Įkraunama...
Įkraunama...

Skydliaukės problemos IV

Sveikos 4u.gif Atidarau naują temelę, nes senoji jau pilna. Kveičiu registruotis tongue.gif
Atsakyti
Sveikos. Na taip mastau.gif aš pirma
Atsakyti
sveikutes 4u.gif
aš irgi prisijungiu
Atsakyti
Ir aš bigsmile.gif kartu su jumis.
Atsakyti
mirksiukas.gif ir as
Atsakyti
Sveikutes,
itariu, kad teks jungtis prie Jusu. man tai yra nauja, bet praejusia savaite pasidariau del skydliaukes veiklos tyrimus ir jie buvo visu triju rodukliu issikraipe. (tyrimus dariausi del staiga po gimdymo pradejusio dideti svorio). Dabar uzsiregistravau pas endokrinologa, pas kuri papulsiu tik lapkricio 27d. Tiesa, dar pati maitinu savo mazaja.
Labai noreciau suzinoti, kokie laukia manes ... na kaip cia pasakius...tiksliau kas manes dabar laukia? kokios proceduros, gydymas, ar teisybe, kad pradejus gydyma gali kristi svoris? Labai buciau dekinga, gavusi nors kokios informacijos, nes nezinau dar ar cia bijoti ar neverta mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ikiuke @ 2006 09 18, 19:36)
Sveikutes,
itariu, kad teks jungtis prie Jusu. man tai yra nauja, bet praejusia savaite pasidariau del skydliaukes veiklos tyrimus ir jie buvo visu triju rodukliu issikraipe. (tyrimus dariausi del staiga po gimdymo pradejusio dideti svorio). Dabar uzsiregistravau pas endokrinologa, pas kuri papulsiu tik lapkricio 27d. Tiesa, dar pati maitinu savo mazaja.
Labai noreciau suzinoti, kokie laukia manes ... na kaip cia pasakius...tiksliau kas manes dabar laukia? kokios proceduros, gydymas, ar teisybe, kad pradejus gydyma gali kristi svoris? Labai  buciau dekinga, gavusi nors kokios informacijos, nes nezinau dar ar cia bijoti ar neverta mirksiukas.gif

sveika 4u.gif O tau echoskopiją darė? jei šiaip viskas tvarkoj, tik hormonai išsiriaguliavę, tai pagersi vaistukų (jei reiks) ir viskas susitvarkys. Na, ką nors plačiau patars tau turinčios panašios patirties. mano ne ta sritis ax.gif
Atsakyti
Gal žinot ar normalu, kad jau beveik mėnesis po operacijos ir dabar pradėjo skaudėt ir labai paraudęs randas?
Atsakyti
QUOTE(atikutė @ 2006 09 18, 21:24)
Gal žinot ar normalu, kad jau beveik mėnesis po operacijos ir dabar pradėjo skaudėt ir labai paraudęs randas?

Net nežinau, man liktais taip nebuvo g.gif Nu gal truputį niežėjo, bet neskaudėjo...

Sveikos gyvos. Norėjau paklausti išoperuotų merginų, ar jums būna kartais, kad spaudžia gerklę, na liktais gumulas stovėtų g.gif Ypač kai susinervini ko nors. Man tai paspaudžia kartais, nors jau geri metai po operacijos. O ir kaklas nėra tokios formos, kaip pas normalius žmones, nu vistiek kažkoks storokas g.gif
Atsakyti
Šiandien po pietų einu biopsijos tyrimo atsakymų sužinoti
Atsakyti
QUOTE(Teressa @ 2006 09 19, 09:00)
Šiandien po pietų einu biopsijos tyrimo atsakymų sužinoti

Sėkmės mirksiukas.gif nedėkok rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Russne @ 2006 09 19, 09:12)
Net nežinau, man liktais taip nebuvo g.gif Nu gal truputį niežėjo, bet neskaudėjo...

Sveikos gyvos. Norėjau paklausti išoperuotų merginų, ar jums būna kartais, kad spaudžia gerklę, na liktais gumulas stovėtų g.gif Ypač kai susinervini ko nors. Man tai paspaudžia kartais, nors jau geri metai po operacijos. O ir kaklas nėra tokios formos, kaip pas normalius žmones, nu vistiek kažkoks storokas g.gif


Labas visoms, na, aš irgi prisijungiu prie naujo forumo.
Russne, man irgi visokių gumulų ir skaudančių vietų atsiranda. Na, bet man dar tik mėnuo po operacijos. Manau, daugiausiai prisideda psichologiniai dalykai -visokios baimės. Aš tai niekaip nesusitvarkau su skrandžiu - spazmuoja ir visai nenoriu/negaliu valgyti. Kitu metu džiaugčiausi, bet dabar, kai reikia stiprėti po operacijos, - negerai, kad svoris krenta.
Dar nedariau jokių naujų/papildomų tyrimų, kaip jūs? Ar kam nors ką nors daktarai patarė pasidaryti po operacijos?
Sveikatos visoms, sėkmės


Papildyta:
QUOTE(atikutė @ 2006 09 18, 22:24)
Gal žinot ar normalu, kad jau beveik mėnesis po operacijos ir dabar pradėjo skaudėt ir labai paraudęs randas?


labas, Atikute, gal tu su chirurgu pasitark? Gal kokia alergija nuo apykaklių ar pan. Aš tai vengiu visokių golfų, nes irgi šiek tiek suerzina. Man bet dėl rando jokių problemų neiškilo, tfu tfu tfu. Sėkmės
Atsakyti