Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 3

QUOTE(alina1018 @ 2006 09 09, 22:09)
Sonatina kaip manai, ar galiu į varškės pyragą su raud. serbentais vietoj jų dėti juoduosius serbentus ir dar šaldytus (aišku, nusunkusi susidariusį skystį)



As kepiau būtent su juodaisiais (tiesa - šviežiais) ir puikiai pavyko, o ir skonis nenuvylė thumbup.gif
Atsakyti
alina1018, nors Mille ir aplenkė mane tongue.gif , sutinku, kad tinka ir juodieji serbentai, ir kitokios uogos smile.gif

Ineciuk, kol kas radau ne visai tą tikrąjį, bet manau tikrai neblogą ir paprastą sluoksniuotos tešlos receptą:

Sluoksniuota tešla su grietinėle

300 ml riebios grietinėlės
650 ml miltų
1 a. š. kepimo miltelių
250 g sviesto
1 - 2 v. š. brendžio

Išplakti grietinėlę. Miltus sumaišyti su kepimo milteliais, sudėti kambario temperatūros sviestą ir užminkyti tešlą. Sudėti plaktą grietinėlę, supilti brendį ir viską išminkyti (ilgai neminkyti). Suvynioti tešlą į plėvelę ir padėti į šaldytuvą, kad sustingtų.

Rytoj paieškosiu tikrojo sluoksniuotos recepto 4u.gif
Atsakyti
Šian dariau "Paukštieną jogurto padaže" ir jau tradiciniu darosi "Trupininis" tik su varške ax.gif ax.gif Nu vyrelis buvo super patenkintas,tik nuotraukų nepadariau blush2.gif nors dar pyrago yra.......
Atsakyti
kepiau jogurtinius blynus, labiau patiko varskiniai ir bananiniai, kita karta deciau vietoj tirpinto sviesto aliejų.
Atsakyti
Labai gaila, kad dingo krūva žinučių... verysad.gif Bet vis tiek smagu, kad forumas atsigavo smile.gif

Sandriuks, smagu, kad tradiciniai patiekalai ir vėl pavyko ir patiko 4u.gif

Shiduh, svarbu, kad nors kiti blynai patiko smile.gif
Atsakyti
Vakar valgėme salotas... rolleyes.gif

user posted image

Viduržemio jūros salotos

200 g sauso kuskuso
2 stiklinės verdančio vandens
1 v. š. alyvų aliejaus
1 v. š. balzaminio acto
maltų juodųjų pipirų
1 agurkas
1 saldusis pipiras
3 pomidorai
12 džiovintų pomidorų
55 g marinuotų artišokų
200 g virtų valytų krevečių (pageidautina)
115 g brinzos, supjaustytos kubeliais
2 v. š. smulkinto šviežio baziliko
2 a. š. tarkuotos citrinos ar laimo žievelės

Suberti kuskusą į dubenį ir užpilti verdančiu vandeniu. Maišyti šakute, kol susigers visas vanduo. Supilti aliejų, actą, pagardinti pipirais.
Daržoves supjaustyti kubeliais, sumaišyti su krevetėmis, sūriu, baziliku ir žievele. Suberti kuskusą ir atsargiai išmaišyti.

P. S. aliejų naudojau paprastą, actą – balto vyno, artišokų nedėjau, bet įmaišiau kaparių ir juodųjų alyvuogių. Vietoje saldaus pipiro įdėjau dar vieną agurką. Sūrį naudojau paprastą fermentinį (olandų), gal todėl salotose trūko sūrumo, todėl dar bėriau druskos... Iš esmės buvo labai greita ir skanu... smile.gif
Atsakyti
Nežinau ar nunyko mano žinutė apie lietinius tai pakartosiu. Mano lietinių blynų receptas: 1 stiklinė miltų, 1 stiklinė vandens, 1 stiklinė pieno , 2 kiaušiniai, druska pagal skonį ir 2 šaukštai aliejaus.

Pabandyk Sonatina. Blynai gaunasi ploni.
Atsakyti
tavi, ačiū, būtinai išbandysiu smile.gif (tavo žinutę mačiau sekmadienį, ir atsakiusi buvau... tongue.gif )
Atsakyti
Aš retokai čia pasireiškiu,bet nei vienas receptas nepraslysta pro mano akis biggrin.gif Vakar išbandžiau balandėlių apkepą.Šaunus atradimas,skonis toks pat,o darbo perpus mažiau. thumbup.gif
Atsakyti
as labai noreciau pasigaminti isgirta balandeliu apkepa ax.gif , bet neturiu nei sultinio nei sultinio kubeliu, gal galeciau ta sultini isgauti is vegetos kaip nors blush2.gif sonatina gal galetum padeti ar gal kitos bandet butu labai didelis aciu blush2.gif
Atsakyti
matre, labai smagu, kad apkepas patiko ir kad nei vienas receptas nepraslysta pro akis tongue.gif

sakalina, aš anksčiau visuomet naudodavau vegetą ir sultinys gaudavosi praktiškai toks, kaip iš kubelio, tad gali drąsiai berti vegetos 4u.gif
Atsakyti
as daznai dedu vegeta, kai neturiu sultinio, idek i vandeni vegetos ir ismaisyk pagal skoni.
Atsakyti