyti kokio dydžio aš jį dariau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sonatina: 13 rugsėjo 2006 - 11:38
QUOTE(Sonatina @ 2006 09 08, 20:11)
Uždara fokača su rikota, špinatais ir kumpiu




Labai skaniai atrodo ax.gif o mielinę tešlą pirktinę naudojai ar pati darei? jei taip, tai kaip ją darei? nes su mielinėm tešlom man nesiseka tongue.gif


oi, atsiprašau, jau radau ir mielinės tešlos receptą biggrin.gif

ar tiks čia Močiutės mielinė tešla?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bea: 13 rugsėjo 2006 - 13:06
Na va, net nespėjau atsakyti biggrin.gif Jeigu dar kam nors įdomu, šiai fokačiai mielinę tešlą dariau pagal tokį receptą 4u.gif
Atsakyti